Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a "MÁS ÉLETSZAKASZ"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a "MÁS ÉLETSZAKASZ" duma itt folyton?

Figyelt kérdés

Ha korkülönbség merül fel egy kérdésnél, akkor valami büfépapíros odaböffenti, hogy "Nem fog működni a kapcsolat, mert más életszakaszban vagytok."


Mi???


Egy 20-30-40 éves nőnek/férfinak nem ugyanazok az igényei?


Utazni szép helyekre, jókat enni, sportolni, pénzt keresni, szórakozni, jó kocsi,..., nem ezt akarja mindenki?

Jó, egy lány Velhelót vagy mit hallgat, pasi nem, a lány cuki kutyust akar, a pasija meg tiszta padlót,..., de ezek minden korban így vannak. Ezek nem korfüggőek.

Vagy ekkora gond, hogy nem kell napi megélhetési gondokkal küzdeniük, mert a 40-es nőnek van lakás és a srác oda költözik? Ekkora gond, hogy az egyetemista lány nem minőségi éhezik, mert a pasija kereső férfi, és igen, telik kajára, és nem a gyros + olcsó bor a menü, mint az egyetemista srácoknál?

Gyerek. Ez is...van aki 40 évesen sem akar még szülni, van aki 19 évesen akar.

Nem mindegy, hogy a pár tagjai hol dolgoznak? A férfi a cégnél az irodában, a lány az egyetemen, mint diák? Mind a kettő tesz a célokért.


Vagy...ez is csak a lecserélt ex-nejek furmánykodása?



2021. márc. 1. 11:11
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
47%
Ez sose az elején gond hanem erre majd csak rájönnek ha és amennyiben nem működik. A lányok az elején inkább “életkorelőítéletesek” 22éves csaj lazán összejön 28 éves sráccal de egy 31éves pasastól sokszor még a 27 éves nő is ódzkodik hogy “jó ég ez már harmincas!” Persze vannak bőven akikre kevésbé van rossz hatással a számmisztika
2021. márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
100%

Nana kikérem, lány vagyok, nem is rocker meg semmi de metallicát, maident stn hallgatok kikérem a velhellot:D


Komolyra fordítva, ezek persze általánosítások. Van aki 20-22 évesen már házasodik, gyereket akar, valaki 30as évei elejen SE.

Csomó ismerősöm van a 20-23as korosztályból és csak kapkodom a fejem hogy lánykérés, meg házasság meg gyerek megy egy csomónál. Én meg ezeknek a közelébe se vagyok de nem is akarok lenni. Még.


De egyáltalán nem biztos hogy ami egy 22 évesnek szórakozás, az egy 30as-nak is az vagy fordítva.


Ha nagyon az anyagi különbségem az IS okozhat problémát ha a pasasnak kell a csajt eltartania. Van aki nem szeretne függni a másiktól (érthető) és van aki nem akarja eltartani teljesen a másikat (ez is érthető).


Én azt gondolom a kor NEM minden, de tud befolyásoló tényező is lenni. De ami fontosabb hogy a 2 ember passzoljon.

2021. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
97%
A kérdező korkülönbséges kapcsolatról ír,számomra ez nem 5 év,inkább 10+. Volt korkülönbséges kapcsolatom,15 évvel volt fiatalabb a srác mint én. És igen,ez már teljesen más életszakasz,de még arra is van példa az ismerőseim közt akinek még ekkora korkülönbséggel is jól működik. Az életszakasz kor,tól-ig intervallum. Gyerekkor,ifjúkor,fiatal felnőtt,felnőtt,idős,öreg. Hogy ki mikor mit vállal be az nem életszakasz.Azért valamennyire adott,hogy egy-egy életszakaszban mit élünk meg.
2021. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
95%

#19 abból indulsz ki, hogy az eltérő életszakaszok oka kizárólag a normális fiatal-link idősebb felállás lehet.

miközben ott vannak azok az emberek, akik koraérettek/koravének, a saját koruknál többnyire idősebbekhez passzolnak.

és van egy életkor, ami felett ha előrébb tartasz a korodnál (és minél kevesebb közös vonásod van, ha nem is a fiatalokkal, de mondjuk a középkorúakkal), az általában nem túl pozitív dolgot takar. fizikailag-szellemileg friss idősebb emberek gyakran igencsak kilógnak a "fél lábban a sírban" kortársaik közül.

2021. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
54%
34 nem, abból indulok ki, hogy aki nem link, az 30 évesen nem ott tart, mint egy átlagos 20 éves. Nyilván aki 20 évesen minden szempontból egy kifejlett példány és annyi az igénye, amennyit addigra elért, az nem fog fejlődni. A többség viszont kicsit máshol tart.
2021. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
16%
Az pedig, hogy valaki idősebben friss nem azt jelenti, hogy 30 évesen is kibszott játéknak fogja fel az életet. Az nem friss, az csak szánalmas.
2021. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
0%
#36 én például 30 vagyok és a családalapítás küszöbén, de sokkal idősebbnek érezlek (és nem a szó jó értelmében)
2021. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint a "MINŐSÉGI IDŐ" meg a "SZIKRA". Mindenki úgy értelmezi ahogy akarja. És általában nem fogadják el a másik ember értelmezését :D
2021. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy más életszakaszban vagytok. Például 30 évesen neked már nagyon távoli emlék az érettségi, 18 évesen ő még azon remeg, hogy "hú milyen nagy dolog". Ezt jelenti.
2021. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme, igazad van.

Boldogan szülök majd 15 év múlva 52 évesen a most 22 éves szeretőmnek, ha megérik benne a gondolat, hogy gyereket szeretne.


Addig hetente 2x elviszem bulizni, majd haza is hozom, meg veszek neki fesztiválbérletet szülinapjára.

Készítek neki is tízórait, mint az alsósomnak.

Ő meg annyival tud engem támogatni a fontos prezentációm előtt, hogy jól kiny@l és kétszer megd.g indulás előtt.


:)))

2021. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!