Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem keresnek a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keresnek a férfiak párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Minden létező fórumon keresem a párom, de kizárólag csak link emberekbe botlok, akik csak lelki szemetesládát keresnek, vagy párjuk mellé keresnek alkalmi szexet. Régen sem volt népünnepély a társkeresés, de általában pár hónap alatt találtam társat hosszabb, tartalmas kapcsolatra.

Most meg tavaly tavasz óta, mióta van a korona cucc - mintha bezárkóznának a férfik, maximum beszélgetni, vagy tapogatni jönnek el. Mi ennek az oka?

Ennyire nem vágytok társra? A szexpartnerek nem lesznek mellettetek, ha idősek, és betegek lesztek! Mitől féltek? Miért nem akarjátok, hogy szeressenek titeket? Igen, tudom, vírus így, meg úgy - de nem jobb lenne társsal átvészelni? Ha meg rossz kapcsolatban éltek, miért nem léptek ki, miért megoldás a megcsalás? Beszélgessünk a témáról!


43 éves nő (a félreértések kedvéért nagyon csinos)



2021. márc. 1. 16:50
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
65%

Egyébként hogyhogy egyedül vagy Miss tökély?


Ne csak a férfiakat szidd, hanem most lássuk, miféle vaj van a te füleid mögött!

2021. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
48%
Eléggé egószagot érzek! Magyarul legyen gazdag legyen sármos stb pasit keresel te is mint a többi nő 90℅ a ! De a felső 10ezernek nem kellesz már amire szerintem te is rájöttél mivel van fiatalabb szebb nálad ! ;)
2021. márc. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Mekkora butaság. Átlagos férfit keresek, átlag pénztárcával, átlag külsővel. Csak rendes legyen, és tudjon szeretni, az meg külön jó, ha jól el tudunk beszélgetni. Az ítélkezés az megy látatlanban - nem tudom, miért bűn, ha csinos egy nő...igen, tudom magamról, mit érek.

Szerintem itt van a gond. Félnek tőlem a férfiak, mert aki szép, és tisztában van önmagával, az biztos aranyásó is - és meg sem akarnak ismerni.

2021. márc. 3. 19:04
 34/38 A kérdező kommentje:
Az a gond, primitív bunkó a férfiak nagy százaléka. Tisztelet a kivételnek. Olvasni, szöveget érteni nem tud nagyrészük. Be van gyávulva. Nulla céltudatosság, nulla fejlődési vágy - csak a nőgyűlölet van.
2021. márc. 3. 19:07
 35/38 anonim ***** válasza:
Hány üzenetre válaszoltál amiket kaptál? :D
2021. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolok a kérdésre: 50 éves férfi vagyok és nem keresek párt. A munkámmal, sporttal, kiváló hobbikkal kitöltöm az életem. Jókedvűen ébredek - ma még dúdolgattam is reggel a kocsiban - derűsen fekszem le. Nem keresek párt, nem kell, hogy valaki időt töltsön velem, szórakoztasson, vagy elvárja, hogy én tegyem vele, mert ne legyek má' unalmas. Nem akarok kompromisszumokat, hogy mivel TÖLTSÜK az estéket vagy a hétvégéket pl. mert teljesen klasszul el tudom tölteni a dolgaimmal. Nem akarom megbeszélni, hogy hova utazzunk- megyek, amerre akarok, és jó. Nem akarok odaköltözni senkihez, a saját lakásomban lakom, a fedél a fejem fölött megoldott. Nem kell házvezetőnő sem, megütöm egy átlagos háziasszony szintjét, nem esz meg a kosz és szerintem jól ellátom magamat. Nem akarom megbeszélni, mit kell vásárolni, főzni, mert tudom. Nem kérdés, hogy mikor vacsorázom, mikor fekszem már le: amikor szeretnék.

Mondjuk én nem szédídek senkit társkeresőn vagy máshol. És nem vagyok nőgyűlölő egyáltalán, csak én már kipárkapcsolatoztam magam, köszönöm szépen, részemről elég volt. :)

2021. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, kiállítok neked egy igazolást arról, hogy unalmas vagy és bolond.


Üdv:


Dr. Bubó

2021. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, fogadd légy szíves tiszteletem. Az eddig tanúsított türelmed némely bunkó hozzászólóval szemben igazán példaértékű. Személy szerint azt javaslom neked, hogy az igényességről le semmiképpen ne mondj. Próbáld meg tágítani a keresés távolságát. Hidd el, egy férfinak nem számít a távolság, ha érzi, megtalálta az igazit.
2021. márc. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!