Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más gyerekét felnevelni?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy nő, akivel megismerkedtetek és bejöttök egymásnak, de aztán bejelentené, hogy van egy 6 éves kisfia, akkor mit tennétek?

2021. febr. 9. 12:11
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
#20 23 éves Mel Gibson inkább. 😃
2021. febr. 9. 13:07
 22/36 anonim ***** válasza:
55%
Ő nem "más" gyereke, hanem a páromé. Képes lennék ugyanúgy szeretni, mint a sajátomat.
2021. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
48%

En azt mondom, hogy nekem is volt hasonlo korkulonbsegu kapcsolatom, de ott nem volt gyereke a nonek, viszont ezek a kapcsolatok nem tartanak orokke. Szoval csinald meg a SWOT analizist, aztan ugyis ide jutsz:


- ezekkel a tapasztalt sunakkal kivaloakat lehet szexelni

- mas gyerekevel egyutt elni igencsak problemas, ido, penz, szabadsag oda, mindig is masodlagos prioritas leszel

- esetleg van egy ex, a gyerek apja aki lehet visszatero konfliktusforras ezer meg egy szempontbol


Tehat mit tehetsz: tolod a csajt tovabbra is, mint a lopott bicklit, de erzelmileg meg veletlenul sem kotelezodsz el, teherbe meg meg annyira sem ejted. Ekozben elkezdesz kiscsajokkal ismerkedni, es majd kamatoztatod a milfnel megszerzett technikai tudast.

2021. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
52%

Nem érdekelhet igazán a nő, ha mások tanácsát követve "ejted".

Ha nekem kell valaki, nem idegenek megítélésére hallgatok, hanem megpróbálom az illetővel, ha valóban annyira fontos számomra.

Egy 6 éves gyerek már nem kicsi, a nő dolgozik, eltartja magukat, te pedig, bocsi, de gyerek vagy még ehhez a kapcsolathoz.

2021. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
#24 Igen, mint mondtam nem állok készen felnevelni egy gyereket. Az meg, hogy érdekel-e a nő, azt hadd döntsem már el én helyetted. Köszi.
2021. febr. 9. 13:34
 26/36 anonim ***** válasza:
14%
Ha te ezt eldöntötted, minek itt tipródsz?
2021. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
60%

"Neked mekkora a szexpiaci értéked?"



Gondolom nem tul nagy, emiatt felesleges a 18-23-as csajokat ajanlgatni neki :D



36F incel

2021. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
A 36f incelnek üzenem, hogy köszi, de megvagyok.
2021. febr. 9. 14:36
 29/36 anonim ***** válasza:
30%
#24: Igen, mindenki sajnáltatni akarja az egyedülálló anyukákat, mert mindegyiket a gonosz férfi hagyta a szarban, brühühü. Azzal persze ilyenkor senki sem dicsekszik, hogy "mindig a nő választ". Rengeteg huszonéves, harmincas egyedülálló anyuka van, gondolom, minden esetben a gonosz férfi volt a hibás, nem pedig a nő, aki széttette a lábát egy olyan faszinak, akit talán nem is ismert igazán. Amúgy meg 23 évesen minek kösse le magát egy nála 11 évvel idősebb nő mellett? Menjen rá a fiatalsága meg az élete arra, hogy egy hozzá képest idősebb nővel van, aki megkeféltette magát egy olyan faszival, aki talán lelépett?
2021. febr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
30%
#25: Igazad van, 23 évesen bőven találsz egyedülálló, gyerektelen lányokat. Egy 34 éves, gyerekes anyuka mellett csak hozzáöregednél a nőhöz, és tíz év múlva te is vagy 45-nek néznél ki. És én attól tartok, hogy ennek a nőnek csak egy naiv kisfiút jelentenél, akire egy gyerekkel rá tud akaszkodni. Sok nő nagyon rafkós, ha rá kell sóznia magát valakire, az egyedülálló anyukák meg még inkább azok. Az egyik kedvencem tőlük: "én nem pótapát keresek a gyerekemnek". Oké, és akkor mit csinálnak majd a gyerekkel? Kizárják az új párjukkal való közös életükből? Talán nem várnák el, hogy az új férfi kivegye a részét a gyereknevelésből?
2021. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!