Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ismerkedésnél nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ismerkedésnél nektek mi nem kizáró ok?

Figyelt kérdés
Mi az amit mondjuk te személy szerint elfogadsz, amit más nem?
2021. márc. 19. 13:33
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező! Elárulnád, hogy mi a célod azzal, hogy az itteni nőket próbálod egymás (és saját maguk) alá licitáltatni?
2021. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
26%
Hogyha a férfi hűtlen, gyereket akar, alkesz, gyenge jellem, nem megbízható
2021. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
61%
Jaaaa rosszul értelmeztem a kérdést.
2021. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
80%

Az egzisztenciát pl leszarom. Az illető viselkedése érdekel, az önmagában egy nagyon jó mutatója az életképességének.


Nem zavar, ha fiatalabb nálam.


Nem zavar, ha velem egymagas.


Nem érdekel annyira az alkat, nekem nem kizáró ok, ha valaki vékonyabb vagy mondjuk kicsit duci.


Kifejezetten szeretem, ha valakinek nem a szex körül forog az élete.


Nem zavar, ha otthon él önmagában, ismét csak azt tudom mondani, hogy az ilyen dolgok akkor jelentenek valamit, ha ismerem az illető személyét és ebből adódóan az okait.


Szintén kifejezetten előny, ha nem akar gyereket.


Nem zavar, ha nem házias, én sem vagyok az, majd együtt küzdünk.

2021. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
90%

Nem zavar ha:

- nincs kigyúrva

- otthonülős, introvertált

- nincsenek barátai

- nincs kocsija

- nincs lakása

- nincs álomfizetése, csak éljen meg belőle, én is megélek a sajátomból

- bizonyos fokig ha mentális bajai vannak

- nem szeretne gyereket

2021. márc. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
79%

Szeretném leszögezni, hogy nem gondolom úgy, hogy ezekkel egyedül lennék, és hű, de különleges vagyok, de úgy látom, hogy ezek sok embernél szakítóokok / elvárások.

- diploma hiánya (úgy mondom, hogy diplomás vagyok)

- minimálbér körüli vagy annál kicsit magasabb kereset (amennyiben el tudja tartani magát, el tudja látni a felelősségeit, nem pumpol; nem várok el ugyanolyan vagy magasabb keresetet, mint az enyém)

- nem tökéletes fogak és bőr

- autó és jogsi hiánya

- saját lakás hiánya (amíg nem az anyjához akar beköltöztetni, és nem konkrétan mamahotel jelleggel lakik otthon - tehát a popóját is kinyalatja az anyjával)

- nem magas (nálam legyen magasabb, de 156 centinél ezt nemcsak a 180+ tudja hozni)

- nem akar gyereket

- kopaszodás

- korán őszülő haj

- nem dumagép

2021. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem helyes es nem gazdag a pasi.
2021. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem intelligens, nem értelmes, ápolatlan. Nem szeretném ha az anyjánál lakna, bárhol lakhat, csak az anyjával ne. Ne legyen munkanélküli, én szeretek dolgozni és nem szeretném ha a párom egy lusta ember lenne. Az autó nekem nem számít, járhat tömegközlekedéssel is, én nem tudok vezetni és soha nem is fogok megtanulni a fővárosba totál feleslegesnek tartok egy autót fenntartani. Nálam ne legyen alacsonyabb, bár tőlem nem nehéz nem magasabbnak lenni.
2021. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
30%
16. Ero ha kopaszodik, nincs lakasa es nem dumagep akkor nalad kuka a pasas.
2021. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
87%
19: pont hogy nem. A kérdés az volt, hogy nekünk mi NEM KIZÁRÓ OK. Nekem a kopaszodás, lakáshiány és a csendesség NEM kizáró ok.
2021. márc. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!