Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fészkes fenét csinálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fészkes fenét csinálok rosszul, h nem találok egy olyan férfit sem, akivel komolyan lehet tervezni??

Figyelt kérdés

Mindig olyan férfiakkal sodort össze az élet, akikről kiderült, h még sok-sok évig nem akarják elkötelezni magukat, de engem meg sürget a biológiai órám, 30 vagyok, nem akarok még 5 évet várni a közös jövőre, holott, már 3 éve együtt vagyunk... Nagyon elkeseredett vagyok emiatt, nem értem, h mit csinálok rosszul, miért nem vagyok nekik elég jó!? Az exeimről is kb az derült ki mindig, h nem akarnak komoly kapcsolatot, nekik jó az, h heti 2x találkozunk, de én egy idő után többre vágyok!

Mi alapján kellene társat keresni??? Vagy min kellene magamban javítanom??? Már fogalmam sincs. Azon is gondolkodok, h beszerzek egy kutyát v macskát vagy akármit, ők legalább megadják a feltétel nélküli szeretet...



2021. febr. 17. 10:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%
az ilyen #11 féle autisták miért nem mennek valami feminista csoportba okoskodni? Neked jó, te király vagy, sőt te vagy a legokosabb, elhisszük, de most már menjél innen, g*ci idegesítő vagy
2021. febr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%

Feltehetően nem benned van a hiba. A világ változik.

A fiam sem akar elköteleződni. 1x elvált.

Mondja, hogy akar. Mennyire bánja, hogy otthagyta a barátnője. Feleségül venni, a házát tovább közösen törleszteni viszont nem.

Az az ő vagyona. A sok válás miatt beleégett a kép a tudatukba, hogy x év múlva lehet távozni a fogkefével.

Mióta othagyták egyedül él. Nem is keresgél. Dolgozik, sportol, szórakozik, utazik.

Vannak akik elköteleződnek, de csökken az arányuk.

"Azon is gondolkodok, h beszerzek egy kutyát v macskát vagy akármit, ők legalább megadják a feltétel nélküli szeretet..."

A "kétszáz éves ember" filmben a robot, azzal magyarázza a közeledését a nőhöz, hogy a kutyájával korlátozottak a kommunikációs lehetőségei.

Talán el kellene engedi ezt a biológiai óra projektet, helyette barátot tartani.

Sikeres Alfa nem feltétlenül nősül.

Idézet a "meseautó" filből. "Ha keresek havi ötszázat, akkor minek nekem megnősülni?"

2021. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Alessandro10 ***** válasza:
100%

Amikor összejöttem az exemmel, én is családot akartam, komoly elköteleződéssel. Úgy szerettem, mint még senkit, számára azonban a család nem jelentett semmit. Már 2 férjet hagyott el, a harmadikkal él, sőt még a gyerekét is lepasszolta az apjának.

Hiába akartam én boldog családot, ha ő most akarta kiélni magát.

Másfél évembe telt mire kihevertem, hogy szó nélkül lelépett.

Ezek után nagyon meggondolom kivel kössem össze az életem.

2021. febr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Jobb emberismeret kene. Teged atvernek, mert tudjak, hogy ezt akarod hallani. Eszre kell venni, hogy mikor jatszik valaki szerepet, es mikor mond igazat. Ha nem tudod eldonteni, akkor lutri es mennek az evek. A te korosztalyodban azert mar boven vannak olyanok, akik komoly kapcsolatot keresnek. Meg egy csomo szelhamos is. Valogasd ki oket. 7-est nem tudom miert igy pontoztak, de egy csomo objektiv dolgot leirt, ami 100%-ban hasznos.
2021. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%

Hány éves férfiakkal ismerkedsz? 30 évesen olyan 35-40 körüliekkel lenne érdemes.


Én 28 éves vagyok és sokszor bejelölnek társkeresőn 28-35 éves nők is, akik elvileg komoly kapcsolatot keresnek és gondolom ők is ugyanúgy gondolkodnak a gyerekről, mint te. Nem tudom, mit akarnak tőlem. 28 éves férfiként én még kb 5-7 évig nem akarok gyereket és gyakorlatilag nem ismerek olyan huszonéves férfit, aki akarna pár éven belül. Sokszor az működik családalapítás, elköteleződés szempontjából, ha a férfi már 5-10 évvel idősebb. Már csak ezért is, mert amikor a nő 30 évesen gyereket akar, akkor jut el oda a férfi is a nőhöz képest 3-5-8 évvel idősebben, hogy ő is akar gyereket. (Plusz sokaknál akkorra lesznek meg az anyagiak is.)

2021. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Kezd azzal hogy NEM görcsölsz rá. Még nem is ismered a másik embert, nem tudod ki tudtok-e jönni, mennyire illeszkedik a személyiségetek, de már azon filózol hogy gyereket de x hónapon belül. A közös jövő, közte a gyermekvállalás az nem így működik. Ez nem program, hogy előre eldöntöd ez és ez a menetrend. Úgy ismerkedsz hogy a 2. kérdésed ah és szeretnél gyereket? Most komolyan, te tenyészcsődört keresel vagy párt egy életre?


A másik személyiségéből indulj ki, ha jól kijöttök akkor meglesz a gyermek is amikor MINDKETTEN szeretnétek. Azzal legyél akivel szeretitek egymást, ha valaki szeret akkor közös gyereket is szeretne.

2021. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok segítőkész választ!

Volt 12 évvel idősebb párom is, legutóbbi velem egy idős. Fiatalabb, még sose volt. Én türelmes voltam, de 3 év után bújt ki a szög a zsákból, h neki így szuper, ahogy vagyunk, nem akar összeköltözni velem, gyerekről szó se volt.

Kicsit lehiggadtam mostanra, pasi helyett elmegyek másodállásba, soha többet nem fogom másra szánni az időm, inkább dolgozok a saját jövőmért! Már beküldtem néhány helyre az önéletrajzom. Úgy sincs lelkierőm esetleg valaki mással újrakezdeni

2021. febr. 17. 15:02
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem már ott elkövetted a hibát, hogy 3 évig hajlandó voltál nem összeköltözni felnőttként. Én erre körülményektől függően fél-egy évet lennék hajlandó várni, szerintem onnantól kezdve minden csak kifogás, vagy ha mégsem, akkor az életmódunk nem összeegyeztethető...


De mindegy, most tényleg nyugodj meg, tervezd az életedet, és ha készen állsz beengedni valakit újra az életedbe, akkor majd emlékezz vissza a tanácsokra és nyugodtan érvényesítsd az érdekeidet :). Sok sikert!

2021. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem szentiras, de 3 honap utan mar felvaltva aludtunk egymasnal, majd 9 honap utan sikerult ugy rendezni a dolgokat, hogy ossze tudjunk koltozni. Nincs ertelme az idot huzni, egyaltalan nem bantuk meg.
2021. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azok a férfiak, akik később pl. családot szeretnének, a barátzónában vannak.
2021. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!