Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés, barátnő, párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés, barátnő, párkapcsolat pénzbe kerül, több pénz marad nálam ha szingli maradok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 08:15
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
41%

Megint egy filléres jános.

Azért azt gond nélkül eltűrnéd gondolom, hogy főzzön rád olykor és szolgáltasson ingyen puncit, csak egy fillérbe se kerüljön. Hát akkor keress valami önbecsülés nélküli, ostoba libát, akinek kellesz ilyen hozzáállással is. Ajtó mögé f@sznak szokták megtartani az ilyen pasit. Egy ideig...

2021. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
57%

11...LOL


Szerintem meg ne kezdj olyan nővel, aki elvárja, hogy rá égesd a pénzt, ő meg fürdik benne. Az nem téged akar, ennyi az egész. Sok normális nő is akad.

2021. márc. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
60%

Hogy itt mindenki csak végletekben tud gondolkodni... Nektek tényleg csak ez a két opció létezik? Hogy nulla forint költségű vs aranyásó?


Igen egy kapcsolat pénzbe kerül, de őszintén... Ha már erre is sajnálod a pénzt, akkor mi értelme az életnek?

2021. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
0%

És te mit adsz egy kapcsolatba? Nem csalod meg, őszinte vagy blabla, mindenkitől ezt hallom.


Az a baj, hogy a rossz tapasztalat miatt vagyok én is ilyen véleményen.

2021. márc. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
34%

#12

Mondd, hogy nem gáz az, mikor egy férfinak nevezett képződmény egy üditőre, kávéra, vagy vacsorára is sóher meghívni a nőt. Mert már sokan itt tartanak. Akkor hogy merjen egy nő ilyen emberrel kapcsolatba kezdeni, akinek esze ágában sincs semmiféle hátteret nyújtani, ami elvileg dolga és büszkesége lenne a (normális) férfinak.

Komolyan nem tudom, mire tanították a szülők a mostani generációt. Úgy látom, semmire. Csak beültették egy zacskó chipssel a Tv elé. Na ennyit tudnak nyújtani párkapcsolatban is. Beülni a nőhöz és sültgalambot várni.

2021. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
15%
Igen, mivel alap, hogy mozi/etterem/utazás stb.t mindent a férfi fizet. Nekem ez eddig egyik kapcsolatomban sem volt kérdés. (Lehet lepontozni nyugodtan)
2021. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
65%

" férfinak nevezett képződmény"


gratulálok, igazi főnyeremény vagy, ha így nyilatkozól a pasikról.


"Akkor hogy merjen egy nő ilyen emberrel kapcsolatba kezdeni, akinek esze ágában sincs semmiféle hátteret nyújtani, ami elvileg dolga és büszkesége lenne a (normális) férfinak."


Ez meg a 20. században volt így, de te tudod. Manapság egy nő is kitudja fizetni magának a 300 ft os kávéját. Köszi, de egy ismeretlent, akivel első randim van nem fogom lekenyerezni. Majd ha járunk, nyilván, de egy ismeretlennek nem.


Kérdezem. Te mit nyújtasz? Mert elvárni te is tudsz.

2021. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
37%

Már nem erint a randizós eletszakasz - férjnél vagyok. Hogy mennyire vagyok "főnyeremény", azt nem az én tisztem megítelni.

Persze, hogy ki tudom fizetni, de elég illuzióromboló lehet, amikor a pasi felezni akarja a számlát. Hallomásból nyilván ismerek ilyen storykat.

En mindig jobban szerettem a jó egzisztenciával rendelkező férfiakat.

(már' amennyiben átment az illető a szűrőmön ami a belső értekeket illeti)

2021. márc. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
64%

"En mindig jobban szerettem a jó egzisztenciával rendelkező férfiakat."



Gratulálok, és még mindig nem volt szó, hogy te mit adsz egy kapcsolatba, mert a pénzt azt elvárod....


mondom, 20. század.

2021. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
20%

Nyilván pénzbe kerül egy kapcsolat, mint minden más az életben. Ha emiatt életed végéig szingli maradsz az a te saját problémád.


A legtöbb frusztrált pasi aki egy fillért nem akar költeni a barátnőjére, annak általában nincs miből költeni rá. Természetes, hogy el akarod kényeztetni a párod, és ez a női oldalra is igaz. Én is szoktam a pasimnak ajándékot venni.

2021. márc. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!