Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az incelek szerint csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az incelek szerint csak a legjóképűbb férfiak jutnak nőhöz, akkor miért lehet az utcán annyi átlagos, és átlagon aluli kinézetű férfit nővel, sokszor babakocsival látni?

Figyelt kérdés
Én rengeteg ilyen pasit szoktam látni, ezért állok értetlenkedve az ilyen kommenteket olvasva.
2021. febr. 16. 16:55
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
45%
Az incelség egy lelki betegség, aki ebben szenved, ugyanúgy nem képes reálisan látni a valóságot, mint a szorongósok, depressziósok vagy paranoidok.
2021. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
50: sajnos más szemén keresztül nem tudom látni a világot. Egyébként meg azért az is igaz, hogy azért az ország nagy része olyan, amit leírtam. Szép, egészséges, magas, kicsit azért gazdag fiatalember is, aztán eloszlanak közöttük a lányok. Igen, van egy pár százaléknyi incel, de azok úgy sem érdekelnek senkit és nem is számítanak. A többség boldog párkapcsolatban él, nekik (nekünk) pedig nem fog jutni sosem semmi. Ilyen ez....
2021. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!