Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők olyannal akinek rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők olyannal akinek rossz fogai vannak pl nem szabályos 1-2 és 1-2 lyukas de egyébként majd minden nap mossa reggel,este szóval rendben van csókolóznátok vagy eleve undorító?

Figyelt kérdés
ha van valakinek hasonló sztoria pl egy randin rossz szájhigiéniával találkozott szívesen meghallgatom
2021. febr. 12. 08:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Mi az,hogy majd minden nap mossa?Legalább reggel-este! Nem írom azt,hogy undorító, de számomra visszataszító az bármilyen korban ha valakinek nincsenek rendben a fogai és érezhetően nem ápolja.

Ez utal arra,hogy általánosságban se ad az ápoltságra.


Az,hogy valakinek nem szabályos a fogsora más kérdés, ez adottság, az ápolatlanság igény kérdése.

2021. febr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Engem nem zavar.

Párom leszedte a saját fogszabályozóját anno, nem lett végig csinálva,látszik is. A fogkő is, ő orvoshoz nem megy. Nem zavar, de szoktam utalni rá, hogy nézesse már meg egyszer. Valamikor elalvás előtt még eszik, előtte hiába mosott fogat. Vagy van, hogy lusta egyszer - egyszer megmosni este. Egyszer sem volt szájszaga, úgyhogy rá bízom a többit. Feleslegesen nem mondom neki.


Nekem pl nem szabályos felül 2 fogam miatt. 2 másikat letörtem sajnos és az első fogamból is letört. Foltos is, genetika. Ez van. Rekeszsérvem van. Na, nekem lehet simán szájszagom. Olyankor szól és ennyi. Én meg intézem. Felnőttek meg tudják beszélni.


26/N

2021. febr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod
2021. febr. 12. 08:40
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Én férfi vagyok, de soha nem kezdenék olyan nővel, akinek szemmel láthatóan rosszak a fogai és ez ellen nem is tesz semmit.


Cserébe nekem sem rohad a pofám és nem is dögkút szagú.

Ha kicsit szabálytalan a fogazata, de amúgy rendben van, az nem gond.

2021. febr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

attol fugg. ha tudja, hogy lyukas a foga, miert nem csinaltatja meg?! vagy ugy erted, hogy be van tomve?

az a baj, ezt igy kep nelkul nem lehet megmondani. mar eleve, ha felmerul ez a kerdes, akkor felek, rosszabb a helyzet, mint kepzelnem.


az en fogaim se hofeherek sajnos, van egy par tomott is, tehat nincs hollywoodi mosolyom, de rendben vannak, figyelek rajuk es nem rossz a szajhigieniam. azert az ket kulon dolog, ha valakinek nem szabalyos a foga vagy konkretan rohadnak a szajaban es el vannak fogkovesedve. illetve akinek nagyon csale, kesze-kusza, azt sem tudom megerteni, h miert nem tetet fogszabalyzot?! voltam olyan randin, h a pasinak az also fogsora annyira ossze-vissza allt, h egyszeruen nem tudtam mast bamulni, ha beszelt:(

2021. febr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem van egy sztorim ezzel kapcsolatban. Egy buliban kissè illuminált állapotban, találkoztam egy sráccal, volt csók is. Pár napra rá találkoztunk újra. Na a világos nappali fényben józanul feltűnt, hogy tiszta sárga lepedèk volt a foga,duzzadt vörös tőle az ínye, undorító volt, ahogy mosolygott. Próbált csókot adni, de húztam el a fejem. Fogorvos lettem azóta, szóval nekem bármi ilyen nagyon szemetszúr normál körülmények között. Az első, amit bárkin meglátok. Ha össze van torlódva kicsit az engem se zavar, de legyen tiszta ápolt és lyukmentes/tömött, és ne csak elöl, ahol látszik.
2021. febr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem borzasztóan rosszak fiatalon a fogaim (26 vagyok, családi örökség mind2 oldalról), az sztk anno csak rontott rajta, szóval ha valaki, én toleráns vagyok a fogproblémákkal, de! A majd mindennap most fogat nonszensz: napi kétszer, reggel és este. Illetve menjen el fogorvoshoz megcsináltatni. Én is így tettem és teszek.
2021. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A majd mindennap az mit jelent? Tehát nem mindennap csak ahogy eszébe jut? Mert az nagyon gáz. A lyukas fog nem, de ha tudja magáról hogy lyukas, akkor menjen el fogorvoshoz. Az, hogy nem szabályos, szintén nem akkora gond, bár kérdés, hogy mennyire nem az. A kis csáléság még szexi is lehet, de ha nagyon össze-vissza áll, inkább csináltassa meg.
2021. febr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A fog romlása, genetika részben, nekem sem a legjobbak. De létezik fogorvos.


Randiztam egy csajjal még 5 éve. A metszőfogai nagyon szuvasak voltak, mondom, fogorvos megcsinálta volna, simán. Hülye kifogással elutasított.


Képzeld, nem sokkal később a csaj talált egy pasit. Nemrég házasodtak és a csaj fogai ROSSZABBAK!!!

2021. febr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%

Én mondom egy fogkőeltávolítás csodákra képes!

Nem hittem volna, nem is akartam, aztán végül mégis megcsináltattam, és a fogaim azóta hófehérek. Fél évig jó állítólag, és 15 rongyba fájt nekem.

Csajom azóta sincs, de a fogak terén ennék nem kell több mert a többi dolgot (pl. Lyukas fog) ki látja? Mármint azt is orvosolni kell, de csak a fogkő ami látványos sokaknál.

2021. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!