Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Új keletű probléma a barátnőhi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új keletű probléma a barátnőhiány?

Figyelt kérdés

Én azt hiszem igen. Ilyen sok magányos férfi nem hiszem, hogy valaha volt.


Én magam is tapasztalom, 27éves átlag kinézetű férfi vagyok, átlag magas és egyszerűen a több tucat való életbeli próbálkozásból és a több száz levélből, amit elküldtem még egyetlen randit sem sikerült összehoznom az elmúlt időben.

Vannak persze előnyeim is, amiben jobb vagyok mint az átlag (amit most nem részleteznék) de esélyt se adnak rá hogy megmutassam.

Próbáltam előnyös fotókat feltölteni, átlagos lányoknak írok, kedves, de nem sablon szövegeket, szóval biztos, hogy nem ez a probléma.


Na de nézzük is, hogy szerintem mi lehet ennek az oka:

-Ma már (részben a Covid miatt) ott tartunk hogy a fiatalok közül szinte mindenki neten ismerkedik. Leginkább Tinder/Badoo Magyarországon.

Általában 3-szor annyi fiú van ezeken a helyeken, mint lány, ezért egy átlag kinézetű lányra is 100+ tuti ráír. Mivel látja hogy jobbnál jobb pasik vannak, ezért sokan inkább kivárnak, hátha azok írnak és nem csak megdugni akarják őket.


-Egyre fontosabb a pénz, ez azzal jár, hogy a pénzes férfiak egyszerre több nővel is vannak, ezt látom több személyes példán keresztül is, pl egy sikeres vállalkozó csinált egy családot, aztán a nő egyedül maradt a gyerekekkel, újabb családot alapított, ahova szintén lett gyerek és még mellette is vannak lányok, akikkel csalja, így egyszerre több nőt is lefoglal.


-A [link] adatai szerint a 18-30éves korosztálynál mintegy 50ezerrel több a férfiak száma, mint a nőké. Ez azt jelenti, hogyha minden ekörüli nő találna párt akkor is a férfiak 6,4%-a egyedül maradna.


-Úgy tűnik a nők jobban bírják a magányt. Ez személyes tapasztalaton alapszik, de több kései huszonéves nőt is ismerek, aki nem akar megállapodni, karrierista lett. A férfiaknál ez gyakrabban inkább beletörődés, mintsem tényleges döntés.


Mindebből látszik, hogy ahogy a lakáspiac is irreális lett pl Budapesten, úgy a párkapcsolati "piac" is teljesen felborult.



2021. febr. 19. 13:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%
Eddig is voltak csak nem tudtunk róla mert nem volt net
2021. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
67%
Na és? Most azon hisztizünk, hogy vannak szingli férfiak? Ó, a dráma!
2021. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
19%
Micsoda szocipata hulladék az utolsó.
2021. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
75%
Miért, most sírjak, hogy a kérdező szingli?
2021. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Régen max azért nem volt ennyi szingli férfi, mert meghaltak a háborúkban és különböző betegségekben. Amúgy akkor is voltak azért egyedülállók szép számmal, mert ha egy faluban több volt a férfi, akkor azok régen vagy elköltöztek valami városba, nagyobb helyiségbe, vagy egyedül maradtak. Ha nőből volt több,azok csak reménykedhettek, hogy jön valaki a szomszéd faluból vagy akad egy özvegy ember, aki elveszi. Rengeteg férfi választotta az egyházat vagy a katonaságot, mint karriert. Nem véletlenül. Csak akkor nem volt internet, hogy ezt megbeszéljék.

Amúgy ma pont az internet segítségével könnyű az ismerkedés, simán összejöhetsz olyan lánnyal/fiúval akivel internet nélkül soha nem találkoztál volna. Aki a modern világban sem tud nőt szerezni, menthetetlen.

2021. febr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

nem borult fel semmi. két kérdést tegyél fel magadnak:

1: miért jó veled együtt lenni, miért jó veled párkapcsolatban lenni, milyen típusú nőkkel éreznéd jól magad, ezeknek a nők mennyire éreznéd jól magukat veled, mennyire találnának vonzónak

2: az 1-es kérdésre adott válaszok közül mennyi nyilvánul meg felszínes ismeretség, szokványos hétköznapi helyzetek esetén.

és ha valamelyik kérdésnél nincs túl sok válasz, akkor gondold át, hogy mindent jól csinálsz-e, illetve fejleszd magad a szükséges területeken.

2021. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
Hát valami nagyon nincs rendben veled ha ennyi levélből, beszélgetésből egy randi se lett. Normál esetben 2-3 nap chat után már jönnek a lányok randizni, persze van olyan is hogy meggondolják magukat vagy csak szórakoznak, de ezt el kell fogadni.
2021. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
2%

Minden ma elo embernek haromszor annyi noi felmenoje van, mint ferfi :)


Nem ujkeletu, csak a reneszanszat eli....



36F incel

2021. febr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%
Azoknak nincs baratnojuk, akik mindenfele "tenyekkel" es szamokkal akarjak igazolni, hogy ok miert nem tudnak osszejonni senkivel. Akiknek van baratnojuk, vagy eppen ket kapcsolat kozott vannak, azok sose nezik a szamokat, mert tudjak, hogy nem attol fugg.
2021. febr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan azt kérdezed, hogy 50-100 évvel ezelőtt mi volt a helyzet az online társkeresőkön?

226 ismerősöm van fb-on. Gondosan átnéztem. Egy van, aki évek óta szingli. Ő meg nem véletlenül.

2021. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!