Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szép nőnél lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szép nőnél lehet esélye átlag alatti kinézetű pasinak, ha nem dúsgazdag?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok a legszebb pasi és nekem a legszebb csajok jönnek be ezért is vagyok 30 évesen szűz. Melléje gazdag sem vagyok nincs ájfon, autóm, sőt még házam sem, mert a szüleimmel élek.


Gondolom egy dúsgazdag csávó akinek Mercedes G65 AMG van vagy hasonlóak beúszna náluk az én kinézetemmel is, de inkább kérek tanácsot tőletek.



2021. márc. 18. 08:52
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
10%

#19

Ja, milyen már, hogy egy Nőnek vannak elvárasai

Az, hogy egy férfinek van kocsija, az alap!

2021. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
69%

Ha egy no nekem az elejen azzal kovetelozik, hogy ilyen meg olyan vagyontargyam legyen, csak azert mert o no es neki jar.


Azt ugyanolyan gaznak tartom, mint amikor a pasasok hisztiznek, hogy nekik jar a buta szilikonos, feltoltott szaju szolihiszar, csak mert o ferfi es neko jar.


Ezt pontozd le.

2021. márc. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
91%
22 dehogyis követelőzik. Simán nem áll veled szóba és keres olyat, aki megfelel az elvárásainak. Egy szép fiatal nő pedig válogathat kedvére.
2021. márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
18%

@22

Miért pontoznék bárkit? Mi ez? Valani verseny?


@23

Pontosan! ☺

2021. márc. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
64%

Te is valogathatsz, de mindegy.



Fenet, tarskereso appokon allandoan nyafognak, hogy nincs normalis pasi, vagy evekig fent vannak. Akkor esetleg nem lehet, hogy a dragaval van valami baj? Jaaa hat neeem a no az tokeletes xd

2021. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagyok tökéletes! És férjnél vagyok!

29N

2021. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
84%
Ja, és igen! Inkább egyedül maradtam volna, ha csak csóró lúzer pasi jött volna.
2021. márc. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
29%
Uristen lol 😸🤦
2021. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
96%
Kezdjük az elején: egyáltalán barátaid (igaziak nem cimbik) vannak?
2021. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
96%

Röviden: nincs. Bírom amúgy az ilyen kérdéseket, mikor a férfi, aki még saját bevallása szerint is átlag alatti egy gyönyörű nőt szeretne és mással nem is érné be, mert ő amúgy rendes. Az nem számít, hogy ezen kívül semmi mást nem tud nyújtani, de ő olyan rendes, igazán kaphatna esélyt.

Hülye lenne a nő ennyivel lejjebb adni. Majd választ olyat, akinek jó a személyisége, nem néz ki rosszul, nem szűz, nem az anyjával lakik, anyagilag se áll rosszul és egyéb dolgokat is tud nyújtani, nem csak annyit, hogy rendes. Na most ha létezik ilyen férfi is, akkor mégis miért adna neked pont esélyt? Te még egy átlagos lánynak se adnál, de azt elvárod, hogy egy gyönyörű nő, aki nagyon sokaknak tetszik pont téged akarjon? Mégis milyen alapon?

Amúgy azt vársz el, amit akarsz, de ha ennyire nem reális, ne lepődj meg, ha soha nem lesz senkid.

2021. márc. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!