Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Versenyben vagyok egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Versenyben vagyok egy csajjal egy pasiért. Kinek van több esélye?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok ha csak ennyit tudtok a két nőről:


Ő: Szőke, kék szemű, újságíró. Skatulyából kihúzott stílussal. Nagyon ad magára. Ékszereket hord, mindig extra finom illata van. (36 éves)

Én: Vörös, zöld szem, marketing menedzser, nőiesen öltözködöm, de sokszor megelégszek egy farmer-póló kombóval. Én harsányabb vagyok, ő inkább nyugis. (35 éves vagyok)


A férfi 41 éves, felső kategóriás mindenhogyan.



2021. febr. 24. 14:18
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
De a kérdésben le is írtam, hogy HA CSAK ENNYIT tudtok. Nem akartam cifrázni. Akinek ez nem elég, ne szavazzon, ne válaszoljon és akkor win-win a helyzet :D
2021. febr. 24. 16:00
 12/41 anonim ***** válasza:
96%
Ez annyira szánalmas megint...de komolyan. Ugye ez valami FB ismerkedős csoport? Ott vannak ilyen terheltek akik random összedobált kamuregeknek írogatnak. Mint a Zszernyi meg a többi....
2021. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
96%
Ha én lennék a srác és meglátnám ezt a kérdést plusz ahogy megnyilvánulsz..sztem te is tudod.
2021. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem meg a 20 éves HResnek van a legtöbb esélye, aki mosolyogva főzi a kávét a többieknek, mert még nem égett ki a pitsába a munkától.


41 éves faszi ha szingli vagy azért az, mert hetente mást kur meg, vagy azért, mert utolsó utáni próbálkozását éli, és azt hiszi még mindig egy fiatal kelendő alfahím, pedig már nem az, és emiatt irreális elképzelései vannak, vagy harmadik eset, hogy egy selejt, csak nem tudod miért az. Lehet jól néz ki, de kicsi a lőcs, vagy fel sem áll, vagy egyébként otthon szereti szájba vágni a zasszonyt.

2021. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
58%
Megint a lökött csajszi? Mondtam én, hogy nem egy iskolás tini. Bár a tippelt huszonévesnél meg idősebb. Ami elég szomorú ilyen gondolkodással.
2021. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Nem szingli, de ez mellékes.
2021. febr. 24. 16:06
 17/41 anonim ***** válasza:
40%

Öö.. 35-36 évesen már nagyon rég voltatok csajok 😂

Inkább nevetséges vénlányok, ha ennyi tartásotok sincs és versengtek. Egy igazi szép (kívül - belül) nőmek sosem kell versenyezni, ő érte versenyeznek.


Ha bárkit megkaphat, nem a ti korosztályotokból fog válogatni.

2021. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
98%

"Nem szingli, de ez mellékes."

Ja joXDD

2021. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
97%
aha szoval az alapjan kene donteni, hogy a kek vagy a zold szem a ‘versenykepesebb’.. aha. nagyon remelem, hogy valojaban nem 35 vagy, mert ilyet 13 eveslanyok szoktak kerdezgetni.
2021. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
94%
#11 így van. Csak ennyit tudunk, meg hogy te kérdezel phaszságokat. Szavaztam a szöszire.
2021. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!