Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem hogy a kétkezű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem hogy a kétkezű munkából élő férfiak valamiért nem vonzóak a nők számára?

Figyelt kérdés
Egy ideig nem foglalkoztam ezzel mivel úgy gondoltam ennek semmi jelentősége nincs ha ismerkedni szeretnék valakivel.És igen vannak kedves intelligens nők akiket valóban nem ez érdekli.Észrevettem hogy azok a lányok,akik közép vagy felsőfokú iskolát végeztek nem gondolják ezt problémának,ellenben azok akik esetleg iskolázatlanok vagy van egy szakmályuk, sokkal inkább zavarja őket ha egy kétkező munkás vagy egy szakember próbál ismerkedni velük,persze itt is van kivétel de ezek a nők mind párkapcsolatban élnek vagy házasok.Egyébként szakmunkás vagyok és nem szoktam előítéletes lenni senkivel.Egyszerűen úgy érzem hogy akinek felsőbb fokú végzettsége van sokkal nyitottabb felém annak ellenére hogy csak egy szakmunkás vagyok.Sajnos sokszor úgy érzem viszont hogy nincs meg bennem az a plusz amit egy iskolázottabb nő keres,közös hobbi olvasás vagy színház például,nem tudom megadni érzelmi szinten azt ami pozitív irányba formálná a kapcsolatunkat.Tudom ez az én hibám is mivel megrekedtem ezen a szinten és nem fejlesztem magam tovább.De úgy gondolom így is boldog lehetek,ezért próbálkoztam olyan lányoknál akik jobban illenek hozzám úgymond társadalmilag ,de úgy érzem mintha egy húsdarálóba estem volna.Alacsony érzelmi szint és érzelmi intelligencia,szinte nulla önkifejezési készség,persze elvárások vannak.Legyek igazi férfi,legyen autóm,lakásom,nyaralóm és a jól fizető állás.Ezt nem értem,mindíg is dolgoztam és sosem vártam a sült galambot.Úgy érzem pont azoknak a nőknek nem felelek meg akikhez illenék.Miért van ez így? Más is így látja ezt vagy csak én?Hölgyek szerint jól gondolom vagy esetleg másképpen kellene ezt kezelnem? A válaszokat előre is köszönöm.

2021. febr. 25. 09:47
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
10# Ezt szó szerint érted?
2021. febr. 25. 13:04
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

#4, #6 nálunk meg én cseszegetem az asszonyt, hogy diplomázzon... :D Ezt a "a nőnek a konyhában a helye stb." dumát pont az 1bites IQ harcosok szokták hangoztatni, akik alkalmatlanok arra, hogy egyet is előre lépjenek az életben...


Kérdező te pedig nyugodtan keress egy diplomást nőt. Nagybátyám is szakmunkás, a feleségének 3 diplomája van... :)

2021. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

#9 Tokeletesen egyetertek! A ket ferfi akit igazan szerettem eddig eletemben, nem egy irodaban dolgozo diplomas vki. Viszont a sajat szakmajukban maximalistak. Es egyikuk sem buta, vagy bunko. Sot... tisztelettudoak, ertelmesek, kreativak es kulonosen az egyikuknek olyan szokincse van es ugy tudja magat kifejezni, hogy sok diplomas peldat vehetne rola! Az iskolazottsag nem minden.

Egyebkent en sem vagyok diplomas, kozepfoku vegzettsegem van. 39/N

(Ekezet nincs a billentyuzetemen, mielott valaki lehurrogna emiatt)

2021. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
73%

Ez egyénfüggő, de én például azért nem kezdenék szakmunkással, mert nagyon szeretek színházba járni és olvasni. Van vagy 400-nál is több könyvem és borzalmasan zavarna, hogy nem egyezne a hozzáállásunk ezekhez. Nem hinném, hogy meg tudná úgy élni ezeket, ahogy én.

De tény, hogy rengeteg szakmunkás lehet a maga szakmájában sikeres, ügyes és normális, úgyhogy kitartást!

2021. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
#14 Az elotted levo valaszolo vagyok. Akirol irtam, hogy milyen szokincse van, o pl rengeteget olvasott regebben. Egy elmeny volt vele mindig beszelgetni. Ugyhogy ez is olyan dolog, hogy nem kell ahhoz sem diplomasnak lenni, hogy valaki olvasson. (Edesanyamnak sem volt diplomaja, de amig elt, folyton bujta a konyveket mindenfele temaban)
2021. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
57%
Nem hiszitek el, mennyire unalmassá válik ez a szöveg egy idő után. Most képzeld el, hogy te villanyszerelő vagy és a párod minden nap azt mantrázza neked, hogy az nem jelent semmit, a szomszéd Lajosbácsi bezzeg papír nélkül is megszereli a villanyt, nem kell ahhoz iskola. Ha minden egyes nap a szádbarágják ezt, neked nem lenne baromira eleged egy idő után? Most tök mindegy, hogy van benne igazság. Unalmas. Keressen akkor olyat, akinek nincs papírja, ha annyira tetszik neki, annak lehet magyarázni.
2021. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Bocs hogy nem tudtam válaszolni de dolgoztam és most végeztem.Megpróbálok többet olvasni mert az sosem árt,igazából eddig is olvastam de nagyrészt inkább a szakmához kötődő szakirodalmat.Valószinű ha a párom sokat olvasna lehet az nekem is meghozná úgymond a kedvem. Mégegyszer köszönöm sziasztok.
2021. febr. 25. 22:46
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz kétkezü munkán? Kőmüves? Burkoló? Villanyszerelő? Víz-gázszerelő? stb. Vagy egyszerü soridolgozó? Előbbivel semmi baj. Utobbi nálam kizáró ok.
2021. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Úgy mint kőműves ,burkoló stb..
2021. ápr. 11. 10:07
 20/26 A kérdező kommentje:
Egyébként dolgoztam már úgy is mint sori dolgozó és van okos és inteligens (érzelmi intelligencia) férfi köztük, persze hosszú távon ez a fajta munka nem tesz jót az embereknek,befásulnak.
2021. ápr. 11. 10:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!