Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ismerkedésnél nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ismerkedésnél nektek mi nem kizáró ok?

Figyelt kérdés
Mi az amit mondjuk te személy szerint elfogadsz, amit más nem?
2021. márc. 19. 13:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
63%
Ha mulya, határozatlan vagy.
2021. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
rocker külső, fullra tetovalt kar
2021. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Elméletben mert házas vagyok. Pl a szórakozottság, ha láthatóan zavarban lenne az tök cuki.
2021. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
A szüzesség, vagy a fiatalabb kor férfiaknál, sok nőnek kizáró ok. Nekem pl nem volt az egyik sem:). Ennek köszönhetem, hogy megtaláltam életem szerelmét!
2021. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
67%

A barátomnak van néhány tulajdonsága, amik más nőknek lehet, hogy kizáró okok, de nekem nem azok, sőt, néha még (bár furán hangzik) vonzóak is:

- elég rendetlen tud lenni, de ez nem zavar, mert én viszont rendszerető vagyok, így nem nagy dolog összeszedni a cuccait és elrendezi a ruháit

- szórakozott, de ez a #3-mas válaszolóhoz hasonlóan tud aranyos lenni, mert nem is tudom, de vonzó, amikor annyira el van veszve a saját felében

- általában magabiztos, de néha elég önbizalomhiányos tud lenni, főleg, ha a munkájáról van szó és ilyenkor kell neki a támogatás

- kicsit hangulatember, amit egyrészt nem róhatok fel neki, mert én is hajlamos vagyok rá, másrészt ebben is rezonálunk


22 éves voltam, amikor összejöttem vele, nekem ő volt az első és úgy voltam vele (sok nő mumusa), hogy nem zavarna, ha szűz volna, mert hát én is az vagyok. Ennek is számtalan oka lehet, nem lehet gyorsan ítélni.

27/N

2021. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
A 4. nekem is.
2021. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%

Nem zavar, ha:

-nem macsós a viselkedése

-nem népszerű, inkább nerd

-az anyjánál lakik (kivéve, ha amiatt, mert nem AKAR elköltözni, függője az anyjának, önállótlan)

-nincs kocsija

-alacsony a fizuja


Azért ezeket emeltem ki, mert láttam egy-két kérdésben, hogy ezeken a dolgokon ment a hiszti. Alapvetően ezek számomra nem zavaróak, HA amúgy értelmes és szimpatikus a srác.

2021. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
69%
Nem zavar, ha alacsonyabb nálam. Én magas vagyok, ez a férfiak többségét zavarja, az én véleményemre viszont, engem zavar-e, senki sem kíváncsi :D
2021. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
75%

Szüzesség, (nem tartós) munkanélküliség, ha sokáig tanul, ha otthon lakik, ha nincs jogsija/autója (és nem is feltétlenül tervezi), ha visszahúzódó és csendes, ha nem szeretne gyereket.


Nekem csak az számít, hogy hasonlítson a személyiséünk, az életfelfogásunk és az ízlésünk a fontosabb dolgokban.

2021. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%

Nem zavar ha 170 centi magas, sőt, az jön be, nem a magas pasik.

Nem zavar, ha nincs kocsija, nem tud vezetni

Nem zavar, ha van gyereke

2021. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!