Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más gyerekét felnevelni?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy nő, akivel megismerkedtetek és bejöttök egymásnak, de aztán bejelentené, hogy van egy 6 éves kisfia, akkor mit tennétek?

2021. febr. 9. 12:11
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Kösz!
2021. febr. 9. 12:28
 12/36 anonim ***** válasza:
23%

Ha a gyereket az apja neveli, tőle minimum 2000 kilométerre, és minimum így néz ki a nő, akkor jöhetne. [link]


Amúgy nem, hiszen: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

2021. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
63%
Nem a nő kora, hanem a kölyök a gond. Meg őszintén, telik neked 23 évesen egy nőre és a kölökre?
2021. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán mem lenne probléma, hiszen szintén van gyermekem. De inkább játssz nyílt lapokkal kedves kérdező, így korrekt.

36/f

2021. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
41%

Nem nevelném más kölykét. Egy nő nem tud annyira jó lenni bármiben is hogy megtegyem. Persze persze jönnek majd a "nem keresek apát csak magamnak társat" dumák, és a "nem kell finanszírozni semmit" kezdetű anekdoták.

A valóság meg rohadtul más.

Nevelje csak a saját gyerekét úgy ahogy akarja...nélkülem.

Amíg van független gyerektelen nő, addig olyat fogok választani.

Lehet lepontozni.

2021. febr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
89%

Van kivétel. Nevelőfaterom 25 volt, amikor megismerte a 9 évvel idősebb anyámat 2 gyerekkel, még 2000-ben. Még mindig együtt vannak, szerintem együtt is öregednek meg.


Szóval, inkább rajtad múlik a dolog, TE hogyan érzed.

2021. febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
72%

16-os vagyok.


Kimaradt, hogy az 2000-ben volt és nem ma, a mai fizetésekkel, lehetőségekkel stb. Szóval, ezt neked kell eldönteni. Ha ismerkedsz vele, meismered a gyereket stb, az még nem egyenlő a házassággal, ha érted mire gondolok.

2021. febr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Mivel dolgozom én is, meg a nő is, így meg tudnánk oldani, de rájöttem, hogy nem érné meg nekem az erőfeszítés. Kár érte amúgy, mert nagyon kedves nő és nagyon gyönyörű is, de azt hiszem le fogom zárni ezt. Nevezzetek puhánynak, de én még nem állok készen felnevelni egy kisgyereket...
2021. febr. 9. 12:51
 19/36 anonim ***** válasza:
83%
23 vagy telejsen igazad van, hozzad illő 18-23 éves nők közt rengeteg gyermektelen van.
2021. febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
67%

Szerinted így látatlanban majd meg tudjuk mondani? Rengeteg tényezőtől függ.


1. Mi van a gyerek apjával? Sitten van, teljesen eltűnt a képből vagy rendszeresen látogatja?

2. Miért mentek szét, érez-e még a nő iránta valamit. Ha igen, bármelyik közös program alkalmával megdughatja és neked meg fájni fog, ha már éveket áldoztál a kapcsolatra.

3. Neked mekkora a szexpiaci értéked. Nem mindegy, hogy 23 éves Jonah Hill vagy vagy 23 éves Brad Pitt.

4. Végül pedig, mennyire stabil anyagilag a nő, mi van a nagyszülőkkel, mert hiába van most az, hogy ő költ a gyerekre, bármikor elveszíti a bevételi forrását, hirtelen azon kapod magad, hogy idegen férfi gyerekét pénzeled. A gyerek meg nem tehet semmiről mert még kicsi, téged tart pótapának és bele is csúsztál a béta-lúzerségbe. Az éveid meg szélsebesen mennek, 7 évet eltöltesz vele már 30 leszel és már csak a hasonló korú nők jöhetnek szóba, ő meg 7 év múlva még csak 41, a gyerek meg már 13, ilyen korú gyerekkel rendelkező anyukák bőven találnak fiatal huszonéves szexpartnereket, a legkritikusabb korszak a 0-tól 10 éves korig, mert akkor még hajlamos kötődni hozzád, pótapjaként tekinteni rád meg a közös programok is problémásak, nem lehet egyedül se hagyni, stb.


18-20 körül meg már olyan, mintha nem is lenne gyerek, mert felnőtt. A te szemszögedből annyi gond van vele, mint egy demens szülővel, nagyszülővel vagy beteg kutyával, cicával, hörcsöggel, esetleg egy problémás testvérrel, rokonnal. Valamennyit korlátoz meg rontja a kényelmi faktort, de nem számottevően, mint egy kisgyerek, meg a felnőttnek meg lehet mondani, hogy diákmunkázzon, tartsa el önmagát, önállósodjon, költözzön el.

2021. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!