Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az incelek szerint csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az incelek szerint csak a legjóképűbb férfiak jutnak nőhöz, akkor miért lehet az utcán annyi átlagos, és átlagon aluli kinézetű férfit nővel, sokszor babakocsival látni?

Figyelt kérdés
Én rengeteg ilyen pasit szoktam látni, ezért állok értetlenkedve az ilyen kommenteket olvasva.
2021. febr. 16. 16:55
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
0%

Csak szeretnéd te, ha bárkiből ki tudnál váltani annyi reakciót, hogy erőlködjön miattad... két kommentet is képes voltál írni, csak hogy figyeljek rád. Pffff....

Még mindig nem érzed, milyen szánalmas vagy?

2021. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:
25-ös tényleg igazad lehet :S Más kérdések alatt is megfigyeltem, hogy sosem ők a hibásak. SOHA. A nők, a jóképű férfiak, a külföldi férfiak, a társkereső ldalak, a korszellem, a divat, a politika MINDEN és MINDENKI is hibás, csak ők nem :( Akiket látok az utcán párral annak ellenére, hogy nem néznek ki jól valószínűleg normálisak, és vannak belső értékeik. Az incelek pedig olyanok, mint az itteni delikvens, aki folyamatosan hányja ide a gyűlölködő, elmebeteg,agresszív kommentjeit.
2021. febr. 17. 12:44
 43/52 anonim ***** válasza:
50%

Az inceleknek általában elég komplex problémáik vannak, valószínűleg minden egyes incelt évekig tudna elemezni egy jobb képességű pszichológus, de a legtöbbjükben egy dolog közös:


Nincs meg a kellő szexuális kisugárzásuk. A nők nem veszik őket férfiszámba. Max. barátnak, havernak lennének jók a nőknek.


Egyébként pedig az incelek száma globálisan, és országunkban is várhatóan növekedni fog, de ez már nem azért lesz, mert az összes ilyen ember férfiatlan.


Hanem a feminizmus, ultrafeminizmus térnyerése miatt. Mert bár egyetértek azzal, hogy a neme miatt senkit sem szabadna hátrányosan megkülönböztetni, főleg az utolsó két évtizedben a feministák elkezdtek átesni a ló túloldalára.

2021. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó, egy incel pont hogy nem lenne jó barátnak se. Emberileg van bajom velük. Szerintem a többségük bosszúálló, kárörvendő, egoista és lenézi a nőket. Nincs itt semmilyen hullám, csak a nőknek van eszük, azzal állnak össze, akiben társat látnak, és akihez vonzódnak. A normális férfiak is így választanak...
2021. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
70%

#44


Az incelség szerintem pedig egy (végső) fázis, többéves sikertelen társkeresés. Nem hiszem, hogy minden incel eleve egy szemétládaként született volna.

2021. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
71%
Az incel lelkiállapot mindig következmény. A lelki sérülések pedig az elutasítottság és a kudarc eredményei.
2021. febr. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
63%
43-as tökéletesen megfogalmazta a lényeget. Nincs meg a szexuális vonzerejük. Nem kell ezt túlmisztifikálni! És pláne nem az emberi minőségüket szidni. A szexuális vonzerő és az emberi minőség egymástól független dolgok. Nagy hiba keverni a kettőt!
2021. febr. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
86%

"Nincs meg a szexuális vonzerejük"


Ez igy van, sajnos. Emiatt az egyetlen kiut az incelsegbol, az elfogadas, es inkabb olyan eletteruletbe fektetni az energiakat amibe erdemes es megterul :)



36F incel

2021. febr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
24%
Én éppen az ellenkezőjét látom. Szép sudár 185-190 cm magas, jóvágású, jólöltözött fiatalembereket látok csak csajokkal.
2021. máj. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
49 mert azt akarod látni.
2021. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!