Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak tényleg mindegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg mindegy a külső?

Figyelt kérdés
Néha nem értem de olyan csúnya, kövér, igénytelen nőkkel tudnak összejönni hogy az borzasztó...
2021. márc. 25. 08:53
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
74%

#10 Gondoltam, hogy ez előjön. Nos, elvált anyaként elvált apákkal próbálok ismerkedni. Többnyire átlagos külsejűekkel, olyanokkal, akik azt írják az adatlapjukon hogy komoly kapcsolatot keresnek. A két halmaz amúgy nem ugyanaz. A komoly kapcsolatot kereső férfiak tűnnek el, akikkel én éppen folytatnám az ismerkedést. Akik nagyon felszínesnek tűnnek, azokat én hajtom el, vagy már el sem jutunk találkáig.

Szóval nem arról van szó, hogy felül pozicionálok vagy ilyesmi. Egyszerűen nem vagyok elég szép. Aki minden kicsit vonzó nővel dugna az nem fog válogatni, és az sem, aki nekem többnyire nem jön be, a nagyon kövér, nagyon csúnya vagy faék egyszerű kategória.

2021. márc. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
100%
Aki tud válogatni az válogat, aki meg csak szökőévente jut nőhöz, annak meg mindegy.
2021. márc. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, nem akarlak kiábrándítani, de az elvált apák többségének esze ágában sincs ismét kapcsolatot létesíteni. Örülnek, hogy kiszabadultak a házasságból végre. Amúgy is fizetniük kell a gyerektartást, ott a saját gyerekük, hát hol hiányzik még nekik hogy egy másik nő nyűgjeivel is foglalkozzanak. Ezek a "komoly kapcsolatot" kereső férfiak valójában egyszerűen csak szabadidőpartnert akarnak. Akivel lehet szexelni, néha programokat csinálni, de ennyi.


Üdv a való életben.

2021. márc. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
31%
Dugni majdnem mindegy nekik. Szerelmet vallanak meg kapcsolatot ígérgetnek aztán lelépnek. Barátnőnek nem mindegy azt mutogatják a haveroknak meztelenül.
2021. márc. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
100%
11-elvált apáknak pont hogy elege van a kapcsolatosdiból, miután végigszencedtek egy házasságot és mondjuk anyagilag is megtörtek.
2021. márc. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
27%

Lehet hogy a szép lányok két ujjal fogták a farkát, a másik nő megtesz neki mindent az ágyban és az életben amit csak kér.


Itt is kb állandóan ez megy, a legártatlanabb vágyakért már otthagynak mindenkit a szép nők vagy ha a férfi 2 hét betegállományra megy mert beteg, akkor is lapát van mert nem elég ambíciózus. Nem sírni kell hanem emberileg annyit teljesíteni mint azok a vidám, túlsúlyos csajok.

2021. márc. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem mindegy, viszont a férfiaknak sokkal szerteágazóbb az ízlése. A külsőt nézve tényleg van olyan, akinek a kifejezetten vékony nők jönnek be, másoknak a teltebbek, vagy akár a már kövérnek mondhatók, megint másoknak meg a sportosak és nem arról van szó, hogy "beéri vele", hanem arról, hogy összességében tetszik neki, esetleg jobban is, mint a "jó csajnak" kikiáltott nők.
2021. márc. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
Igen, vonzó kell legyen!
2021. márc. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:

Mert a nőknek nem? Ilyen magas, szakállas, ilyen ruhában legyen stb.


Amúgy marhárha nem. Kisugárzás többet számít. Érdeklődsz e a férfi iránt, kedves vagy e vele és nem mondjuk egy lehúzó toxikus típus. Volt már szép és kevésbé szép barátnőm. Az utóbbival sokkal jobban éreztem magam, mert okos, humoros volt és tényleg érdekeltem.

2021. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
83%

Azért van a többség csúnya dagadt nőkkel mert nem jut máshoz így kényszerből belemegy,hogy ne maradjon egyedül!


így van sajnos, és ha átlag pasi vagy, akkor is be kell érned ezekkel, mert az átlag nő mindig maga felett keres egy jobb pasit.

2021. márc. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!