Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg kizáró ok hogy volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kizáró ok hogy volt arab és koreai pasim is?

Figyelt kérdés
Elmúlt 1 évem 5 randi partneréből 5-nek kizáró ok volt. Apukám munkája miatt sokat éltünk Ázsia különböző részein és gimi és egyetem alatt ottani barátaim voltak. Na és? Annyira utálom ez európai előítéletet... vagy az volt a bajuk hogy kint éltem, és tanultam, és több nyelven beszélek? Valaki magyarázza már el nekem hogy miért mindenki ezért dob engem?! 27N

2021. febr. 27. 20:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Magadtól hozod fel ezeket a témákat vagy ők kérdeznek rá? Mert engem pl. rohadtul nem érdekel, hogy a másiknak milyen "kalandjai" voltak előttem. Másik az lehet, hogy nem tudnak veled tervezni, mert úgy gondolják, hogy mész majd világgá, ha vége a covid-os időszaknak, hiszen hozzászoktál ehhez az életmódhoz és minek maradnál itthon.
2021. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
68%
Nemtudom ez miert lenne kizaro ok. Hacsak folyamat azt nem hangoztatod hogy a kinei igy dugott az arab meg ugy
2021. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
71%
Azért dobnak, mert hülyék 🤷‍♂️
2021. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem én híresztelem, ők kérdezik, és nem mennék világgá, mivel már 3 éve hazaköltöztem pedig a szüleim kint élnek, jó munkám, barátaim, életem van itthon, de a kapcsolat nem jön össze...
2021. febr. 27. 20:10
 5/32 anonim ***** válasza:
66%

Az arabokat sem nem szeretik. Én nem vagyok rasszista de magával az arab kultúraval is vannak bajaim, tény és való hogy előítéletesség de sok a negatív tapasztalat velük kapcsolatban. Olyan dolgok amik egy európainak felfoghatatlan.


A koreikkal semmi bajom.


Ha úgy latod ez hátráltat, ne hozd szóba, kész.

2021. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
73%

Neked feltűnt hogy az utóbbi 6 évből 5-ben milyen Kormányzati kommunikáció zajlott ? Ha nem segítek.

[link]


Komolyan azt hiszed hogy ez senkire nem volt hatással ? Na te pont ilyenek fogtál ki akire ez hatással volt.

2021. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
18%

1.: A koreai NEKEM nem gond, de az arab nem kicsit.

2.: "Annyira utálom ez európai előítéletet...." Ööö...HA nem kamu lenne a kérdésed, pontosan tudnád, hogy Ázsiában rühellik az arabot, meg a fekát, de sok helyen a fehéret is.

2021. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem minden koreai rühelli az arabokat és fordítva, ott is különböző emberek élnek.
2021. febr. 27. 20:52
 9/32 anonim ***** válasza:
25%

Nálam igen... de az enyém csak egyetlen férfi véleménye a sokból.

Nyilván egyszerű a megoldás: olyan férfival akarj komoly kapcsolatot létesíteni, akit ez nem zavar. Nem is értem, minek kell erről kérdést feltenni!

2021. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
24%

amugy ez nekem is trollkerdes szagunak tunik..

milyen erdekes, pont a napokban lett tobbszor is megemlitve bizonyos kerdesknel, hogy valaki elvarja a notol, hogy - idezem - ‘ne legyen feka kanija’. marmint exe.

erre pont feltunik ez a kerdes, jaj micsoda veletlen egybeeses.. ezeknek a kamukerdeseknek mind egy egyforma a stilusa, megfogalmazasa, helyesirasa, ‘sztorija’, hashtagei. aki egy kicsit is ert ehhez, annak egybol leesik.

2021. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!