Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobb ha már elfelejtem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb ha már elfelejtem hogy családom legyen?

Figyelt kérdés

26 vagyok, és senkim nem volt eddig. Nem találok hozzám illő párt, de ennyi idősen eléggé gáz már, mert tényleg senkim nem volt még rövid kapcsolat sem.

F


2021. márc. 14. 22:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
36 évesen is bőven ráérsz még gyereket vállalni, addig pedig van még tíz év.
2021. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Sokan visszautasítanak, ha kiderül, hogy még nem volt senkid?
2021. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
12%
Jobban. Ugyanannyi idős vagyok mint te, bár volt már kapcsolatom, számomra sincs már semmi esély arra, hogy családom legyen. Foglald el magad és ne foglalkozz ezzel. Jobban jársz. 26 évesen, tapasztalatlanul egy darab szarnak fognak nézni és valamilyen szinten igazuk van. Ha eddig nem kellettél senkinek ezután sem fogsz. Nekem is csak szerencsém volt, megtetszettem egy olyan csajnak akinek volt bátorsága kezdeményezni. Ennek kb. 0% esélye van/volt, szóval kár ebben bízni.
2021. márc. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
Igen
2021. márc. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
Dehogyis, 26 évesen még fiatal vagy, simán lehet még családod!
2021. márc. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%
Szintén 26 vagyok nekem se volt soha nőm és egyáltalán nincs rám kereslet szóval neked sem adok nagy esélyt!
2021. márc. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%

Ha eddig semmi nem volt akkor ezután sem nagyon lesz, el kell, hogy keserítselek.


Persze az igényeidtől függ. Ha egy túlsúlyos vagy dagi nő is megteszi vagy rondábbacska, akkro lehet esélyed.

2021. márc. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó: Hülyeség, hogy ha eddig nem volt, nem is lesz!

Az én első barátom 28 éves volt, amikor velem összejött, én voltam az életében a legelső párkapcsolat. Mi rövid ideig voltunk együtt, szex sem volt, úgyhogy még utánam is szűz maradt évekig. Utána összejött valaki mással, azóta vele összeházasodtak és gyerekük is van! Szóval soha nem késő!

2021. márc. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%
Ha eddig egy nőnek sem kellettél, akkor csúnya vagy, és ez nem valószínű, hogy változni fog. Persze gazdag még lehetsz, pénzzel lehet kompenzálni az előnytelen külsőt.
2021. márc. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%
Kedves 8 ! Hogyne lenne késő? Elment az ember fiatalsága a legszebb évei és még is ott tart mint egy kisiskolás! Ebben a korban már a közös jövőn a családon kellene gondolkozni/meg teremteni! Ki kellett volna,hogy élje magát buli,párkapcsolatok stb most az élete egy másik fázisa kezdődik! Szóval hülyeség ,hogy ráér! Írd akkor azt,hogy nincs semmi esélye mint hitegeted feleslegesen azokat akiknek ez a sors jutott!
2021. márc. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!