Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is felejtős, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is felejtős, ha ennnyire lassan halad a dolog?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy férfival társkeresőn hetek óta. Bár elmondása szerint komoly kapcsolatot keres és eddig szimpatikus minden, amit írt, nagyon lassan halad a dolog. Eddig is pár naponta vagy egy hét kihagyással írt (de akkor viszonylag hosszú levelet), most két hétbe telt, hogy újra írjon. Arra hivatkozik, hogy sok a munkája, de szerintem ez csak kamu, és valami nem stimmel vele igazából. Vagy ha még így is van, és tényleg ennyire nincs ideje, akkor nem is lehetne vele egy normális párkapcsolatot kialakítani. Szerintetek?
2021. márc. 7. 17:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Amíg nem találkoztok addig szerintem nem tudhatod, ott azért kiderülne, hogy egyáltalán szimpik vagytok-e egymásnak, és lehet hogy utána jobban keresne. Így szerintem nincs benne akkora motiváció, hisz nem is tudja kivel beszélget.
2021. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem komoly.Sokat melózok én is de mindenkinek válaszolok,pláne egy nőnek akivel ismerkedtem,egy két mondat ,hogy vagy ? Mi történt ma...stb .Ez nem megerőltető.Ha még minden nap is este hatig dolgozom akkor is.Van hogy kikapcsolom a telót és pihenek kikapcsolok csak azon a napon,de max másnap írok mindenkinek aki fontos.Akivel kevés kommunikáció vagy megszűnt ,esetleg nem értünk egyet egy idő után törlöm.De egy nővel ismerkedés során nem illik így viselkedni de ezt lehet én gondolom rosszul,vagy mondja meg hogy nem akar tőled semmit és ne hitegessen. 35f
2021. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem te egy versenyzo vagy a csapatbol. Felejtos.

Hasznos dolognak tartom a tarskeresot, de ez benne is van a pakliban, es eleg vilagosnak latszik l.

2021. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Találkozzatok. Ismeretlenül hetekeig pötyögni értelmetlen. Nem így fogod megismerni a másikat. Én is elveszíteném az érdeklődésemet, ha heteken át csak a milyen napod volt a téma.

Vesd fel neki a találkozót, ha 2 héten belülre nem ad valami felvetést (akár csak annyit, hogy "jövő hétvégén valamikor, majd pontosítunk"), akkor felejtős, úgysem ér rá és nem is érdekled igazán.


Szóval most már lépj valamit, ezt húzni értelmetlen és csak rosszabb lenne.

2021. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
44%
Írt ma neked nőnap alkalmából?
2021. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én meg ugyanígy vagyok egy lánnyal. Naponta ír három szót kb.

Már kicsit én is leszаrom.

Ha sok is a munkája, akkor is tud két szót írni, hogy majd este bővebben, most meló van vagy valami ilyesmi.

2021. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is így szoktam lenni, ha valakit nem ismerek személyesen, csak netről. Ha nem hív talizni, akkor ellaposodik a dolog, hisz nem tudom, hogy érdekelne-e. Lehet, hogy igen, de akkor hívjon el, hogy kiderüljön. Ezt pedig a férfinak kell megtenni, ha ennyire se képes, akkor nem lehet tőle sokat várni..
2021. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!