Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem hogy a kétkezű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem hogy a kétkezű munkából élő férfiak valamiért nem vonzóak a nők számára?

Figyelt kérdés
Egy ideig nem foglalkoztam ezzel mivel úgy gondoltam ennek semmi jelentősége nincs ha ismerkedni szeretnék valakivel.És igen vannak kedves intelligens nők akiket valóban nem ez érdekli.Észrevettem hogy azok a lányok,akik közép vagy felsőfokú iskolát végeztek nem gondolják ezt problémának,ellenben azok akik esetleg iskolázatlanok vagy van egy szakmályuk, sokkal inkább zavarja őket ha egy kétkező munkás vagy egy szakember próbál ismerkedni velük,persze itt is van kivétel de ezek a nők mind párkapcsolatban élnek vagy házasok.Egyébként szakmunkás vagyok és nem szoktam előítéletes lenni senkivel.Egyszerűen úgy érzem hogy akinek felsőbb fokú végzettsége van sokkal nyitottabb felém annak ellenére hogy csak egy szakmunkás vagyok.Sajnos sokszor úgy érzem viszont hogy nincs meg bennem az a plusz amit egy iskolázottabb nő keres,közös hobbi olvasás vagy színház például,nem tudom megadni érzelmi szinten azt ami pozitív irányba formálná a kapcsolatunkat.Tudom ez az én hibám is mivel megrekedtem ezen a szinten és nem fejlesztem magam tovább.De úgy gondolom így is boldog lehetek,ezért próbálkoztam olyan lányoknál akik jobban illenek hozzám úgymond társadalmilag ,de úgy érzem mintha egy húsdarálóba estem volna.Alacsony érzelmi szint és érzelmi intelligencia,szinte nulla önkifejezési készség,persze elvárások vannak.Legyek igazi férfi,legyen autóm,lakásom,nyaralóm és a jól fizető állás.Ezt nem értem,mindíg is dolgoztam és sosem vártam a sült galambot.Úgy érzem pont azoknak a nőknek nem felelek meg akikhez illenék.Miért van ez így? Más is így látja ezt vagy csak én?Hölgyek szerint jól gondolom vagy esetleg másképpen kellene ezt kezelnem? A válaszokat előre is köszönöm.

2021. febr. 25. 09:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak....(én meg bem talalkoztam ilyennel, de biztos van) az alkotó kétkezü munka nálam mindig top kategoria. Pl egy burkolo....vagy bármi ilyen. Én 4 nyelven beszélek és ket diolomám van, de alig talaltam olyat, aki szépen megcsinálja a konyhámat...
2021. ápr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
35%
Mert kisebbségi komplexusod van. "Szakmályuk" helyesen: szakmájuk. Ez is közrejátszhat.
2021. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
71%

#22

Megjegyezném, hogy bár a helyesiarasa szörnyü, de az írásképe teljesen rendben van! Sőt! Szépen fogalmaz, választékosan fejezi magát...ez itt sok diolomásnak nem megy.

2021. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
79%

Off

#21 a kérdezőtől esetleg elnézhető a "kétkezű" munka leírása, de egy kétdiplomástól nem...

2021. ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
50%
Telefonrol potyogok, es minden szart kijavit. Baromságokra. Szavakat ir át, ekezeteket csinál. Nem mindig figyelek oda, hogy javitsam.
2021. ápr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem akiknek a szakmunkás nem vonzó, velük ne foglalkozz. Nincs értelme. Én is diplomás nőként mondom, hogy nem ez számít, még a színház se mint hobby. Elég ha gondolkodó, érdeklődő vagy, és egy témáról szívesen elgondolkozol. Lehet valaki szakmunkással bölcs, és diplomával csak tanult de nem gondolkodó, érted. Illetve szerintem, a szakma az egy konkrét tudás, férfias is. Szóval, ne add fel, majd megtalálod azt akivel éppen összepasszoltok, az iskolázottság egyik összetevője csak az egésznek.
2021. ápr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!