Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés, barátnő, párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés, barátnő, párkapcsolat pénzbe kerül, több pénz marad nálam ha szingli maradok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 08:15
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
41%

Általában igen - ha jól választasz (hasonló hobbijú, nem golddigger stb. nőt - pl. felváltva fizetitek a programokat, ilyenek), akkor minimális mértékben, de attól még igen. Mert ha mást nem, én azért az ünnepekre való ajándékokat beleszámolnám.

Meg az sem mindegy, ki mennyire jár el otthonról (nem covid idején, nyilván, hanem átlagban) szingliként és kapcsolatban.


Viszont egy jó kapcsolatban, ha vki szerelmes típus, és nem csak a szexért meg a haszonért tart vkit, sztem az a pluszpénz, amit rákölt, ezerszeresen megtérül érzelmileg.

2021. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
5%
Egy Dubajozás gondolom még belefér egy kapcsolatba! Titkolt leszállás a repülőgépről, meg ilyenek...
2021. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
60%

"- Ellenben ha egy Nő gyereket is szeretne, nagyon nem mindegym hogy mennyit keres a férfi."


jaaaaaj cuki vagy, egyemmeg. Érdekes, mások megoldják kevesebből is.

2021. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
62%

33: azért nem mindegy, hogyan.

Van olyan fizetés, ami mellett konkrétan felelőtlenség gyereket vállalni. Az "ahol szeretet van, ott minden van" csak a mesében létezik... a valóságban meg, ha nem kifejezetten mélyszegény környékről van szó, kigúnyolják azt a gyereket, aki üres kenyeret eszik vízzel, akinek az osztálykirándulást nem tudják kiharácsolni, aki 10éves kifoszlott kabátban és csizmában jár, mert egy normálisra még turiból sincs pénz.

Nem milliomos kell, de azért nem mindegy a pénz.

2021. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
41%
Hmm, a magyar pasik svéd modellre vágynak, a hölgy felvisz dugni a lakására és még a kávét is magának fizeti. Az igen!És mit kap a hölgyemény cserébe? Örüljön, hogy méltóztattál megdugni kegyesen? Esetleg azt is fizesse ki?
2021. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
30%
35-ös, fizesse ki azt is! 🤣
2021. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
42%
Volt már csóró párom, nem is egy. Volt, aki egy szatyor ruhával költözött hozzám, mert az volt mindene. Anno nem néztem az anyagiakat. És minden esetben alaposan ráfáztam. Egy percig nem becsülték a jót, természeresnek vettek mindent, amit kaptak, cserébe megcsalás jutott, meg hazudozás. Hát, hülye lennék még egyszer a két szép szeméért összejönni bármelyik férfival is. Undorító, ha a nőn élősködik.
2021. márc. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
67%
35: gondolom, sok nyafogónak nem tetszene a svéd modell (és ez alatt nem svéd topmodellt értek, hanem családmodellt, életstílust)... mert ott nem annyiban merül ki azért az egyenjogúság, hála a jó égnek, hogy a nő is fizet. Hanem pl. a férfiaknak is otthon kell maradniuk a gyerekkel, ha lebabáznak (kapnak erre külön szabit is), nem az van, hogy "fú, akkor engem férfiatlanítanak, az anya akkor anya, ha ő marad csak otthon a gyerekkel". A házimunka is 50-50, nincs olyan, hogy "ha a nő nem tud főzni / nem főz, akkor szégyen, ha meg a férfi nem tud, az normális, ne akarják elnőiesíteni".
2021. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
34%

#33

Persze, ők panaszkodnak allandoan, hogy nincs pénz cipőre, nincs pénz erre, nincs pénz amarra, nem nyaraltunk 10 éve stb.

Én szeretem, hogy meg tudom venni a minőségi ételeket, hogy nem kell aggodnom azon, hogy miből lesznek kifizetve a számlák, szeretek szép helyekre utazni. Ehhez pénz kell.

A minőségi gyermeknevelés pénzbe kerül!

2021. márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
24%
Annyira vicces ez a téma, tök jókat röhögök xd
2021. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!