Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szép nőnél lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szép nőnél lehet esélye átlag alatti kinézetű pasinak, ha nem dúsgazdag?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok a legszebb pasi és nekem a legszebb csajok jönnek be ezért is vagyok 30 évesen szűz. Melléje gazdag sem vagyok nincs ájfon, autóm, sőt még házam sem, mert a szüleimmel élek.


Gondolom egy dúsgazdag csávó akinek Mercedes G65 AMG van vagy hasonlóak beúszna náluk az én kinézetemmel is, de inkább kérek tanácsot tőletek.



2021. márc. 18. 08:52
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy most képzeljük el, hogy teljesül ez a vágyad és összejön veled az áhított nő. A jó nők általában népszerűek, sok barátjuk van, sokan környékezik meg őket. A jó testüket sem a szél hordta össze, tehát valszeg diétáznak és sokat edzenek. Aztán általában szeretnek vásárolni, bulizni, nyaralni, kiruccanni síelni, városokat felfedezni, wellnesshétvégézni. Tegyük fel, hogy a nő amellett, hogy gyönyörű, még jó anyagi helyzetben is van és neked elég lenne csak a saját részedet fizetni a programokból. Ez menne? Vagy hogy képzeled ezt el? A 10/10es nő ül majd veled a szobádban anyád lakásán és számolja a tapétán a virágokat? Egész más életszínvonalon élnek ezek az emberek, mint te. Más az életstílusuk, olyanokat csinálnak, ami neked eszedbe sem jutna. Nincs közös halmazotok, nem tudnátok együtt lenni, mert teljesen mások vagytok. Nem tudnál lépést tartani az életstílusával és full boldogtalan lennél. Azt hiszitek "jó nőkre" vágytok, ábrándoztok itt róluk bilibe lógó kézzel, holott ha ott lenne semmit nem tudnátok vele kezdeni.
2021. márc. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
72%
Ja a folyamatos mardosó kisebbségi komplexusról ne is beszéljünk, ami minden ember lelkét megmérgezi. Azt éreznéd folyamatosan, hogy nem vagy elég jó, nem vagy elég szép és szexi egy ilyen emberhez. Végső soron magad is tönkretennéd a kapcsolatot, mert megmérgeznék ezek az érzések a lelked.
2021. márc. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
80%
Értelmetlen a kérdésed, ha lenne ilyen nő, akkor nem lennél 30 évesen is szűz. Átlagos nőként sem jönnék össze egy ilyen férfival, akinek ilyen elvárásai vannak, úgy hogy ő kb. semmit nem tud letenni az asztalra.
2021. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
61%
A nő választ mindig...
2021. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!