Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Korábban meg kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korábban meg kellett volna ismerni egy normális nőt, akivel ellehet lenni minden téren. manapság még olyan férfiak, akiknek gondja van és volt nőkkel?

Figyelt kérdés
Pénzes embereket mindig babusgatnak, odaadóak velük, a többi férfinek meg maradnak a problémás nők. Ha valaki időben megtapasztalja a szerelmet, akkor később máshogy áll hozzá az élethez. Sokkal jobb lehet minden, de így már ez nem jó.

#nő, férfi, kapcsolat
2021. márc. 20. 10:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét példa a barátnőm: akármilyen szegény pasija volt ő mindig odaadó volt velük.. Mindegy mennyi pénze volt az illetőnek, volt normál keresetű, volt szegény is, de nem. Különböztette meg őket... Szóval ez egészen hülye kifogás.:)

Illetve én is odaadó vagyok amikor összejottem a párommal egy kolesz szobába volt szálláson. Autó sem volt, vonatozni kellett órákat. Szóval ja. Kifogások mindig voltak és lesznek is.

2021. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig vannak voltak és lesznek is olyanok, akiknek gondja van a párkereséssel. Ilyen az élet. Nem vagyok pénzes, mégis odaadó a feleségem, előtte lévő kapcsolataim sem azért mentek tönkre, mert a lányok annyira problémásak voltak. Én is hibás voltam, és ők is. A házasságom sem tökéletes, de teszünk mindketten érte, hogy a nehézségeinket megoldjuk. Ha te a nőkben csak a problémát látod, akkor még érnek kell egy kapcsolathoz, teljesen mindegy hány éves vagy.
2021. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jó kimagyarázás ez, de te legalább tudsz tenni azért a nőért, akivel együtt vagy.
2021. márc. 20. 11:26
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
nekem gondom van és volt velük mindig is. Ez már csak ilyen. Én megteszem a tőlem telhetőt, ha a másik nem kér belőlem, akkor azon én nem tudok változtatni.
2021. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Hát keress többet, ha szerinted ez a kulcsa a Nőzésnek. Nyujtani nem tudsz te se semmit, de a fullos Nő az kéne
2021. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A fullos nőnek meg ugyebár leesne a karikagyűrű az ujjáról, ha egyszer az életben igények nélkül odaadná magát. Ugye?!
2021. márc. 20. 12:42
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy ezért nincs senkid.
2021. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Persze, hát nem azért mert nincs pénzem a nők igényeire! Hanem a szánalmom miatt, ugye? minden férfi akinek nincs pénze, azért nincs jó nője mert szánalmas. Akinek meg van pénze, az érdekes módon nem szánalmas. Micsoda véletlen!
2021. márc. 20. 12:48
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, csak kibújt a szög a zsákból. :D Egyébként egy nőnek, se rondának, se szépnek sem kell odaadnia magát igények nélkül. Sőt, férfiaknak sem. Mindenkinek lehet egy alap elvárása, mondjuk legyen ápolt (ezt egy kevésbé kellemes külsejű is megteheti). A választás jog, amúgy meg imádnivaló, hogy az ilyen "kedvesrendes" pasiknak bezzeg tengernyi elvárása van. Undorító, hogy nem adnál semmit, de a legjobb kell. Hát, kész szerencse, hogy így max a jobb kezedre számíthatsz.
2021. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!