Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg kizáró ok hogy volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kizáró ok hogy volt arab és koreai pasim is?

Figyelt kérdés
Elmúlt 1 évem 5 randi partneréből 5-nek kizáró ok volt. Apukám munkája miatt sokat éltünk Ázsia különböző részein és gimi és egyetem alatt ottani barátaim voltak. Na és? Annyira utálom ez európai előítéletet... vagy az volt a bajuk hogy kint éltem, és tanultam, és több nyelven beszélek? Valaki magyarázza már el nekem hogy miért mindenki ezért dob engem?! 27N

2021. febr. 27. 20:01
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Semmi közöm a rasszista kérdésekhez, és nem kamuzok!
2021. febr. 27. 21:25
 12/32 anonim ***** válasza:
39%

Őszinte leszek, szerintem te is hasonló kaliber lehetsz mint én. Figyi ezek után a magyar pasi éles vàltás lesz. 😀 Mármint máshoz vagy szokva.

Nekem csak 1 magyar palival volt dolgom egyébként azon kìvül közel keletiekkel találtam meg az összhangot, szerintem te is így lehetsz. A magyar pasik nagyon egyszerű és rasszista gondolkodásúak (ezt te is érzékeled), neked erre van szükséged? Másrészt szerintem nagyon nyitott lehetsz utaztál, éltél külföldön. Hidd el egy átlag magyar pasival lehet nem találnád meg az összhangot (tapasztalat). Ez egy jel már az elején, hogy elutasítóak azért mert kikkel voltál, nálam ez alapból kuka már az elején ha valaki így áll hozzá, mutatja, hogy a multikultiról meg sokszínűségről más a felfogásunk stb. Szerintem ne sajnáld ha ezért elutasítanak, sőt, örülj, hogy ilyen férfival nincs dolgod a jövőre nézve...

2021. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 FoxtrotLidérc ***** válasza:
88%
Ha bizton tudom azt hogy az adott lány velem van, tőlem magával Hirohitoval is közösülhetett azelőtt, LESZ*ROM. :))) VELEM VAN, és ez érdekel...
2021. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
52%
#12 Ha már egy tollvonással sikerült minden magyar férfit jellemezned, én is megkérdezhetném, milyen összhangot sikerült megtalálnod egy olyan kultúrából valókkal, ahol hűtlenségért savazás meg csonkítás jár a nőknek, az iszlám hitet megtagadóknak meg lefejezés?
2021. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
24%

14-es

Éreztem, hogy ez lesz a reakció. 😀 Amit a magyar férfiak kapcsán írtam más női ismerőseim is megerősítik akiknek van/volt külföldi párja. Akiket én megismertem már itt éltek Európában, teljesen normális értékrenddel, felfogással és integrálódtak. Egyébként pedig amíg nem volt kapcsolatod/baráti köteléked több más kultúrából való emberrel (mindegy keleti vagy közel-keleti) nem tudsz teljes véleményt formálni róluk. Ami itthon megy az általában a médiából szett információ meg sok tájékozatlan ember véleménye, mert itt annyira alacsony a számuk és kevés velük az interakció (pl. Németországhoz képest), hogy általában a média, sztereotípia alapján ítélik meg a külföldieket és nem tapasztalat alapján.

2021. febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes amúgy ez a gyk. Most már kb. naponta jön egy kérdés, ami arról szól, hogy az adott csaj mennyire király és mégsem kell senkinek. Most vagy ugyanaz a felhasználó tolja ezeket a kamu kérdéseket vagy tényleg mindig feljön valaki fényezni magát.
2021. febr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Sorban válaszolnék:

Kedves 14-es, akikről te beszélsz (lefejezés) azok radikalizálódott iszlámok, nem minden iszlám hitű ilyen. Tudom tavaly volt az a francia tanár akit lefejeztek, és ez most még több gyűlöletet szít feléjük, de nem mind ilyen. Sőt pl az iszlámok elveszik a halott testvérük, rokonuk feleséget (feleségiet) és eltartják a gyerekeit, ez is annyira ellenszenvet ébresztő? Egyébként pedig a hűtlenséget mindenhol “bűntetik” csak máshogyan, valahol fizikailag, valahol pszichológiai hadviseléssel. Pl a magyaroknál a hűtlen nő az egy r*banc, aki nem tud megmaradni a valagán, mindegy mi volt az oka a megcsalásra, igaz?


#15 annyit mondanék hogy teljesen egyet értek veled (minden válaszoddal)


16-os én nem fényeztem magam, de igen, van egy egészséges önbizalmam. Elmondtam magamról bizonyos tényeket, és azt hogy valahogyan a magyar férfiakkal nem tudok kapcsolatot kialakítani, de ez nem önsajnáltatás.

2021. febr. 27. 23:28
 18/32 anonim ***** válasza:
40%

Nem fényezed magad, csak olyan a témához nem kapcsolódó dolgokat írtál le magadról, mint:

- Több nyelven beszélsz.

- Jó a munkád.

- A szüleid pénzesek.


Unalmasak ezek a kamu kérdéseid. Ha barátkozni tudsz és állításod szerint tudsz, akkor pasit is simán találnál.

2021. febr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Azt pl sehol nem írtam hogy pénzesek a szüleim, az hogy kint jártam gimibe és egyetemre alap nyelvtudást enged sejtetni szerintem, és a jó munkát pedig azért írtam mert szeretem, és ezért is egy ok arra hogy nem hagynám itt az országot. A barátkozás és a szerelmi kapcsolat kiakakítas pedig nagyon más, és nincsenek hetero férfi barátaim.
2021. febr. 27. 23:37
 20/32 anonim ***** válasza:
22%

Pénz: Mindenkinek átjött, hogy pénzesek.

Nyelvtudás: Továbbra is mi köze a témához? Ha meg szerinted alap az egyetemen, akkor meg minek a nyelvtudást írtad?

Jó munka: Öhm... Esetleg a kedvenc együttesed nem kevered ide? Vagy hogy ötödikes korodban nyertél valami versenyen?

És nincsenek heteró férfi barátaid? :D Egyéb kimagyarázás?

2021. febr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!