Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha valamivel jóképűbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha valamivel jóképűbb férfiként a Tinderen kb 50+ match kell, mire legalább abból 1 nővel lesz is valami? És akkor még kapcsolatról nem is beszéltünk sajnos

Figyelt kérdés

Nem vagyok modell, de azért a visszajelzések alapján erősen helyes vagyok és egészen sok lánynak szoktam tetszeni. Magas is vagyok, ha az számít valamit. A többi ami még itt fontos, átlagosan jó, volt már többéves kapcsolatom, voltak már alkalmijaim. Nem vagyok Casanova, de béna sem a csajozásban. Anyagilag rendben vagyok, bár nem vagyok gazdag és nem ezzel villogva próbálok csajozni. Heti mondjuk kb 15 helyes nő húz jobbra. Aztán ez néha van hogy 10, van hogy 20, stb. Ja és elő vagyok fizetve, tehát látom engem kik húztak jobbra és csak közülük válogatok. Nem beszélgetek egyszerre 10-20 nővel. Általában matchelek aztán ráírok 5-re, de ahogy mondtam abból 1-2 vissza sem ír, 1-2 eltűnik pár üzenet után, szóval ez így rendben is van. Nem hanyagolom el egyiket sem és van időm mindegyikkel értelmes beszélgetésekre. Egyszerre maximum 3-4 nővel beszélgetek, de ott is azzal van gond, hogy inkább ők nem írnak vissza, vagy tudjátok írok több sort, erre írnak egy párszavas választ. Ha nem írok kérdőjelet, tehát nem kérdezek valamit akkor sokszor vissza sem írnak, hiába a többsoros válaszom, mintha nem tudnák hogy kell beszélgetni. Ez van 80%-ban.


Konkrétan kb a matchek 1/3-a vissza sem ír, a maradék 1/3-dal elhal a beszélgetés pár üzenetváltás után és a maradék az, akivel egyáltalán ennyi kialakul. De ott is folyamatos a lemorzsolódás, pl eltűnik 1-2 nap beszélgetés után, átmegyünk messengerre és ott eltűnik, stb. Randira is mondjuk olyan talán 10-15-ből 1-gyel ha eljutunk, de még az sem garantál semmit. Elképesztő számomra, hogy mostanában milyen nehéz lett ez is ahhoz képest amire emlékszem. Régebben is Tindereztem pár éve, de akkor nem emlékszem, hogy ilyen nehéz lett volna. Konkrétan 1,5 hónap után találtam akkor egy kapcsolatot egy csinos lánnyal, ami aztán 3 évig tartott. Ki mit tapasztal az online ismerkedésnél?



2021. márc. 7. 21:51
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%

Igen, 20-as, értelek.

Én arra gondoltam, hogy valaki teljesen kétségbeesik. Mivel a társkeresők eddig sem a hatékonyságukról voltak híresek, nem szabadna, hogy ennyire rombolja az emberek önbizalmát.


Többnyire csak képek pörögnek, nincs valódi benyomás, nem szabadna valódi elutasításnak sem venni. Senki sem ismer, alig találkozol valakivel.


Aki nem talál senkit Tinderen, az igazából semmit sem jelent.

Te azt írtad: ,,nem csoda, ha valakire hat az, ha éveken át levegőnek nézik.'' Ezek online felületek, mindenkit valamilyen módon levegőnek néznek, nem szemèlyes és nem is kell kitenni magad ennek, ha valósnak érzed.


De ez csak az én véleményem. Azt gondolom jól teszed, hogy majd inkább élőben próbálkozol. Remélem, sokkal több sikerélményed lesz.

2021. márc. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
nem normális. az egész tinder nem normális
2021. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!