Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem keresnek a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keresnek a férfiak párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Minden létező fórumon keresem a párom, de kizárólag csak link emberekbe botlok, akik csak lelki szemetesládát keresnek, vagy párjuk mellé keresnek alkalmi szexet. Régen sem volt népünnepély a társkeresés, de általában pár hónap alatt találtam társat hosszabb, tartalmas kapcsolatra.

Most meg tavaly tavasz óta, mióta van a korona cucc - mintha bezárkóznának a férfik, maximum beszélgetni, vagy tapogatni jönnek el. Mi ennek az oka?

Ennyire nem vágytok társra? A szexpartnerek nem lesznek mellettetek, ha idősek, és betegek lesztek! Mitől féltek? Miért nem akarjátok, hogy szeressenek titeket? Igen, tudom, vírus így, meg úgy - de nem jobb lenne társsal átvészelni? Ha meg rossz kapcsolatban éltek, miért nem léptek ki, miért megoldás a megcsalás? Beszélgessünk a témáról!


43 éves nő (a félreértések kedvéért nagyon csinos)



2021. márc. 1. 16:50
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
83%

10.-re a kérdezőnek.


Vidéken egy csinos 40-es nő ISTENNŐ!!! 14-től 64-ig bárkit elkaphat.

Életben ismerkedni? Egyszerű. Köszönés, mosoly, csinos ruha.

2021. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Tehát - nő létemre én szólítsam le a maszkban rohanó nős, vagy nyugdíjas férfiakat( ahol élek 95%-ban ilyenek laknak) .. jó tipp! A feleségek meg leütnének. A nyolcvanas évek elmúltak, sajnos.
2021. márc. 1. 17:13
 13/38 anonim ***** válasza:
52%
Pedig a nők ezt várják ám a férfiaktól. Fura nem?
2021. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Nem inkább a férfiaknak kellene leszólítani nőket, Ilyet szerintem csak tinik csinálnak. Vagy - ma már ők sem.
2021. márc. 1. 17:18
 15/38 anonim ***** válasza:
94%
Ronda vagyok így feladtam! 26f
2021. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
79%

Azért egy 43 éves nő már nem az a kategória akihez odamennek a férfiak jópofizni meg ismerkedni. Ilyen korban egy nőnek már igenis tudnia kell mit akar és kezdeményezni ha úgy áll a helyzet.


Lehet hogy testileg 43 vagy, de a gondolkodásmódod egy tinire vall aki azt várja hogy a fiúk sorban álljanak érte.


Amúgy menj fel tinderre, fizess elő és rögtön válogathatsz.

2021. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos hasonlót tapasztalok én is, minden lehetséges helyen ismerkedem, nem zàrkozok el, de mindegyik csak szexet akar ( nem kihívó sem a külsőm, sem a viselkedésem) vagy szeretőt vagy benyögik először szexeljunk aztán ha jó lesz járjunk .... mindezt 35-40 éves felnőtt férfiak, nem kis kamaszok. Nemtudom én sem, hogy mi lehet az oka.
2021. márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt én igaz nem 43 vagyok hanem “csak” 33 de akkoris pont ugyanez van velem is.
2021. márc. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Belefáradtam, mert kb. lehetetlen az ismerkedés. Személyesen nagyon kevés potenciális jelölttel futok össze, a járvány óta ez hatványozottan érvényes. Akikkel beszélgettem, azok általában foglaltak voltak, vagy éppen nem akartak kapcsolatot. A netes társkeresők pedig errefelé tele vannak külsőre vállalhatatlan vagy kattant emberekkel, ott nem is próbálkoztam.

Inkább foglalkozom a hobbijaimmal, azok legalább adnak sikerélményt.

37F

2021. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
78%
Mind a nők mind a férfiakkal szemben van egyfajta társadalmi elvárás arra vonatkozóan, hogy minél hamarabb állapodjanak meg. Szerintem egyszerűen 40 felett már statisztikailag adja magát, hogy inkább olyan típusú emberekkel találkozol, akik nem keresnek hosszútávú kapcsolatot.
2021. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!