Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a "MÁS ÉLETSZAKASZ"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a "MÁS ÉLETSZAKASZ" duma itt folyton?

Figyelt kérdés

Ha korkülönbség merül fel egy kérdésnél, akkor valami büfépapíros odaböffenti, hogy "Nem fog működni a kapcsolat, mert más életszakaszban vagytok."


Mi???


Egy 20-30-40 éves nőnek/férfinak nem ugyanazok az igényei?


Utazni szép helyekre, jókat enni, sportolni, pénzt keresni, szórakozni, jó kocsi,..., nem ezt akarja mindenki?

Jó, egy lány Velhelót vagy mit hallgat, pasi nem, a lány cuki kutyust akar, a pasija meg tiszta padlót,..., de ezek minden korban így vannak. Ezek nem korfüggőek.

Vagy ekkora gond, hogy nem kell napi megélhetési gondokkal küzdeniük, mert a 40-es nőnek van lakás és a srác oda költözik? Ekkora gond, hogy az egyetemista lány nem minőségi éhezik, mert a pasija kereső férfi, és igen, telik kajára, és nem a gyros + olcsó bor a menü, mint az egyetemista srácoknál?

Gyerek. Ez is...van aki 40 évesen sem akar még szülni, van aki 19 évesen akar.

Nem mindegy, hogy a pár tagjai hol dolgoznak? A férfi a cégnél az irodában, a lány az egyetemen, mint diák? Mind a kettő tesz a célokért.


Vagy...ez is csak a lecserélt ex-nejek furmánykodása?



2021. márc. 1. 11:11
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
79%

"Egy 20-30-40 éves férfinak/nőnek nem ugyanazok az igényeik?"


Nem!

2021. márc. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
58%
Utazás... exem nagyon akart, de állandóan ruhára költötte a pénzét, képtelen volt félretenni, aztán csak a siránkozás ment, mikor látta ismerőseit, ahogy utaznak, ő meg nem. Nekem se volt sok pénzem, de ha megbeszéltük volna, hogy félreteszünk, előrébb lettünk volna, ám ez szinte szóba se került, a panaszkodás ment tovább. Mikor rájöttem, hogy kellett volna, már késő volt.
2021. márc. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
50%

Az idő lineáris szakaszolható, ha akarod, de az ember élete még nem feltétlen.


"Fészekrakó" szakaszban voltam nősüléskor, 21 évesen, és a válás után is 44 évesen.

Majd az új kapcsolat végén 56 évesen is.

Lehet ez azt oka, hogy mindig huszonéves nővel alakult ki komoly, legalább ötéves kapcsolat?

Már nem kezdek semmit az kb biztos. 😁

2021. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
84%
53# De naív vagy. Ezért kell(ett volna) normális magad korabeli nővel kezdeni.
2021. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
51%

#54, azzal kezdtem 21 évesen.

Naiv aligha vagyok, balf_sz inkább. Viszont van 2*2 gyerekem, jó munkám és társaságon, szóval semmi panasz.

Nem nagyon volt módom elkényelmesülni, pocak sincs! :)

2021. ápr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a kérdést feltevőnek! Szerintem nincs ilyen, h ki egy adott élet kornak meg vannak a merev sajátosságai. Ismerek olyan nőt, aki 22 évesen alapított családot és már van 3 gyermeke így 30 éves korára. Vagy pl az utcában van egy lány, 26 évesen komoly munkahelye van, nagyon értelmes és keresi az igazit, mert már megállapodna és ismerek olyan 50 éves férfit, akinek nincs családja, nem is akar, baromira gyerekes, és egyáltalán nem felelősségteljes, gyermek vállalásról pedig hallani sem akar és hétvégente feszt bulizni jár. Nagyon sok 40-es és 50-es nőt és férfit ismerek, hogy még párkapcsolat mellett is egy hónapban többször kijárnak szórakozni.


Szerintem elég lesz ezekből az általánosításokból, inkább szemléletmód, egyedi beállítottság kérdése, ki vonz kit stb.

2021. szept. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!