Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan csábíthatnám el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábíthatnám el az egyik ismerősünk férjét?

Figyelt kérdés

Még soha nem csábítottam, nem voltam kezdeményező. Hogyan kell hozzáfogni? Úgy érzem apró jeleket talán öntudatlanul is adhattam, de szeretnék egy kicsit egyértelműbb lenni. 42 éves, orvos, érzékeny ember.


A helyzet megítélése bocs, de nem érdekel. Aki nem szimpatizál a szeretői helyzetekkel, nyugodtan mondja el a véleményét egy erre vonatkozó kérdésnél. Ez nem az :D Köszönöm, ha nem offolsz!



2021. febr. 17. 15:12
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a drukkolást, rászántam magam és voilá! Nincs lehetetlen, csak tehetetlen :D A sikeres emberek ellenetek fordítják a gonoszságotokat, ezt csak zárójelben teszem hozzá :) Puszipá!
2021. febr. 19. 14:08
 32/34 anonim ***** válasza:

Bizonygathatod hogy sikerült, de a kérdés kiírása már önmagában azt sugallja, hogy nemhogy flörtölni,csábítani se tudsz.

Aki tud, nem a gyakorin kérdezi

Viszont ha ezzel az írásstílussal mint a puszipá meg ezek,te tényleg felnőtt nő vagy, akkor komolyan sajnállak!

2021. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Nyuszika, te meg hiába fölényeskedsz, az írásképed alapján jó ha van 8 osztályod, ezért nem tudod miből lehet lehet következtetéseket levonni és miből nem. Ha majd nem a lepénylesőd, hanem a tudományos érdeklődésed lesz ilyen nagy, nem sülsz fel nyílt színen :D De legalább nevettem rajtad egy jót. Tudod az ocsú mindig elválik a búzától, ezt vésd észbe, segíteni a fog a tanulmányaidban is, legalább motivációként :D
2021. febr. 19. 23:26
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

A valóságban is ekkora nagyképű és ellenszenves lehetsz kérdező.

Nem csodálom, hogy most sincs senkid, és arra kell fanyalognod, hogy más párját csábítsd el, mert pontosan tudod, hogy normálisan, sportszerűen nem tudsz győzni. Megnyugtatlak, senki se hiszi el, hogy rászántad magad és voálá, kár az erőlködésért!


Megmondjam, hogy honnan tudom, hogy össze vissza hazudsz itt idegeneknek anonim név mögül? Mert mindenkivel személyeskedsz, kiállhatatlan a viselkedésed, egyszerűen taszító, és egy ilyen ember biztosan nem fog veled hosszútávra tervezni, talán az egybites parasztok.

2021. febr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!