Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak tényleg mindegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg mindegy a külső?

Figyelt kérdés
Néha nem értem de olyan csúnya, kövér, igénytelen nőkkel tudnak összejönni hogy az borzasztó...
2021. márc. 25. 08:53
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
46%

Egyértelmű, hogy csak trollkodsz.

Direkt kiragadsz részleteket a kontextusából, és kiforgatod őket. Ez ilyen tipikus trolltaktika.

A magadfajták szándékosan csak hergelni jönnek ide az embereket. Ez legtöbbször a szülői szeretet hiányára és a bántalmazó gyerekkorra vezethető vissza. Az egyénben kialakul önmaga gyűlölete, és azt élvezi, ha az emberek utálják.

2021. márc. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
76%
Napi fotelpszichológus akcióban.
2021. márc. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
46%

Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a választ.


Kedves Moderátorok!

Amennyiben a részletesen megírt, normális (50-es) válaszom után már nincsenek troll kommentek, úgy az 51-es válaszom is törölhető ezzel a hozzászólásommal együtt. A lényeg, hogy a konstruktív eszmecserét ne tegyék tönkre a rosszindulatú troll felhasználók.

2021. márc. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
76%
Két k. anyázás között konstruktív 😂
2021. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
50%
Értelmezd a kontextust, kisgyerek! Vagy az összetett szöveg értelmezése már nem megy?
2021. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
83%
Nincs az a kontextus, amiben bármilyen épitő jelleget nyer az a sok fröcsögés, amit összehordtál. Egy ovis gyerek hisztije, aki durcizik a nőkre, mert nem úgy táncolnak, ahogy ő fütyül. Mindez megspékelve beteges eszmékkel, melyek szerint téged elutasítani erkölcstelenség és csak a gonosz, felszínes, pénzéhes nők követnek el ilyen felségsértést. Akinek egy kis esze van, messze kerüli a önsajnáltatós-lelkifurdalással zsarolós, gyenge fajtádat.
2021. márc. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
46%

"Nincs az a kontextus, amiben bármilyen épitő jelleget nyer az a sok fröcsögés, amit összehordtál."

De igen, csak rendelkezni kell legalább egy általános iskolás szövegértelmezési készségével. Leírtam a folyamatot, hogyan szereztem meg a gondolkodásmódomat.


"Egy ovis gyerek hisztije, aki durcizik a nőkre, mert nem úgy táncolnak, ahogy ő fütyül."

Nem. Ez egy férfi álláspontja, aki a tapasztalatai alapján kialakított egy véleményt a nőkről.


"Mindez megspékelve beteges eszmékkel, melyek szerint téged elutasítani erkölcstelenség és csak a gonosz, felszínes, pénzéhes nők követnek el ilyen felségsértést."

Másold már be nekem azt a részt, ahol én erkölcstelennek, gonosznak neveztem a nőket, vagy felségsértésről írtam! Szalmabábu technikát használsz, ami annyira primitív vitatechnika, amit maximum az óvodában alkalmaznak.


"Akinek egy kis esze van, messze kerüli a önsajnáltatós-lelkifurdalással zsarolós, gyenge fajtádat."

Nem sajnáltatom magam. Nem keltek senkiben lelkiismeretfurdalást. Nem zsarolok. Nem használok gyenge módszereket. Nincs is szükség rá. A párom szerencsére nem olyan típus, akinél ilyenekre lenne szükség.


De hogy ti nők mennyire meg tudtok sértődni, ha valaki véleményt nyilvánít rólatok! Ráadásul ez egy anonim fórum! Azt mégis itt feszítesz meg fröcsögsz... agyam eldobom rajtatok! Ha ennyire zavar a véleményem, akkor vedd tudomásul, és lapozz. Ja hogy az szokott fájni, ami igaz? Hát igen, ezt már elhiszem, hogy kemény lecke!

2021. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
72%

A női nem összes téged korábban elutasító tagjára minősíthetetlenül trágár megjegyzéseket tettél, de sértődős az nem vagy. 🤔 Érdekes. Ezzel magadat minősítetted, hiába magyarázod a bizonyítványodat. A kommentedet törölték, de emlékszem, hogy benne volt a szokásos anőknekcsakapénzesekkellenek rinya. Utólag nyilván kényelmesebb letagadni, megértelek.

Ja és az mi, hogy azért szidod a nőlet, mert korábban magányos voltál. 😂 Ez önsajnáltató picsogás egy gyenge embertől, aki minden felelősséget áthárít.

2021. márc. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
46%

Hagyjuk, menthetetlen vagy. Csak fújod a nyomorult szidalmaidat ész nélkül. Az emoji használat megint csak elárulja, hogy csak veszekedni akarsz. Persze magadról nem írsz semmit, mert gyáva vagy. Hiszen annyi nincs benned, hogy képviselnél egy álláspontot, ami ellen lehetne érvelni. Engem nevezel gyengének, amikor tőled telik csak annyira, hogy anonim fröcsögsz és provokálsz másokat.


Részemről a beszélgetésnek vége. Menj, és élvezkődj a nyomorodra.

2021. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
100%
Miután a tartalomra nem reagáltál, csak személyeskedni próbáltál - ahogy te magad írtad - a vitának valóban vége.
2021. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!