Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak tényleg mindegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg mindegy a külső?

Figyelt kérdés
Néha nem értem de olyan csúnya, kövér, igénytelen nőkkel tudnak összejönni hogy az borzasztó...
2021. márc. 25. 08:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
5%
Igen en is ezt tapasztalom.
2021. márc. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
87%
Irigy vagy tán?
2021. márc. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
95%

Nem látsz bele a dolgaikba,így nemtudhatod,miért a ,,csúnyakövért,, választotta. A pasikat igenis a külső fogja meg,de van aki ezt figyelmen kívül hagyja,ha egy olyan nővel találkozik,aki szimpatikus neki,és megértik egymást.

Én is a csúnyakövér kategória vagyok ,a párom nagyon jóképű,mégis 10 éve együtt vagyunk,szeretetben,gyerekkel.

Persze próbálok tenni a kinézetem ellen,de ezt már csak magam miatt...

2021. márc. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
76%

Én is látok olyan nőket akik nagyon jól néznek ki aztán mégis ilyen trógerekkel vannak.

Ilyenkor mondják azt, hogy a szerelem vak....

Mindenesetre egy normális férfi egy normális elegáns nőt akar maga mellé.

Legalábbis véleményem szerint.

2021. márc. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Ekkora baromságot rég hallottam
2021. márc. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
61%
Azért van a többség csúnya dagadt nőkkel mert nem jut máshoz így kényszerből belemegy,hogy ne maradjon egyedül!
2021. márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem sok férfi lenne szívesen szép arcú, jó alakú, vonzó nővel... HA MEGTEHETNÉ. De sokak számára ez nem elérhető, ezért abból választ (mily nagy szó!) ami jut.
2021. márc. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a nők sem, a férfiak sem egy egységes massza. Vannak, akiknek mindegy, csak lyuk legyen rajta. Vannak, akiknek mindegy, csak legyen szerethető jelleme, legyen meg a "szikra". Vannak, akiknek vannak elvárásaik külsőre is, de pont azok tetszenek nekik, akik szerinted csúnyák. Vannak,akik kitartanak a társuk mellett, amikor befigyel egy betegség, vagy rossz gyógyszer választás, ami miatt meghíznak, mások a lehetőséget várják, hogy lelépjenek a szerencsétlenül járt párjuk mellől, vagy megunják a folytonos hitegetést, hogy majd holnaptól diéta és társai. Sorolhatnám tovább, de remélhetőleg érted a lényeget. Pusztán, hogy látsz valakiket az utcán, nem tudsz mindent róluk.

Mondom ezt 50 kilós nőként, aki imád sportolni, csak felfogja, hogy a saját ideálja, elvárása maga felé nem az abszolút idea mindenki számára.

2021. márc. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
89%

Francokat. Én ott bukok el mindig és az a vicc, hogy nem is vagyok olyan csúnya :-)

Tehát felrakok a mobilommal lőtt, nem beállított képet, portrét is meg egy egész alakosat is. A férfiak írnak rám, már írásban odáig vannak, hogy milyen jó velem levelezni, sokat mesélek, kérdezek. Tovább lépünk, telefonon is beszélgetünk. Oda vissza vannak értem hogy milyen kedves vagyok, milyen értelmes nő, a hangom pedig milyen kis kedves, csilingelő.

Találkozunk. Tudom hogy nem vagyok egy szépség, de láttak fotón, amúgy egy ápolt, jó illatú nő vagyok. És mégis a külsőmön szokott bukni a dolog. Kedves vagyok és jó velem beszélgetni, de valahogy mégsem kellek.

Okés, ne értsetek félre nem panaszkodom, nekem sem kell bárki. Csak a tapasztalatom alapján külsőnél bukom el. Érdekes módon szexkapcsolatra sokaknak kellenék, pedig egy visszafogott öltözködésű nő vagyok, és nem is viselkedem közönségesen. Ki érti ezt?

2021. márc. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
68%

9-es mindenki érti, aki egy kicsit is képes értelmesen látni az emberi viselkedést.


A milyen értelmes vagy milyen jó veled beszélgetni milyen csilingelő a hangod szövegek mind csak dumák. Arra jók, hogy a nő bizalmába férkőzzenek, hátha nagyobb eséllyel teszi szét a lábait.


Mivel te magad írod, hogy szexkapcsolatra sokaknak kellenél, ezért biztos hogy van valamennyi szexuális vonzerőd.


Egyszerűen arról van szó, hogy akik veled kedveskednek, azok valójában egyszerű nővadászok, akiknek eszük ágában sincs elköteleződni.

2021. márc. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!