Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem keresnek a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keresnek a férfiak párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Minden létező fórumon keresem a párom, de kizárólag csak link emberekbe botlok, akik csak lelki szemetesládát keresnek, vagy párjuk mellé keresnek alkalmi szexet. Régen sem volt népünnepély a társkeresés, de általában pár hónap alatt találtam társat hosszabb, tartalmas kapcsolatra.

Most meg tavaly tavasz óta, mióta van a korona cucc - mintha bezárkóznának a férfik, maximum beszélgetni, vagy tapogatni jönnek el. Mi ennek az oka?

Ennyire nem vágytok társra? A szexpartnerek nem lesznek mellettetek, ha idősek, és betegek lesztek! Mitől féltek? Miért nem akarjátok, hogy szeressenek titeket? Igen, tudom, vírus így, meg úgy - de nem jobb lenne társsal átvészelni? Ha meg rossz kapcsolatban éltek, miért nem léptek ki, miért megoldás a megcsalás? Beszélgessünk a témáról!


43 éves nő (a félreértések kedvéért nagyon csinos)



2021. márc. 1. 16:50
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a társadalmi elvárástól függ, én korábban is hosszú távra nagy naívan örökre terveztem , de 8 év után vége lett. Attól még szeretnék újra boldog lenni.

Nagyon sok ember van akinek szintén hosszú kapcsolatának lett vége vagy elvált ebben a korban ...de sokszor úgy viselkednek mint a kiskamaszok. Nem aranyásó vagyok, egyszerű, Atlagos dolgozó férfiakról beszélek....

2021. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem min csodálkozol Kérdező. Covid van, távolságtartás, a maszk eltakarja mindenkinek az arcát. Kikapcsolódást jelentő helyek be vannak zárva. Sokan így éreznek


Én ismerkednék a te korosztályoddal, ha tényleg csinos vagy, és belefér neked, hogy fiatalabb vagyok. 30f-mindjárt 31f

2021. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
93%
Én hiába keresnélek a 39 évemmel, valóban eddig 0 párkapcsolattal, de tuti nem jönnénk be egymásnak, vagy épp lenne valami ok, hogy ne legyen semmi sem...
2021. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Én azért,mert nem vagyok rá alkalmas.Ha azt akarnám,hogy kinevessenek,felcsapnék bohócnak,de ehhez már öreg vagyok.Ha azt szeretném,hogy megalázzanak,bérelnék egy dominát,de nem vagyok mazochista.Mindenkinek jobb így,úgysincs mit adnom másoknak. 38F
2021. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Itt inkább az a probléma, hogy VELED nem vágynak párkapcsolatra.
2021. márc. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
18%
mit akartok még 30 felett?
2021. márc. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
31%

Rairtam filccel a kijelzore, hogy a 43 eves nok nem csinosak, hanem fossziliak, es arra szavaztam :)



36F incel

2021. márc. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
46%

27.-nek.


Neked nem mindegy? Be sem durran a bréd.

2021. márc. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
26/28 Minőségi nő vagyok, van saját házam, egzisztenciám. Csinosnak mondott, vékony, nőies nő vagyok, 35- nem sem néznek, minden témához hozzá tudok szólni, gyerekeim már felnőttek. Nem mondom, hogy mindenki elvárásának meg tudok felelni, nem vagyok tökéletes, de minimum 10/9- es nő vagyok. Mégis kizárólag laza erkölcsűek, zakkantak, foglaltak, vagy Quasimodók keresnek, vagy az exüket siratják. Akik meg rendesnek tűnnek, messze laknak, vagy a körülmények nem megfelelőek. Ja - biztosan én rontom el. 0 az alapanyag.
2021. márc. 3. 14:09
 30/38 anonim ***** válasza:
71%
29-Ha ennyi kifogásod van, egyedül is maradsz.
2021. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!