Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan csábíthatnám el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábíthatnám el az egyik ismerősünk férjét?

Figyelt kérdés

Még soha nem csábítottam, nem voltam kezdeményező. Hogyan kell hozzáfogni? Úgy érzem apró jeleket talán öntudatlanul is adhattam, de szeretnék egy kicsit egyértelműbb lenni. 42 éves, orvos, érzékeny ember.


A helyzet megítélése bocs, de nem érdekel. Aki nem szimpatizál a szeretői helyzetekkel, nyugodtan mondja el a véleményét egy erre vonatkozó kérdésnél. Ez nem az :D Köszönöm, ha nem offolsz!



2021. febr. 17. 15:12
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
87%
Hanyok toled kerdezo
2021. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
70%
21-es, mit írt?:DD
2021. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
95%
Huhahuhuhuhuhuu...őő...szerintem már jelezte volna valamilyen módon azt, ha vevő lenne rád. De kezdetben talán beszélgess vele. :)
2021. febr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
94%

24.-nek.


Gyakran én is úgy érzem, hogy a mod... direkt ír ki kérdéseket, hogy a reklámok miatt pörgesse az oldalt.


Téged viszont bannolni fognak, amiért ezt kiírtad ide. Sajnos tudom. :(

2021. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem itt a foglalkozás mellékes, minden szakmában vannak hűségesek, k..apecérek és a két szélsőség között minden egyéb.

Itt inkább a konkrét egyén az érdekes. Ha hűséges, akkor tuti, hogy szól a feleségének is, hogy jót röhögjenek rajtad. Ha viszont köztudott, hogy néha félre megy, akkor veled is lehet pár alkalom, de semmi komoly. Ha pedig már döglődik a házassága és válni készül, akkor pedig 2. feleség is lehetsz.

Csak a lényeg maradt ki a kérdésből... Amúgy u.úgy kell csábítani, mint bármelyik hapsit, csak kicsit lassabb tempóval.

2021. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
95%

Itt az a kerdes h mi a fenenek akatsz tonkrevagni egy hazassagot?


Nincs eleg facer ferfi?

2021. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
27%

Ugyan!

Nem mondta, hogy mega karja kavarni v. zavarni a doki bácsi házasságát, nem mondta hogy ki akarja magát röhögtetni.

Túlgondoljátok.

2021. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
54%

Sztem kb. ki akarja magát próbálni, mint egy tini...

és lehet, hogy néhány pici kezdeti siker után abbahagyja.

Esetleg színésztanodába jár, v. csak úgy, magánszorgalomból...

Vagy fogadásból...

vagy valami/bármi/stb.

2021. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
94%
Én egy kicsit öregebb, viszont egyedülálló biztonsági őr vagyok, valamint kolbász- és hurkológiai egyemegi docens. Az nem jó?
2021. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
De szép, hogy töröltette a negatív hozzászólásokat :D Jó egészséget kívánok, ahahahaha
2021. febr. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!