Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan csábíthatnám el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábíthatnám el az egyik ismerősünk férjét?

Figyelt kérdés

Még soha nem csábítottam, nem voltam kezdeményező. Hogyan kell hozzáfogni? Úgy érzem apró jeleket talán öntudatlanul is adhattam, de szeretnék egy kicsit egyértelműbb lenni. 42 éves, orvos, érzékeny ember.


A helyzet megítélése bocs, de nem érdekel. Aki nem szimpatizál a szeretői helyzetekkel, nyugodtan mondja el a véleményét egy erre vonatkozó kérdésnél. Ez nem az :D Köszönöm, ha nem offolsz!



2021. febr. 17. 15:12
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
14, nem erre vonatkozott a kérdés. A helyzet nem ilyen egyszerű, de nem szeretném részletezni, mert egyrészt tényleg nehéz lenne minden kis körülményt leírni, másrészt engem nem a morális rész izgat ebben a kérdésben. Bocs de azt nem veletek fogom megbeszélni, ha aktuális lesz.
2021. febr. 17. 15:37
 12/34 anonim ***** válasza:
89%
Egy orvos soha nem állna veled úgy szóba. Szintén orvos. 41 F.
2021. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
94%

Édeske ha egy 42 éves dokit szeretnél meghódítani de fingod nincs hogy kell akkor szerintem már innen bukovári, hiába nagy az arcod. Sajnos ráadásul ismered a nejét...

Szerinted ilyen ostoba egy orvos? Le kell, hogy lombozzalak, neked nulla esélyed sincs, hiába vergődsz. De legalább arra van esélyed, hogy beszopatod magad a felesége előtt aki az ismerősöd. Alig várom, hogy hazamenjen és elmesélje neki, mit alkottál, majd számolj be részletesen, hogyan röhögtek ki :D

2021. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
98%
Igen, a 15-ösnek adok igazat, kb ezt írtam én is. Nem fog bejönni a taktikád, ellenben egy jót fognak röhögni rajtad. Ja és nem velünk fogod megbeszélni a részleteket, de mi segítsünk neked tanácsokkal, hogy bassz el egy kapcsolatot. Köszi, nem :)
2021. febr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
86%

"Mert ezt a közbeszédet, ezt a köznyilvánosságot a nemzeti együttműködés rendszere idáig juttatta. Hogy boldog karácsonyt kívánunk egymásnak akkor, mikor a kérdés nem arra vonatkozik."

/Puzsér Róbert, 2018/

2021. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
98%

Szerintem a csábítgatással egyidejűleg érdemes lenne időpontot kérni egy pszichológiai tanácsadásra, hogy fény derüljön arra, miért szeretnéd egy spanyol szappanopera hősnőjét megszégyenítő módon kavargatni egy tőled teljesen függetlenül működő kapcsolat szálait, mikor a házasság egyértelmű utalás a "Nem kérem, köszönöm." hozzáállásra. Őszintén remélem, hogy a viselkedésed mögött csak az egyszerű egoizmus áll, nem pedig egy elfajult apakomplexus vagy szociopátia. Egyébként ez elkerülhető, ha ráírsz valami semmiséggel, elviszed a beszélgetést egy bizonyos fűtöttebb pontig, majd mikor kapsz egy hatalmas érzelmi pofont, mert esetleg az említett férj egy tisztességes, valóban érzékeny ember, akkor átgondolod, hogy miért akartál életre szóló trauma-jegyet adni a nőtársadnak.


+1: attól még, hogy a kérdésed végén feltünteted, hogy nem vagy kíváncsi a helyzet minősítésére, sajnos egy nyilvános oldalon tetted közzé, ahol bárki válaszolhat rá, és bizony fog is, mert jó nagy hibát fogsz elkövetni, ha belemész. És ezekben a válaszokban nem azok az emberek frusztráltak és funkcionális analfabéták, akik tudják értelmezni a házasság fogalmát, neadjisten' megpróbálnak jobb belátásra bírni. Te vagy frusztrált, mert egy normális, egészséges önképpel rendelkező, magát bármire is tartó ember tudja, hogy sokan vagyunk a Földön, és továbblép a következő lehetőségre.

2021. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
97%

Kérdezőcske leállt lepontozni mindenkit, kezdődik :)

A normális válaszokat nem fogja elfogadni tőlünk úgysem.

Mit szeretnél hallani, drága? Játsszunk a te stílusodban? Rendben, mindenki pontozza fel a másikat, a kérdést pedig jelentsétek a faszba.

2021. febr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Srácok, egyrészt süt belőletek a tanulatlanokra jellemző egysíkú látásmód és a beszűkültség, másrészt arra nem vagytok képesek, hogy két sort értelmezzetek. Tényleg én lehetek a hibás, hiszen nem tudom mit vártam már az első "válaszok" után... Inkább a szüleitekkel legyetek ilyen következetesek, tesóknak ugyanis nem szabad szexelni, ilyen zsákutcák lesznek a végeredmények 🤣 Az emberiséggel egyidős tapasztalat, mégsem sikerült felfogni és lám a sok ért.fogy egymást erősíti. Sok lúd nem győz mindig disznót, max. súlyra 🤣


Akik írtak, azoknak igyekszem mielőbb részletesen válaszolni, addig egy kis türelmet kérek.


Puszipá!

2021. febr. 17. 16:05
 19/34 anonim ***** válasza:
5%

Pl.:


"Véletlenül" összefutsz vele a kórház előtt, mikor megy haza, és megkéred, hogy vigyen el egy darabon kocsival.


Bemész hozzá, hogy orvosi segítség kell.


Elmész a kiállításra (edzőterembe, vadászatra, futóversenyre,...)ahol "véletlenül" összefuttok.


Egy közös buliban letérdelsz elé a WC-ben.


Férfiként ennyit tudtam segíteni, sok sikert, hajrá!

2021. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Filmajánló a témában: [link]
2021. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!