Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak tényleg mindegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg mindegy a külső?

Figyelt kérdés
Néha nem értem de olyan csúnya, kövér, igénytelen nőkkel tudnak összejönni hogy az borzasztó...
2021. márc. 25. 08:53
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
40. Addig oké hogy leírjátok hogy mire vágytok. Csak az a baj, hogy az egész nálatok sem szól másról, mint a küsőről. Még ezzel sincs baj, hanem inkább azzal, hogy nagyjából van egy jelen kori férfi ideál, és az összes nőnek olyan kell. Pont ezért van ez az döglődés az összes társkeresőn. Persze, legyen ilyen meg olyan, de legyen az az igazi szívdöglesztő, két lábon járó intelektus és intelligencia, már-már a hollywood-i színészeket meghazudtoló kisugárzással. Még hogy ti csak normálisan társkeresőztök. Nem, ti szórakoztok és válogattok a napi termés közül. Majd ezek után csodálkoztok, hogy a férfiak tele hazudják az adatlapjukat? Férfi oldalról látni mire, kikre van kereslet, nektek meg csak az számít, hogy ebbe az álomba bele tudjátok képzelni magatokat. A vicc az, hogy én nem a bombázó nőkről beszélek, hanem a teljesen átlagos, gyerekkel rendelkező proli szinten tengódő nőkről.
2021. márc. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
100%
41. Ez totál így van. Válogatnak, mert 500 ból csak 1 férfit húznak jobbra, többi megy mind a levesbe. És ez a sima random átlagnőknél is így van, annyira megzavarodtak a médiától meg attól, hogy tucatjával írnak nekik a pasik. Volt ilyen exem, én szerelmes voltam bele, ezért szebbnek láttam, de pár év után mondom, hogy tucat átlagnő. Egy gyárban dolgozott, ahol ő volt az idodában közgazdászként és mondta, hogy csak a ronda, tuskó munkások próbálkoznak nála, de az napi szinten 2-3 is. Aztán szakítottunk, elment egy tánccsoportba, mert unta magát. Közömbös volt a pasikkal, mégis 4 hónap alatt 82 pasi írt neki a tánccsoportból faceen, hogy megismerné szívesen. És csak egy sima átlagos nő. Ezt mutatta is telefonján, amikor egyszer összefuttotam vele. Egyszerűen az átlag nőkre is akkora a kereslet, hogy 5 ből 4 férfi rájuk ír, hátha lesz végre már valami a nagy számok törvénye alapján. Így persze, hogy van miből válogatniuk. Ha meg elmennek egy közösségbe csak úgy hobbiból, akkor meg nem napi szinte 1-2 random pasi ír nekik, hanem akár tucatszámra is.
2021. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
És ugye egy idő után érzi, hogy nő úgymond a piaci értéke, és már bizony nem jó a majdnem tökéletes férfi, ha már a mr tökélyek is bepróbálkoznak náluk 1-1 laza numera reményében. A nő meg reménykedik, hogy mr tökéletes a szex után hátha vele marad. Esélye 1-2%-, de akkor is bízik benne, hogy megszelidíti a férfit. Ha nem jön össze, akkor jön a sírás, hogy minden férfi szemét (100 ból 99 et észre sem vesz, az nem férfi a szemükben, hanem arra az 1-2 szépfiúra mondják, hogy szemét, de csak az létezik a szemükben utána is, mint férfi).
2021. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők totál vérszemet kapnak azoktól a férfiaktól, akik normális nőként kezelik őket. Akiknek van jövőképe, a szüleik megtanították hogy tisztességesen bánjanak az emberekkel, szorgalmas, dolgozik stb. Ez a mai nőknél a tökéletesen unalmas lúzer kategória. Nem kell panaszkodni a nőknek, mert a kialakult helyzetért 99%-ban ők a felelősek. Mégis mit tud tenni egy férfi? Kamuzik, gyúr, páváskodik, többnek akarja láttatni magát. Miért? Mert a szimpla, az elején felsorolt tulajdonságokkal nem kellenek. Akkor nézzük a másik oldalt, az érzelmeket. A nők az álomvilágot szeretik, egyből bedőlnek a kamunak, majd amikor realizálják a valóságot lelépnek. Miért? Mert csak az önön világuk volt a fontos nekik, a szex meg sz eszköz hogy elérjék. Pont ezért nyomják itt is, hogy ők mennyire szeretik a szexet! Ja, az ÁLOMPSIVAL. A saját ÁLMUKÉRT. A női önzőség jelenleg már minden mértéket felülmúlt. LEhet az akár szingli, párkapcsolatban, házasságban. Az a lényeg hogy ők mindig a legjobbat kapják, ha ettől eltér egy picivel is a dolog, hellóka van. Ami még szép, hogy imádják a szexet, de a szex minősége ha nem jó az a férfi hibája. Holott annyi gyenge nő van, hogy az már katasztrófa! Nem látom sehol a gyk-n (sem), hogy valaki firtatná azt, hogy a nő passzív az ágyban, tág, nem vonzó, lelki zsarnok stb. Ez mind hozzájárul ahhoz, hogy a szex ne legyen jó, de természetesen az a konklúzió, hogy kizárólag a férfi a hibás. Vicceltek? A mai lányok többsége életképtelen, csak a szórakozás és a menőzés. Ááá, inkább hagyjuk is.
2021. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:

#41 Azt hiszem, felesleges is válaszolni neked.Gondolhatod, hogy elvált anyaként nem a szívdöglesztő pasikra írok rá. Soha nem a külső alapján válogattam, fiatalon sem.

Emlékszem, egyszer elutasítottam egy nálam kb 7 évvel fiatalabb, izmos, helyes srácot. Megsértődött és azt mondta, nagyon válogatok. Én meg a pocakos, negyvenes apukák között keresgéltem, de hagytam, hadd higgye azt hogy nekem is elszállt igényeim vannak. :-)

Az tény hogy kell valami, ami megfog a külsejében, de ezeknek a kritériumoknak elég sokan megfelelnének. A belső nem mindegy, és ez csak beszélgetéskor, ismerkedéskor derül ki.

2021. márc. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 MolotovPunk ***** válasza:
77%
Nem egészen.Nálam az ápoltság alap dolog,férfi létemre.Magas vagyok és vékony.Én akármilyen igénytelen nővel nem jönnék össze.Sajnálom,de nagyon kövérrel sem és olyan nővel sem,akinek pl rondák,vagy hiányosak a fogai.Akkor inkább maradnék egyedül akár évekig is,persze azt tapasztalom,hogy vannak férfiak és nők is,akik megelégszenek a szinte (vállalhatatlan) kategóriával is,mert félnek hogy x évesen egyedül maradnak végleg.Viszont valakinél a (nagy szerelem) is addig tart,amíg nem talál magának egy jobbat,szebbet.Aztán,ha alkalma adódik rá előbb utóbb félrelép,vagy akár szakít is.
2021. márc. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 MolotovPunk ***** válasza:
77%
Az még lemaradt,hogy belső is nagyon számít.Volt már kifejezetten csinos barátnőm,de sajnos nagyon butácska volt és igazából azt éreztem,hogy nem illünk nagyon össze,szinte semmi közös témánk nem volt,így a kapcsolatunk sem tartott túl sokáig.
2021. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
100%
45. Én elhiszem! Viszont azt is elhiheted, hogy az arc, a testfelépítés, a haj és a szem szín olyan mértékben determinálja az egész társas életed, hogy sokaknak esélye sincs. Van az általánosan vonzónak tartott megjelenés, ami a különböző korosztályoknál más és más. Viszont van a közös vonás, ami minden nő álma. Rengeteg a jelentkező, a lehetőség bármilyen nőnek. Ha teheti, akkor miért egy szőke kerek arcú hapsit válasszon, amikor a barna hajú és szemű őserő férfiak csókolgatják a lábát? Már eleve ezek az alap külső jegyek hazavágják az ember életét, függetlenül hogy valójában milyen ember is. Ha te pocakos 40-es férfiakat keresel, ott is érvényesül az elv. A világos haj, szem, bőr eleve beteges, silány hatást kelt, ösztönösen kerülik is őket. Még ha össze is jön valaki, csak idő kérdése mikortól használja csak házmesternek. Ezzel szemben ha egy férfiből sugárzik a tesztoszteron, lehet ő akármekkora tróger is, 10 körömmel ragaszkodnak utánuk a nők.
2021. márc. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
68%
#48 A volt férjem ír. Szerinted milyen latinos őserő volt benne? Semmi. Ja és 165 centi magas volt. Legutoljára ismerkedtem egy vörösszőke pasival, ő dobott engem, mert nem voltam elég jó nő neki. Ő sem volt több 170 centinél és gizda is volt. Nekem mégis bejött, de nem tudom, mit ettem rajta, mert a jelleme is olyan gyenge volt mint a fizikuma. Nekem ezek a férfiak bejöttek. Hiába szidjátok a nőket, ti ugyanúgy bizonyos kritériumok szerint válogattok mert mindkét nem vonzódni akar a másikhoz, hazudik, aki nem ezt mondja. Viszont nem minden nőnek elszálltak az igényei, csak őket nem veszitek észre.
2021. márc. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
46%
#50: A stílussal nem, de a mondanivalóval maximálisan egyetértek.
2021. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!