Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg kizáró ok hogy volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kizáró ok hogy volt arab és koreai pasim is?

Figyelt kérdés
Elmúlt 1 évem 5 randi partneréből 5-nek kizáró ok volt. Apukám munkája miatt sokat éltünk Ázsia különböző részein és gimi és egyetem alatt ottani barátaim voltak. Na és? Annyira utálom ez európai előítéletet... vagy az volt a bajuk hogy kint éltem, és tanultam, és több nyelven beszélek? Valaki magyarázza már el nekem hogy miért mindenki ezért dob engem?! 27N

2021. febr. 27. 20:01
1 2 3 4
 21/32 FoxtrotLidérc ***** válasza:
40%
Annyit, kérdező, viszont engedj meg hogy megjegyezzek: Nem MINDEN magyar pasi egyforma. Gyanítom, sikerült kifognod a háborodottabbját... :(((
2021. febr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
#21 meglehet, de tudom hogy van kivétel!
2021. febr. 27. 23:43
 23/32 anonim ***** válasza:
45%

Nekem se tetszene mert folyton utazni akarnál és lesüt rólad hogy neked "a külföldi kuki kell".


Ha eddig is ilyen jól ment akkor állj össze egy négerrel.

2021. febr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
58%

23-as

Na ez az átlag magyar hozzáállás. 😀 Mi az, hogy utazni akar állandóan? Most komolyan ne essünk már hanyatt kicsiny országunktól. Aki teheti lelép innen. 😀 Az meg, hogy külföldi kuki, hát a magyar férfiak tanulhatnak a külföldi férfiaktól sok téren. 😀

2021. febr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nagyon kevés helyzet van ahol feljön az exeidnek az etnikai háttere egy beszélgetésben, hacsak önként nem ajánlod fel ezeket az információkat.


Szóval nem értem hogy lehet kizáró ok.


Mire kiderül már rég nem ott tart a kapcsolatod a másik féllel hogy ilyen dolgok befolyásolják a döntését.

2021. febr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
32%
na az ilyen #24-féle turbóliberál hazaáruló mentalitás miatt dobják az ilyen nőket, azt meg már lassan egy 6 éves gyerek is tudja, ez milyen agyament filozófiákat rejt magában(feminácizmus, stb...)
2021. febr. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
7%

24# Akkor miért is magyarországon próbálkozik? Menjen külföldre aztán kész, van ott elég arab meg indiai, senki se fogja itt tartani.


Most őszinten, egy 27 éves 100% szivárványlibsi nő akinek egy év alatt 5 randija volt (tehát az elvárásai az egekben lehetnek) és akit világ életében a szülei vittek mindenhova és fizettek neki mindent, mitől lenne olyan jó partner bárkinek is itt magyarországon?


Persze lehet hogy tévedek de szintebbiztos vagyok benne, hogy a tinder profilja tele van 18 darab tengerparti, drága éttermes, külföldi nyaralós képekkel és 34 emojival meg zászlócskákkal. Meg persze e-mellé vagy nincs szöveg írva, vagy "190 centi alatt rám se írj" fogadtatásban részesülsz. Iszonyatosan high maintenance egy ilyen nő és lesüt róla hogy amint talál egy gazdag, külföldi pasit egyből lelép majd.


Szóval én ezért nem állok szóba az ilyen nőkkel, és ahogy elnézem mások se nagyon.

2021. febr. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
10%
25# Egyetértek, biztos az első randin ezzel henceg, hogy neki milyen exei voltak meg mekkora világutazó, aztán csodálkozik, hogy jól otthagyják a fenébe. :D
2021. febr. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Nem a szüleim pénzéből élek. Egy válaszban írtam hogy nem én híresztelem ezt, hanem minden pasit érdekli a csaj múltja, jól látszik hogy titeket is! Nem tinderezek, tehát ez a probléma megoldva. És nem vagyok hazaáruló azért mert éltem külföldön.
2021. febr. 28. 09:04
 30/32 anonim ***** válasza:
53%

Akkor valahogy te vonzod be ezeket az embereket. Tudod hogy tartja a mondás, ha háromszor is lónak neveznek akkor itt az ideje venni egy nyerget.


Változtass a párkeresési szokásaidon mert valószínűleg veled van a baj és nem az egymillió magyar férfival aki a célcsoport.

2021. febr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!