Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló nők a kevés jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők a kevés jó pasi miatt vannak egyedül?

Figyelt kérdés
Állítólag nagyon sok a nő akinek nincs párja. Hogy van ez női szemmel, kevés a vonzó férfi vagy micsoda? Ez az oka?

2021. márc. 27. 00:22
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

#34 toporzékolj te díva :D

Na de hol van a saját bevallásom hogy nem húztak engem jobbra nők? Mutasd már meg! Ha bemásolsz szöveget, akkor másold. Ott nem ér kihagyni a részleteket ahogy sugallni akarod.


Tehát te kamu profilok gyártásában élnéd ki magad? Ezt mondjuk el tudom képzelni rólad. Én azért csináltam kamu profilt hogy megnézzem milyen a másik oldalról és hogy mennyire megalapozott a sírásotok.


A tinderes kamu profilt pedig a klisés szabvány profilok kifigurázására hoztam létre.


Sőt, a kormánypárt kifigurázására is van egy facebook oldalam. Szerettem anno a modoros blogok, meg az ásés blogot is. Uuu hogy mik vannak? 😁



Hogy lehet hogy egy ilyen világszép, elképesztően sikeres, erős díva itt toporzékol a gyakorikérdéseken. Ezt a többi díva is magára veheti 🤣

2021. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 lizzi77 ***** válasza:
100%
Őszintén? Munkámból kifolyólag találkozom napi 5-10 férfival. 80%-a valóban egyből kiesik, mert vagy sötét/hülye/kilóg a kapanyél,én meg sajnos-nem sajnos, de viszketegséget kapok tőlük,illetve első blikkre is lazák a lécek oda fönt/kötekedik/erőszakos/elhanyagolt külsejű, ha együtt kéne élnem egy ilyennel, kb 1 hét után elásnám. A maradékból 10-15 % foglalt. Így tényleg a maradék 5%-ból kellene válogatni, akiknek meg nagy valószínűséggel meg én nem kellek... Hát ez van.
2021. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
#42: Börtönpszichológus vagy, vagy építőipari cégnél fizetésosztó recepciós lány?
2021. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 lizzi77 ***** válasza:
Kapaszkodj meg: bankban dolgozom...persze normális, udvarias hangnemben beszélek/tárgyalok mindenkivel, de néha elképesztő, hogy alapvető pénzügyi/gazdasági ismeretekkel sem rendelkeznek az emberek,és teljesen fogalmatlanok olyan dolgokkal kapcsolatban is, amit sztem egy bármilyen középiskolát elvégzett emberkének illene tudnia.De nyugi, a nők sem sokkal jobbak, talán csak valamivel jobban adnak a külsejükre, mint a férfiak, kb. ennyi.
2021. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Hadd találjam ki. OTP? :D


Amúgy meg valamit valamiért. Pont azért van munkád, mert ennyi hülye, bunkó, alapvető pénzügyi/gazdasági ismeretekkel sem rendelkező ember van. Sima betétesekből, akik mindig a legkedvezőbb bankoknál vezetnek minimál számlát, fintech cégeknél forgalmaznak pénzt és olcsó tőzsdei oldalakon kereskednek, nem lenne túl sok jutalék.

2021. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 lizzi77 ***** válasza:
Nem Otp, eggyel sötétebb szín.Persze igazad van, csak úgy gondolom, hogy a mai magyar oktatási rendszer egy f*s.Hatalmas lexikális tudást kérnek számon, amit jó eséllyel az életben nem fog használni az a valaki, hacsak pont nem ara szakosodik,viszont a mindennapi élethez szükséges dolgokat egyáltalán nem tanítják.Perszonális kommunikáció nulla, szónoki ,vitaképesség nulla, prezentáció és tárgyalás nulla,csapatmunka dettó, gazdasági/pénzügyi alapok max a közgázban...de egy sima, papíralapú levelet sem tudnak megfogalmazni/csekket feladni.Háztartásvezetés szintén semmi.
2021. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!