Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló nők a kevés jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők a kevés jó pasi miatt vannak egyedül?

Figyelt kérdés
Állítólag nagyon sok a nő akinek nincs párja. Hogy van ez női szemmel, kevés a vonzó férfi vagy micsoda? Ez az oka?

2021. márc. 27. 00:22
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
50%
Nem a nők igénye tolodik el. A pasik züllenek le..
2021. márc. 27. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
59%
A ffiak az átlagra mondják azt, hogy a nőknek nagyok az igényeik a nők az atlag ffiakat keresik.
2021. márc. 27. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
52%

#12: Ahhoz képest ha csak a 80-as évektől nézem, a következőket tapasztalom.


1. Egyre több a kigyúrt, kidolgozott, sportos testű férfi.

2. Egyre több a normális kinézetű, nem Beatles fejű.

3. Egyre több metroszexuális is van, aki a nők legapróbb igényeinek is megfelel, mintha a címlapról lépett volna le.


Eközben a nők között.

1. Egyre több az elhízott. Férfiak között is van, de nők között több.

2. Igénytelenebbül öltöznek. Régebben nőiesek voltak.

3. Tele vannak igényekkel, miközben se főzni, se házimunka, de elvárják, hogy a tenyerünkön hordozzuk őket. A szexuális partnereik számát már jobb is, ha nem számoljuk.


Az egyetlen előny, hogy több a borotvált punci. De ahhoz nem jutsz hozzá, úgyhogy ez az átlagférfiak számára lényegtelen.

2021. márc. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
76%

Elvileg. De regizz már nőkent pl tarskeresore es ott nézz szet.

A kigyurtak max lopott fotok..

2021. márc. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
25%

#15: Én is kigyúrt vagyok, csak a fejem csúnya, meg nem vagyok 185.


Regiztem már párszor nőként és elszomorodtam, hogy mennyire nincs esélyem a sok álompasi mellett. És kiszúrom a kamukat.

2021. márc. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
89%
Hát nekem nagyon nem ezeket mesélték a haverok a pasikrol, amikor felregiztek kam nőként..;)
2021. márc. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
93%
Ha a jó pasi alatt nem csak külsőleg jót értünk, akkor igen. A magyar férfiak zöme manapság is úgy gondolja, a nő dolga a főzés, a házimunka, majd később a gyerekezés oroszlánrésze is. Hát ez így például kell a halálnak. És akkor még semmi igazán durva dolgot nem említettem, lásd gerinctelenség, pia, bántalmazás (a verbális és érzelmi is az!) és társai...
2021. márc. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
50%

#1-est leszavazták pedig igaza van.


Tény, kevés a jóképű férfi, ezt férfiként mondom, én sem vagyok az.


Viszont az igaz, hogy az a 10-20 nő mind azt az 1 jóképű pasit akarja.


Nézd csak végig...van mondjuk 4 jó barátnő, abból 3-nak jóképű pasija van és teszem fel gazdag is, esetleg vállalkozó.

És a 4. nem fog egy átlagkeresetű nem jóképű pasival összejönni, mert neki is olyan jó kell..

2021. márc. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
43%

Ki kell amúgy próbálni, én is kipróbáltam már több társkeresőn is mindkét verziót.


Felregisztráltam férfiként, egy jóképű férfi képével, a teste nem is igazán látszott, csak az, hogy nem túlsúlyos, és írtak a nők, nem egy hanem nagyon sok.


Nekem egy nő sem írt soha. És egy baromság, hogy legyen izmos tested legyél ápolt viszonylag divatos, vagy legyél tényleg jól felöltözve legyél magas....sportos izmos testem van normálisan öltözködöm 188 cm magas vagyok, SEMMIT nem érek vele.


Sajnos drága egy plasztikai műtét....


Aztán regisztráltam nőként is, egy átlagos női képet választottam szemüvegeset, és napi 10-15 levél, 60-70 like.

2021. márc. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
78%
#20-as: es? azt nezted milyen emberek lajkoltak, irtak levelet? mert egy normalis, igenyes no aztan baromi sokra megy azzal, ha az egesz elhizott, fogatlan szakmunkas garda megrohamozza. engem is sokan lajkolnak, szuperlajkolnak, de tobbnyire olyan ferfiak, akikhez bottal se nyulnek hozza. mire megyek az olyanok erdeklodesevel, akik joval szintem alatt vannak MINDEN ertelemben?
2021. márc. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!