Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés, barátnő, párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés, barátnő, párkapcsolat pénzbe kerül, több pénz marad nálam ha szingli maradok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 08:15
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
32%

#17: Mi olyan meglepő ebben a patkány országban, ahol Orbánék uralkodnak meg olyan ellenzék van, akiket már fel kellett volna nyilvánosan négyelni?


Itt mindenki korrupt. A nyuggerek, a diákok, a léhűtő kádárista melósok, mindenki. Főleg azóta, mióta a normálisabb emberek le tudtak pattanni külföldre, azóta csak a selejt maradt itthon.


Mit vársz az itthon maradt szunykoktól? Értelemszerűen a pinájukért akarnak pénzt, hogy majd a férfi kávéztassa meg moziztassa meg mindennel ellássa miközben ha véletlenül alányúl, akkor jön a hiszti meg a #metoo.


Egy svéd lány fizeti magának a kávéját és felvisz a saját apartmanjába DUGNI!!! Vágod? Ezt jelenti az egyenjogúság. Itt működik, abban a patkány országban, amiben születtem és szégyellem még az állampolgárságomat is, ott nem. Ott ácsingóóznak a retkek arra, hogy majd valami külföldi férfi meghódítja őket. Azon a szellemi szinten vannak, mint az indiai picsák.

2021. márc. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
77%
Több pénzed marad. Sokkal több.
2021. márc. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
16%

"En mindig jobban szerettem a jó egzisztenciával rendelkező férfiakat."


Jaja egy apukát találtál. Apucinak van kocsija, teher mentes lakása, kifizet nekem nagyobb tételeket, netán eltart (amit kérlek, ne csináljatok, mert ha a pasi lelép, nektek lesz rosszabb), nekem meg nem kell a kapcsikába tennem semmit (max elmenni fodrászhoz, manikűröshöz), mert apuci pénzzel elintéz mindent.

2021. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
71%

"En mindig jobban szerettem a jó egzisztenciával rendelkező férfiakat."

És ezzel amúgy mi a baj? Nyilván mindenki vágyik az anyagi korlátok nélküli életre. Mindenki szeret adósságok és tartozások nélkül élni, szeretné megvásárolni a minőségi ételeket, termékeket. Mindenki szeretne nyugodt, rendezett környéken élni egy igényesen berendezett lakásban, egy jó kocsival utazni, és prémium helyekre eljutni nyaralni.


Csak valaki ezt bevallja, valaki meg letagadja. Férfiként két eszközöd van, hogy nőt szerezz: a fizikai vonzerőd és az egzisztenciád. Nem kell itt személyiségről meg erkölcsről prédikálni. Nem így működik a világ.

2021. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
25%

LOL XD


Jót nevettem

2021. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
24%

A stílusától eltekintve #21 igaz dolgokat ír. Nekem is van randitapasztalatom svéd lányokkal, egyszer sem merült fel hogy ne fizessék ki a saját fogyasztásukat, még akkor sem amikor felajánlottam hogy meghívom.

A kérdésre válaszolva: nyilván ha otthon ülsz penészes kenyeret majszolva, akkor több marad :D de elég gyenge kifogás ez arra hogy nem tudsz becsajozni :D

2021. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
74%

Ez a pénz miatt nem csajozok duma a legócskább kifogások egyike!

Elárulom neked, hogy ez egy önfelmentő mechanizmus. Az agy működésbe lép, hogy megvédje a személy énképét a valóságtól.

Mert a legtöbb esetben arról van szó, hogy az ilyen férfiak nem eléggé vonzóak ahhoz, hogy a nőknél sikereket érhessenek el. Viszont ugye ez így eléggé lehangoló lenne, ezért a hörcsög működésbe lép, és kiad ilyen kamu elméleteket, hogy "a pénz miatt nem kell nő".

Magyarul úgy próbálja saját maga előtt is beállítani, mintha ez egy önkéntes választás lenne - holott valójában KÉNYSZER.


Legalábbis én nem hiszem, hogy neked naponta kéne levakarnod magadról a csajokat, és úgy mondasz nem-et a csajozásra, hogy amúgy tele lennél lehetőségekkel!

2021. márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
63%
Annyira gagyi, és gyerekes ez a "nincs pénzed, ne csajozz" dolog. Elárulom, normális nő nem nem akad ki az anyagi dolgokon.
2021. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
59%

#27: Minden szavad aranyat ér! Ugyanezzel áltattam magam anno, miközben a Hős utcában meg Észak-Kelet Magyarországon vígan csajoztak a "bennszülöttek", én meg önigazolást gyártottam, hogy nincs pofám randira menni úgy, hogy a BKV-n is bliccelnem kell, mert arra sem telik.


Tovább megyek... mostanra elég komoly vagyonnal rendelkezem, mégis minél többet költöttem egy nőre (nem kell nagy összegekre gondolni, maximum olyan 10-20 ezer Ft járulékos költség), annál inkább nem jött össze vele semmi (csók sem). Ugyanakkor minél tirpákabb paraszt voltam és vele hivattam meg magam, annál több sikersztorim van, ahol pénzes pasi csaját is meghúztam.

2021. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
35%

#24

Senki nem tart el, van egy jól fizető allásom. Diplomás vagyok, nyelveket beszélek.

- Ellenben ha egy Nő gyereket is szeretne, nagyon nem mindegym hogy mennyit keres a férfi.

2021. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!