Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők olyannal akinek rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők olyannal akinek rossz fogai vannak pl nem szabályos 1-2 és 1-2 lyukas de egyébként majd minden nap mossa reggel,este szóval rendben van csókolóznátok vagy eleve undorító?

Figyelt kérdés
ha van valakinek hasonló sztoria pl egy randin rossz szájhigiéniával találkozott szívesen meghallgatom
2021. febr. 12. 08:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tavaly év elején csinálták meg a töméseket, mert a fogaim fele lyukas volt. Nem fájt, és szájszagom sem volt, de elég durván el voltak színeződve, mert anno mikor fogszabályzóm volt, nem mostam rendesen, és szabályosan látszott a bracketeknek a lenyomata, mikor leszedték. Egy fehérítést akarok majd csinálni, mert dohányzom, és fogat is hetente mosok csak.
2021. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
lol ha hetente mosol fogat ott azért több kell, mint egy fehérítés
2021. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 3-4 évig fogszabályzóm. Én se vagyok foggrnetikailag szerencsés sajnos, de még fiatal vagyok, nem panaszkodom. Volt korábban 1-2 lyukas de azok be lettek tömve, nem nagy cucc. 2 bölcsességfogat is kiszedtek, nehogy a szepen rendberakott fogsoromat elrontsa. Minden nap 2x mosok fogat, néha 3x DE 1x-1x olyan is van hogy este már nem, mert nincs már erőm, ez tényleg nagyon ritka.


Használok szájvizet és fogselymet is ha úgy érzem, sőt szájzuhanyozni is szoktam, nagyon jó.


Kb 1 honapja sajnos a felső, metszőfogamból 1 icipici darab letört. Nem fáj, semmi baja, apró esztétikai hiba. Elmentem egy remek fogorvos-szajsebészhez aki azt mondta hogy annyjra pici resz hianyzik, hogy ahhoz hogy ki tudja pótolni, el kene venni az ép fogból.

Tehat sajnos így maradt. Alig latható, mások eszre se veszik amíg en nem mondom, de engem már ez is BAROMIRA zavar, mert az eddig szinte tökéletes fogsoromnak annyi.


Ha valakinek kicsit csálék oké, nem zavar. Valakinek még jól is all.


De ha ez rohadashoz, egészségügyi gondokhoz vezet, az már zavar.

2021. febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!