Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak tényleg mindegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg mindegy a külső?

Figyelt kérdés
Néha nem értem de olyan csúnya, kövér, igénytelen nőkkel tudnak összejönni hogy az borzasztó...
2021. márc. 25. 08:53
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
mi nálad a "dagadt"?
2021. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
88%

#20:

Ez így igaz!

Normális, átlagos pasinak nem "jár" jó nő, csak "problémás", túlsúlyos, stb., vagy marad a magány + prosti...

2021. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
91%
Ezért nem lehet átlag alatti nőként szerelmet találni. Csak azok jelentkeznek, akik beérik veled, miközben szép nőkről álmodoznak.
2021. márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
55%
Kérdés, mi az átlagon aluli jelentése...
2021. márc. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
75%
23-as, én férfiként mondom azt hogy igazad van! Csak laza 25 év tapasztalata mondatja velem, hogy rengeteg pasi azért van egy nővel, mert az jutott neki. Nem vonzza, nem szereti csak jobb mint egyedül, aztán még akár szex is lehet belőle. Voltam katona, millió helyen megfordultam, most sem a levegőbe beszélek. Persze ezt így direktbe soha senki nem fogja beismerni. Sajnos én is jártam már ebben a cipőbe. Volt nőm, de nem szerettem, nem is tetszett, de volt szex. Ez egyáltalán nem egyedi eset, felesleges itt erkölcs csőszködni, teljesen mindennapos dolog a jelen világunkban is. Tipikusan hát próbáljuk meg, majd lesz valami alapon. Egy szép nő az vonzó, az felébreszti egy férfi ösztönös érzéseit. Ebben sincs semmi kivetnivaló!
2021. márc. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van. Aki csúnyának született, azt csak szexre használjátok kamukapcsolatban, amíg nem jön jobb, utána dobjátok a szemétbe. És csodálkoznak a férfiak, hogy sok nő inkább egyedül akar lenni, mikor lenne rá jelentkező. Igen, ilyen jelentkező, aki a haverokkal rajtad röhög.
2021. márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
35%

Egyik ismerősömnek nagyon tetszik egy pár lány, de én amikor megnézem őket csak az fut át az agyamon, hogy most komolyan??? :0

Tehát lehetsz csúnya de akkor is van akinek tetszel. Persze lehet sose találod meg azt az embert, de lehet, hogy sikerül.

2021. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy már gyerekkortól kezdve úgy nevelik a népet, hogy hazugságokban higgyen. Hogy majd megtalálod az igazi szerelmet, aki feltétel nélkül szeret blablablabla.

Aztán az emberek meg persze sokáig kergetik a meséket, és mire felnőtt korban rájönnek, hogy hazugságokban hittek, addigra frusztrált, boldogtalan személyekké válnak.


Szerintem már gyermekkorban inkább a valódi életre kéne készíteni mindenkit, és inkább azt megtanítani, hogyan érezze magát a lehetőségeihez mérten boldognak.


Sajnos, ha te nem vagy elég magas szintű, akkor egyrészt nem fogsz olyan párt találni, akivel tényleg boldog lehetsz (szexuálisan, emberileg stb). Másrészt pedig te is mindig csak a B opció leszel, a szamár, a jobb híján. Ez egy nagyon kemény dolog az életben, de el kell fogadni.

2021. márc. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
74%
Néha nem értem de olyan csóró, pénztelen, igénytelen, egzisztenciát teremteni képtelen pasikkal tudnak összejönni a Nők hogy az borzasztó...
2021. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
22%
Eddig az volt a téma, hogy a nők csak a milliárdos cégvezető felső 10% pasikra hajtanak. 😂😂😂 Döntsétek már el, melyik általánosításhoz ragaszkodtok?
2021. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!