Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Versenyben vagyok egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Versenyben vagyok egy csajjal egy pasiért. Kinek van több esélye?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok ha csak ennyit tudtok a két nőről:


Ő: Szőke, kék szemű, újságíró. Skatulyából kihúzott stílussal. Nagyon ad magára. Ékszereket hord, mindig extra finom illata van. (36 éves)

Én: Vörös, zöld szem, marketing menedzser, nőiesen öltözködöm, de sokszor megelégszek egy farmer-póló kombóval. Én harsányabb vagyok, ő inkább nyugis. (35 éves vagyok)


A férfi 41 éves, felső kategóriás mindenhogyan.



2021. febr. 24. 14:18
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon lakótelepiek vagytok, nagyon nevetek :D :D :D
2021. febr. 24. 20:00
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Te meg egymagad egy vicc vagy, ne etessétek már ezt az élettelen trollt
2021. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

‘lakotelepiek’

mondod ezt valoszinuleg egy lepukkant, szutykos alberletbol. vagy a szobadbol anyuci mellol, mert eselyes, hogy valami unatkozo iskolas kis idiota vagy. nagy marketing menedzser asszonysag, lol.

2021. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez most mi a Lovi?
2021. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Szurkolok neked! Nagyon értelmes, kedves és jóembernek tűnsz. Szeretetem és áldásom rád és az őszinte, pozitív jellemedre. Legyen meg az a felsőkategóriás jutalomfalat, elég gyönyörű vagy hozzá!
2021. febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora idiótát mint a kérdező.Nagy pofáraesés lesz.😂
2021. febr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Azeretőnek szerintem mindketten belefértek. Ennyi idősen mondjuk ez már szánalmas.
2021. febr. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként sohasem lovagolnék elefánton, állatvédő vagyok."

Istenem, de buta vagy... :D Eddig is sejtettem, hogy trollkérdés, de így aztán egyértelmű, hogy ennyi ésszel inkább a házi feladaton kéne gondolkodnod.

2021. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Szegény, aztán majd a kövi kérdésben itt fog sírni hogy miért nem őt választotta a csávó...egyébként ha a csávó fűvel fával csalja a feleségét, akkor nem lehetsz valami vonzó, ha rád se néz :D
2021. febr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Férfiért versenyezni 😂😂😂
2021. ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!