Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Veletek is állandóan előfordul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is állandóan előfordul ez Tinderen, illetve netes ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Elkezdek írni egy sráccal, beszélgetünk és mikor rákérdezek, hogy milyen célból van fenn a válasz az, hogy nem volt kifejezett célja de ismerkedni szeretne és lehet, hogy valami elindul akkor az komoly kapcsolattá alakulhat. Ezzel szemben ha engem kérdeznek én mindig megmondom, hogy komoly kapcsolat céljából ismerkedem. Erre mindig azt kapom, hogy de egy kapcsolat mindig lazából indul és válik hosszú, komoly kapcsolattá. Lehet velem van a baj, de én már az első pár találka utáni hosszú beszélgetésekből el tudom dönteni, hogy látom-e lehetnek-e közös tervek, karakterben összeillünk-e, van-e kémia stb. Ha nem érzem, akkor közlöm a másik féllel és keresek tovább. Igazából ha a harmónia már az elején megvan akkor a többi a szándékon múlik, hogy mit akarunk. Én vagyok túl céltudatos vagy az emberek nem tudják, hogy mit keresnek vagy mindenki csak lazázni akar és ezzel a szöveggel burkolják?

2021. febr. 21. 13:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék hogy aki meg akad dugni annak nem nagy akadály hogy odaírod. Pár randi erejéig simán tud színészkedni, viszont akit komolyabban isérdekelnéd annál is felesleges feszültséget keltesz. 10 voltam
2021. febr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

9-es teljesen jól leírta a helyzetet, ezen nincs mit szépíteni.

10-es mindig komoly kapcsolataim voltak (nem online ismertem meg őket sosem) és velük az ismerkedés nem így ment, amit leírtam jelenséget csak a Tinderen meg netes ismerkedésen megy állandóan. Nem hiszem, hogy én nem lennék "elég jó" egy komoly párkapcsolatra. Sok barátnőm is tapasztalt hasonlót és nagyon is alkalmasak voltak párkapcsolatra. Egész egyszerűen szórakozásra, alkalmira használják ezeket az appokat általában a férfiak (a nőket nem tudom) és ennyi.

2021. febr. 21. 18:35
 13/14 anonim ***** válasza:
De egyszerűen nem lehet 10ből 10 pasi ilyen :D kizárt mert én meg rengeteg rendes srácot ismerek akik évek óta egyedül vannak és nem a kalandra mennek és nem találnak normális lányt. Szerintem nem azon múlik hogy Tinder vagy nem Tinder, mert ugyanazok az emberek vannak ott is akik mellett elmész az utcán vagy a boltban.
2021. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#11: "Még annyit hozzátennék hogy aki meg akad dugni annak nem nagy akadály hogy odaírod. Pár randi erejéig simán tud színészkedni, viszont akit komolyabban isérdekelnéd annál is felesleges feszültséget keltesz."


Pontosan! És még hozzátenném, hogy tipikusan a pénzesebb fuckboyok azok, akiknek idejük, energiájuk és még motivációjuk is van a dologhoz, hiszen nagyon más az, ha valaki dolgozik ezerrel és próbálja tényleg a legjobb formáját mutatni a nőnek, hogy ne nézze őt le, mert csóró, meg más az, amikor valaki passzív jövedelemből él és bekamuzza, hogy ő ilyen meg olyan üzletember és így tudja fedezni a hirtelen eltűnéseit és egyszerre több nőt is fűz meg még prostikhoz is jár.


Úgy könnyű nyugodt, magabiztos, úriembernek lenni a sokadik randin is úgy, hogy nincs szex. Hiszen 200 numera után már nem ad löketet a könnyen felszedhető kiscsaj, akinek talán te vagy a nyolcvanadik, pedig még csak 19 éves.


Egy olyan nő viszont trófea, akit kevesen húztak meg. A "komoly kapcsolat" pedig egy igazi céltábla, mert két dolgot árul el magáról a nő.


1. Semmi önismerete nincs, ha azokat a kliséket mondod, amit hallani szeretne, akkor a tenyeredből eszik.

2. Felfújt hólyag, akit élvezet megleckéztetni szexuálisan.


Nem egy olyan ismerősöm, kollégám van, aki rendszeresen csinálja ezt, mert nagyon jól néz ki és 70-80 match összejön neki Tinderen. A sok nő meg még néha a saját szemének sem akar hinni, mert addigra már jön a rózsaszín felhő.

2021. febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!