Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kopaszodók (nekem szerencsére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kopaszodók (nekem szerencsére csak mikiegeres, ami egy fokkal jobb). Hogyan birkóztok meg ezzel az esztétikai problémával, vagy nevezhetük inkább lelki tehernek (kinek az, kinek nem)?

Figyelt kérdés
Én már 36 leszel fél év múlva, szóval Istennek hála a legszebb 20-as éveimet hajjal töltöttem és volt nő is az életemben több is szerencsére. OLyan 2 éve kezdett el ritkulni a hajam, de nem zavart, mert volt párom. Most már kicsit frusztrál (nem kellene pedig), mert szakítás után 14 próbálkozás és 14 visszautasítás ért a nőktől 1 év alatt, ami azelőtt soha nem fordult elő (pl 6 volt, de nem ennyi egymás után). Kicsit rosszul esett, de persze nem esek tőle hanyatt, mert egy átlag férfinak tűrnie kell akár 100 elutasítást is egy pozitívért. Na mindegy, a lényeg, hogy ti ezzel a kisebb-nagyobb problémával hogy birkóztok meg, ha nem áll nektek olyan jól a kopaszság, mint egy Vin Dieselnek, J. Stathamnak? Ugye 30-as vagyok, vagy 1400 ismerősöm facebookon, kb abból 900 férfi és zömmel 30-asok. Kb 200 abból kopasz, vagy erősen kopaszodó és gyönyörű párjuk van (nem milliomosak, nem kigyúrt sármos jópasik, ismerem őket), nekem is bejönnek azok a nők. Tehát kizártnak tartom, hogy a legtöbb nőnek ez a kopaszodás problémát jelentene egy 25 feletti pasi esetében (ha csak nem hajfetisiszta a nő). Sokkal inkább az ami ebből adódik sok esetben, az önbizalomhiány, a lelki teher, a p+ kisugárzás csökkenése, stb. Vagy valami láthatatlan aura, ami taszítja a nőket. Hajbeültetésre nincs 600 ezer ft-om, mert még 9 milliós lakáshitelem van és átlagosan keresek. Nincs kopaszodáshoz jó fejalkatom, eléggé hosszúkás ami hajjal egész jó, de anélkül... (régi exem mondta, hogy ne legyél kopasz, mert nem ál neked jó és nem foglak akkor enynire szeretni-el is hagyott, de nem emiatt), de durr, le lesz tolva. Ti ezt hogy oldottátatok meg?
2021. márc. 26. 12:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Tessék?
2021. márc. 26. 13:08
 2/9 anonim ***** válasza:

Én 29 voltam amikor megismertem a férjemet. Ő 10 évvel idősebb nálam. Kopaszodik, de inkább olyan, mintha jó nagy homloka lenne.

Egyszer sem fordult meg a fejemben hogy zavar vagy bármi. A személyisége fogott meg, így is sármos, még jobban is áll szerintem mint dús hajjal a fiatalabb képeken.

Gimiben a legmenobb srác is kopaszodott. Ő is szégyellte, szünetben sapkát hordott de órán nem lehetett. Mi, lányok szerintem észre se vettük, ez nem téma ha közben meg más miatt irtora bejön

2021. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

27 éves leszek idén, kb 3 éve kezdődött nálam és rohamtempóban tűnt el a hajam. Nagyon megritkult és foltokban sok helyen hiányzik is. A "mikiegeresedés" mellett a fejem tetjén is baromira látványosan nincs haj.

Kipróbáltam kopaszon is, nem állt jól, de annyira nagyon borzalmasan sem.

Hajjal sem voltam soha sikeres a nőknél, anélkül sem fog semmi változni.

Ezzel nyugtatom magam.

2021. márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

nem hogy a harmincasok, de még a huszonévesek körében is találni látványosan kopaszodó, ennek ellenére kifejezetten sármos és népszerű srácot.

az önbizalomhiány rajtad múlik.

ugyanúgy oldom meg, mint bármilyen más külső hiányosságot: kikísérletezek egy jó megoldást (ez esetben pl. olyan frizurát és szakállat, ami a kopaszodást többé-kevésbé rejti, az előnyös arcvonásaimat viszont hangsúlyozza), a továbbiakban pedig nem foglalkozok a problémával, hanem élem az életemet.

2021. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Huszonéves koromtól kopaszodom, nem tudok mit tenni ellene, volt aki elutasított miatta, de ez van, elfogadom,.hisz nekem se tetszik mindenki. Nem érzem lelki tehernek, senki se tökéletes, nincs hatással az önbizalmamra.
2021. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

"14 próbálkozás és 14 visszautasítás ért a nőktől 1 év alatt, ami azelőtt soha nem fordult elő"


Üdv a kopaszok klubjában!


További hátrány ilyenkor, ha nem éred el az 185-öt és ha már fekete nem vagy, legalább nem kreol a bőröd. Ha még tetoválásod sincs, meg BMW-d sem, hogy legalább egy szűk rétegnek a zsánere legyél, akkor annyira vagy vonzó a nők szemében, mint ez a srác: [link]


"ha nem áll nektek olyan jól a kopaszság, mint egy Vin Dieselnek, J. Stathamnak?"


Nekik sem áll jól. Ha nem lennének híresek meg kigyúrtak, akkor senkinek sem kellenének.


"Kb 200 abból kopasz, vagy erősen kopaszodó és gyönyörű párjuk van (nem milliomosak, nem kigyúrt sármos jópasik, ismerem őket), nekem is bejönnek azok a nők"


Akkor ássunk a kis személyes statisztikád mélyére, mert úgy van értelme.


- Nem tudhatod, hogy mennyit ismertek meg régen, amikor még volt hajuk.

- Nem tudhatod, hogy mennyi van érdekből velük.

- Ha nem közeli ismerősről van szó, lehet, hogy még mindig az exével vannak fenn a képek vagy valami barátzónás csajjal nyaral (főleg üzletkötői szférában van sok ilyen).

- Nem tudhatod, mi zajlik a 4 fal között. Milyen ritka a szex, cserébe milyen dolgokat kell elviselnie a nőnek.


Készült már számos statisztika erről, a nők talán olyan 30%-ának jönnek be a kopasz férfiak. De mondok még egy rossz hírt. Az, hogy bejön egy nőnek a kopasz férfi úgy fogd fel, mint mikor egy férfinek bejönnek mondjuk a rövid hajú nők vagy a tetovált nők. Nem mindegyik, csak nem kizáró ok.

2021. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
A párom 30 éves, mikiegeresen kopaszodó. Nincs bmwje, nem híres, nincs tetoválása, nincs tetkoja. Mégis szeretem. Bocsi ha ezzel most lerombolom a kis elmeletedet.
2021. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Az en parom 30-as, kopaszodik. Nincs BMW-je, de meg autoja sem, nem hires, nincs tetovalasa sem, hofeher a bore, es nem eri el a 185-cmt sem (178)

Megis szeretem, sot, eddigi legjobb kapcsolatom, egyszeruen minden tokeletes mar 2 eve.

A kis elmeleted duplan megdolt.

2021. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En meg nem kopaszodom, annyit ritkult, hogy nem kutyanyirogeppel kell nyirni, mint fiatalkoromban, jo mar az "ember"nyiro is :)


De attol meg lekuldom nullassal parhavonta :)



36F incel

2021. márc. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!