Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az incelek szerint csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az incelek szerint csak a legjóképűbb férfiak jutnak nőhöz, akkor miért lehet az utcán annyi átlagos, és átlagon aluli kinézetű férfit nővel, sokszor babakocsival látni?

Figyelt kérdés
Én rengeteg ilyen pasit szoktam látni, ezért állok értetlenkedve az ilyen kommenteket olvasva.
2021. febr. 16. 16:55
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
3%

Jajj drágaságom, legalább ha már trollkodsz, csinálnád jól. Annyira izzadtságszagúan próbálsz itt feszíteni és provokálni, hogy a gyávaságod és az aberrált trollkodásod már a legostobábbak számára is nyilvánvaló.



Legközelebb akkor várom a privát üzenetedet, amelyben engedélyeztetést kérsz a kérdéseiddel kapcsolatban!



Hidd el, a jelenlegi frusztrált, nyomorult élethelyzetedet, aminek a szenvedéseit provokatív kérdések kiírásával próbálod kétségbeesetten tompítani, megoldható. Javítható az életed. Ne add fel!


minek adod alá a lovat?unatkozol?ha nem látnád vannak normális kommentek is

2021. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:

Tudtommal nem érintett meg, mégis itt vergődsz baromi hosszú üzenetekben:D



Köszönöm eddigi hozzászólásaidat,


Szia!

2021. febr. 16. 18:04
 23/52 anonim ***** válasza:
0%
két fogyatékos
2021. febr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
18%

Szakmai ártalom bogaram... Nekem ez a kis sötét vágyam. A trollok szeretik kihasználni az átlagos hozzászólók naivitását és frusztrációt kelteni - én meg szeretek beleállni a trollokba.

Szerintem a világ is sokkal jobb irányba haladna, ha mások is így gondolkodnának, mint én. Azokat, akik nem építeni, hanem rombolni akarnak, azokat bizony büntetni kell.


A kérdező provokatív troll, aki a saját nyomorúságát akarja tompítani. Én pedig igyekszek őt rávezetni, hogy ezt felismerje, hátha akkor meggyógyulna az aberrációiból, és talán kezdene is valamit az életével.

2021. febr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
86%
Mert kell valamit mondaniuk, hogy ne ők legyenek a hibásak, amiért nincs senkijük. Tele vannak gyűlölettel, közben jó embernek tartják magukat. Empátia hiányban szenvednek, érzelmi intelligenciájuk egyenlő a nullával. Attól boldogok, ha bosszút állhatnak, ha valakinek rossz. Valószínűleg nem is lennének képesek egészséges kapcsolatra, hisz gyűlölik a nőket.
2021. febr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
50%

Ezeknek a ferfiaknak van egy elonyos tulajdonsaguk. Nekem is van egy ismerosom, nem egy szuperpasi, de nagy nocsabasz. Az a titka, hogy mindenkit megdug, az 50 eves budos, fogatlan ukran ciganyasszonyt is, es elvezettel mesel rola.


Szoktam is neki mondani, hogy nem a noid miatt irigyellek, hanem amiatt, hogy akarmilyen hulladek novel ossze tudsz fekudni :D



36F incel

2021. febr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
55%

Igen, csak ott a nők is olyanok.

80+ kilós bálna és még csúnya is.

2021. febr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:

"Igen, csak ott a nők is olyanok."


És a férfi mit tudna nyújtani egy jobb nőnek?

2021. febr. 17. 08:17
 29/52 anonim ***** válasza:
68%
imadom nezni a megbantott incelke vergodeset:D azt mondja ‘shaming language’, nagyon jo:Ddd koszi a kerdest!
2021. febr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyon jó volt :)
2021. febr. 17. 08:35
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!