Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az incelek szerint csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az incelek szerint csak a legjóképűbb férfiak jutnak nőhöz, akkor miért lehet az utcán annyi átlagos, és átlagon aluli kinézetű férfit nővel, sokszor babakocsival látni?

Figyelt kérdés
Én rengeteg ilyen pasit szoktam látni, ezért állok értetlenkedve az ilyen kommenteket olvasva.
2021. febr. 16. 16:55
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
19%
ha valaki nem kell a nőknek akkor hiába megy oda,én neten próbálkozok 10 éve 0 eredmény,hidd el akinek neten nem kellesz annak élőbe se
2021. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
13%
Ezeknek a felső 10% lapátállú bájgúnár köcsög az átlagos. Azokat tényleg látod az utcán az aznapi nőjükkel. De hogy béták tömegeit látsz az utcán nővel és a saját gyerekükkel a babakocsiban? Mesélj még pubi.
2021. febr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
Rengeteg ilyet látni, ha bemész bármelyik plázába.
2021. febr. 16. 17:47
 14/52 anonim ***** válasza:
89%
Mert az incelek szemében az átlagos fickó is jó pasi, mivel hozzájuk képest nem nehéz annak lenni.
2021. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Jajj megjelent a felső 10%-os:DDD
2021. febr. 16. 17:47
 16/52 anonim ***** válasza:
0%
mér,a tizenéves páwa vézna srácok mitől jók?mégis 16 évesen nőjük,aztán haveroknak dicsekszenek hogy :én ingyen copatok
2021. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
16%

Ja persze, te aztán biztosan nem... hagyjuk már! A megfogalmazás, a szóhasználat, a támadó nyelvezet, a provokatív hangsúlyok, a shaming language, a rosszindulatúság.


Már a kérdésedből is süt a beteges-nyomorult provokatív hajlam:

"incelek": így indítod! Rögtön egy megszégyenítő kifejezéssel!

"szerint csak a legjóképűbb férfiak jutnak nőhöz": kitalált állítás, amellyel konfliktust akarsz generálni.

"akkor miért lehet az utcán annyi átlagos, és átlagon aluli kinézetű férfit nővel, sokszor babakocsival látni": ez meg egy tipikusan olyan állítás, amely se nem visszaellenőrizhető, se nem bizonyítható. Légbőlkapott valami, egy gumicsont, amit csak úgy odadobsz, hátha ráharapnak. De ne aggódj, átlátszó vagy, mint egy köpés.

"Én rengeteg ilyen pasit szoktam látni, ezért állok értetlenkedve az ilyen kommenteket olvasva.": A kitalált állításodat megismétled. Ez is egy gyakori és nagyon olcsó manipulációs kísérlet. Ha sokszor mondanak valamit, azt jobban elhiszik. De az okosabbja tudja, hogy az ismétlések száma nem befolyásolja egy tény valóságtartalmát.


Ne aggódj kisfiam, nem okoztál semmi rosszat. Túlságosan gyenge eresztés vagy te ahhoz, hogy bárkiből is komolyabb érzelmet válts ki.


Apropó, miért nem inkább a Facebook-on vitatkozol az arcodat felvállalva? Ha már provokálni akarsz egy adott fórumon, legalább tökösen tedd, ne ilyen gyáva módon!

2021. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
Hú 17-es, te nagyon beteg vagy. Elnézést, legközelebb TŐLED, igen, jól olvastad, külön TŐLED fogok engedélyt kérni, hogy kérdést írhassak ki. Egyébként azért MERÉSZELTEM feltenni ezt a kérdést, mert minden második társkeresős kérdésben előjönnek ezek a kommentek. Már itt is megjelent a 10%-os pajtásod ahogy láthatod. Egyébként ha valami nem tetszik, nem kell feltétlenül ideböfögnöd valamit, mehetsz is tovább, esetleg mehetsz siránkozni, hogy miért nincs nőd.
2021. febr. 16. 17:51
 19/52 anonim ***** válasza:
70%
annyiban igaza van hogy nem csak a jóképű gazdagoknak van nője,ismerek közmunkást drogost,alacsonyt,van nőjük,de hasonló....
2021. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
7%

Jajj drágaságom, legalább ha már trollkodsz, csinálnád jól. Annyira izzadtságszagúan próbálsz itt feszíteni és provokálni, hogy a gyávaságod és az aberrált trollkodásod már a legostobábbak számára is nyilvánvaló.


Legközelebb akkor várom a privát üzenetedet, amelyben engedélyeztetést kérsz a kérdéseiddel kapcsolatban!


Hidd el, a jelenlegi frusztrált, nyomorult élethelyzetedet, aminek a szenvedéseit provokatív kérdések kiírásával próbálod kétségbeesetten tompítani, megoldható. Javítható az életed. Ne add fel!

2021. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!