Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélyem lehet a lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem lehet a lánynál? Egyáltalán van esélyem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt így látatlanban, vakon nehéz megmondani, de érdekelne, hogy mi a véleményetek.

Fiúk és lányok is írhatnak. Kíváncsi vagyok mind két fél véleményére.


Nos: a munkahelyen van egy lány. Nagyjából 3 hónapja jött. Úgy kicsivel karácsony előtt.

Bókoltam neki jó párszor, kicsit beszélgettünk is.

Sajos most a vírus miatti lezárás miatt nem tudtam sehova elhívni, meg amúgy is csak hetente párszor találkozunk a cégen belül.

(Nagy cég, nem mászkálhatok, mert annyi a munkámnak ha többször rámszólnak.)

Délután nem jó, mert hamarabb megy el mint én és az igazat megvallva még annyira nem is beszélgettünk sokat, hogy el merjem hívni valahova.

Karácsonyra vettem neki egy kis apróságot.

Elfogadta, de pár ismerősöm (lányok) azt mondták, hogy ők is elfogadják az ilyen ajándékokat, már csak azért is, mert nem akarnak senkit megbántani.

Szóval ez nem jelent semmit.

Örül a bókoknak, látszik rajta, de csak mosolyog vagy elpirul. Nem mond vissza semmit, csak jól esik neki.

Ha beszélgetek vele válaszol, de ő nem nagyon kérdezget. Nem nagyon érdeklődik rólam. Kicsit olyan mintha nem érdeklém.

Ha valami miatt bejön az irodából, akkor is inkább másokat kérdez. De mondjuk ez is érthető, hogy inkább a vezetőktől kérdez dolgokat. (De sajnos azt is amiben én is tudnék segíteni neki.)

Ha épp arra járok amerre ő van, akkor nem néz rám. Vagy ha igen, akkor is csak egy pillanatra. Rámnéz, hogy ki jár arra, majd vissza és dolgozik tovább.


Nem tudom. Van értelme tovább próbálkozni, vagy inkább hagyjam az egészet, mert csak beleélem magam, és rosszabb lesz ha tényleg nem akar járni velem?

Vagy ezek még nem jelentenek semmit és próbálkozzak tovább?


Ti mit tennétek? Lehet esélyem nála?



2021. febr. 7. 02:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Lányként azt mondom, ez így nem túl fényes. Én is nagyon zárkózott és félős vagyok, de ha tetszik egy munkatársam, megerőltetem magam és próbálok valami ürügyet találni, hogy beszélgethessek vele (pl. a segítségét vagy a tanácsát kérem valamiben), vagy legalább szemezek vele, vagy bármi. Pláne ha végre sikerül az illetővel beszélgetnem, akkor kihasználom, hogy kérdezzek róla, érdeklődjek felőle.


Persze ezt így látatlanban nagyon nehéz megmondani, de ha csak a leírásodra hagyatkozom, akkor szerintem ezt a lányt egyelőre nem nagyon érdekled. Persze ez később változhat.

2021. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő:


Oké ezt értem is. Ha akarna valamit tőlem, akkor nyílván hajtana rám.

De most inkább az a kérdésem, hogy lehet e esélyem nála? Érdemes tovább próbálkoznom?

Nem az akarom kideríteni vagy elvárni, hogy ő hajtson rám és "szedjan fel", hanem, hogy van e esélyem nála?


Nem tudom, hogy csak nem jön be neki, hogy udvarlok és nem akar tőlem semmit, vagy csak azt várja, hogy jobban hajtsak rá és látni akarja, hogy mennyire kell nekem?

2021. febr. 7. 12:58
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok. Bocsi, lehet félreérthetően írtam. Nem arról van szó, hogy "hajtana" rád, ha tetszenél neki - egy zárkózott lány soha nem nyomul rá nyíltan senkire, mert ahhoz túl félős. Csak arról van szó, hogy legalább burkoltan jeleket próbálunk küldeni afelé, aki tetszik nekünk.


Pl. az, hogy nem nagyon néz rád, meg nem próbálja fenntartani a beszélgetést veled, eléggé arra utal, hogy nem érdekled. Én a lány helyében már rég kikérdeztelek volna (ha van rá lehetőségem), hogy hány éves vagy, mit tanultál, hol dolgoztál stb, - ezek ilyen tök alap kérdések, de egy félénk lánynál ez minősül nyomulásnak.


Az elpirulás önmagában semmit nem jelent, én attól is elpirulok, ha egy nyolcvanéves bácsi megdicsér, meg attól is, ha egy antipatikus faszi beszól nekem valami bunkóságot.


De hogy az utolsó kérdésedre is válaszoljak, szerintem nyugodtan próbálkozhatsz még, mert simán előfordulhat, hogy a későbbiekben kialakul nála is az érdeklődés.

2021. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
10%
Te komolyan az alapján válogatsz, hogy kinél van esélyed? A boltban is csak azt a kiflit veszed meg, amelyiknek tetszel? Így nem sokra viszed. Az esélyt meg kell teremteni, s ha megvan, akkor élni vele.
2021. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%

#14

És szerinted ez így működik?

Hogy akarod te megteremteni az esélyt egy olyan nőnél akinek nem tetszel? 😂

Taníts minket mester. 😀

Tudod a kiflinek nincs beleszólása, hogy megveszed-e.

2021. febr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
78%

#14

A boltban leveszem a polcról és kifizetem a kiflit.

Ez a lány meg nem egy k*rva, akit kifizetek és az enyém!

2021. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Már bocs de a 15-ös és 16-os kommentelőnek igaza van.

Én is így gondolom. Ő nem egy ku_va vagy egy termék amit csak úgy bárki megkaphat.


(15, 16 ment a zöld pipa!)

2021. febr. 7. 16:30
 18/20 anonim ***** válasza:

Az nem megoldas, hogy ebedszunetben (gondolom van) beszedbe elegyedsz vele? Esetleg ha tobben vagytok, az is jo (es nem tunik egybol nyomulasnak).

Egy dologgal azert legyel tisztaban: csak akkor probalkozz kolleganonel, ha neked nem olyan fontos az adott munkahely. Mert ha valami rosszul sul el, akkor munkahelyet kell valts (vagy kirugnak, esetleg kapsz fegyelmit is, stb.).

2021. febr. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem örülsz a véleményemnek,de inkább hagyd a vele való próbálkozást. Munkahelyen egyébként sem szerencsés,mivel ha netán úgy alakul,hogy mégsem jössz be neki és ezt egyszer a szemedbe fogja mondani,akkor utána nagyon rosszul fogod érezni magad.A későbbiekben oedig az is előfordulhat,hogy kibeszének a kollégáid és emiatt kénytelen leszel másik munkahelyet keresni.Talán ismered azt a közmondást,hogy "házi nyúlra nem lövúnk".
2021. febr. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
54%
Kedves 15; 16; 17-es válaszoló, erről szól az élet. A férfinak fel kell ismerni, meg kell tanulni a nők gondolkodásmódját, lelkivilágát, és elfogadni azt. Nem könnyű mutatvány, elismerem, de ha évezredeken át sikerült a férfiaknak, akkor nem látom be, hogy nektek miért ne sikerülhetne. Nekem közel 50 kapcsolatomba került (az egyéjszakás kalandokat nem sorolom ide, mert azok nem a személyemnek, hanem zenész mivoltomból fakadó hírnevemnek szóltak), mire nem csak eljátszottam a megértést, hanem valóban elfogadtam ezt.
2021. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!