Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szép nőnél lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szép nőnél lehet esélye átlag alatti kinézetű pasinak, ha nem dúsgazdag?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok a legszebb pasi és nekem a legszebb csajok jönnek be ezért is vagyok 30 évesen szűz. Melléje gazdag sem vagyok nincs ájfon, autóm, sőt még házam sem, mert a szüleimmel élek.


Gondolom egy dúsgazdag csávó akinek Mercedes G65 AMG van vagy hasonlóak beúszna náluk az én kinézetemmel is, de inkább kérek tanácsot tőletek.



2021. márc. 18. 08:52
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
63%
jelentve:)
2021. márc. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon szexi, gazdag, értelmes pasinál lehet esélye a kicsit kövérkés korosodó Jucinak a sarki teszkóból?
2021. márc. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Nem kamu színtiszta igazság és élőben az összes legjobb haverom tudja ezt rólam. De köszi a kötekedőknek. Belinkelni kár valakit, mert mindenkinek más a szép de legyen példa Megan Fox érte mindig oda voltam.
2021. márc. 18. 10:31
 14/34 anonim ***** válasza:
81%

Egy okot mondj, hogy miért teged valasszalak! Mert én egyet sem tudok :D

Egyebkébt pedig szó sincs róla, hogy nekünk szép Nőknek a "merdzsó" kell, de egy közepkategoriás autód legyen már. Meg 30 evesen ne a szüleiddel élj....

2021. márc. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
15-ös: lehet a kérdésem számotokra provokatív vagy hülyének néztek de élőben nagyon rendes srác vagyok és a személyiségem tudnám adni nektek semmi mást. Elfogadom. Csak egy a gond meg sem akartok ismerni :(
2021. márc. 18. 10:48
 16/34 anonim ***** válasza:
96%
Bocs muci, de nem veletlenul vagy szuz ennyi idosen, csak olvasd el a kerdesed
2021. márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
98%
Olyan álszent szar ez a "én csak a nagyon kedves személyiségem tudom adni, de ti meg sem akartok ismerni" duma. Akkor te miért a szilikonmellű plázamacskákra mész, miért számít a külső, ismerkedj inkább kedves természetű, átlagos vagy az alatti lányokkal. Vagy nekünk nőknek legyen elég a nagyon kedves személyiség, de nyilván te meg sem látod a szinteden levő lányokat, mert csak a külsőt nézed. De ha a nők ezt csinálják azt kikéred magadnak. Szánalmas vagy, nem véletlenül vagy 30 évesen szűz. Így folytatod úgy is halsz meg és tudod mit? Meg is érdemled. Na további jó nyálcsorgatást Megan Foxra.
2021. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
97%
Csak a személyiséged? Az mindenkinek van.
2021. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
9%

14


elegge szanalmas vagy, ha kocsi alapjan keresel pasit magadnak, meg lakhatasi helyzete miatt degradalod.


Nem veletlen szuletnek ilyen kerdesek lol

2021. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
89%

azert gondoltam, hogy kamu, mert ilyen hulye nem lehet senki, szoval ha trollkodnal, az meg a jobbik eset lenne.


lassuk csak, mit is tudsz nyujtani?

- csunya vagy

- csoro vagy

- szuz vagy (ergo: rossz lesz veled a szex)

- anyaddal elsz

- azt hiszed, hogy jo a szemelyiseged, de nem


miert is kellenel pont TE egy szep nonek, aki talalhat olyan ferfit, akire legalabb a fentiek kozul egy nem igaz. akkor mar inkabb leall egy csunya, de gazdag pasival. vagy egy csoro, de tokeletes testu szepfiuval, aki az agyban egy szexisten.


de te is tudod, hogy nincs eselyed, nem veletlen vagy szuz 30 eves korodra.

ha valaha szep nohoz fogsz erni, az prosti lesz.

2021. márc. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!