Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló nők a kevés jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők a kevés jó pasi miatt vannak egyedül?

Figyelt kérdés
Állítólag nagyon sok a nő akinek nincs párja. Hogy van ez női szemmel, kevés a vonzó férfi vagy micsoda? Ez az oka?

2021. márc. 27. 00:22
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
29%

#31 toporzékolhatsz, verheted magad, személyeskedhetsz, attól még a tény tény marad.


"mert ha a top 20%-ot gondolnank atlagosnak, akkor senkit sem gondolnank jo pasinak" kb. A top 20% krémjét gondoljátok jó pasinak azt is gyakran csak azért aminek a médiában LÁTSZIK.


Igen neked mindig igazad van hiszen te egy erős független szuper hiper nő vagy 😁

2021. márc. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
73%

#32, gartulalok, ezek aztan ertelmes ervek. meg mindig nem latom az altalad emlitett kutatas linkjet, luzerkem.


nem en verem magam, nekem jut jo pasi, ellenben neked nemhogy jo no, de meg no se jut, nyilvan a szexhisny miatt vagy ilyen frusztalt. tudod mit? csinalj meg egy kamuprofilt tinderre, az biztos segit majd a nyomorodon!

2021. márc. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
23%

#33 igen én egy incel szűz lúzer vagyok, te pedig egy erős sikeres, legszebb, legjobb DÍVA akinek minden ujjára jut egy clooney 🤣


De ne erőlködik nehogy elpattanjon egy ér az agyadban, a covid terhelés mellett, elég nehezen tudnák kezelni!

2021. márc. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
67%
szerintem itt az egyetlen, aki erolkodik, az te vagy. sajat bevallasod alapjan sem huztak teged jobbra a nok tinderen es kamuprofilok gyartasaban eled ki magad, ezek kivul ertelmesen ervelni sem tudsz, tehat nem nagy kerdes, h kettonk kozul megis ki a szanalmas. luernek luzer vagy, ez nyilvanvalo, a tobbit nem allitottam, de attol meg, hogy elebemesz a dolgoknak es ironikusan leincelezed magad, nem leszel nem-incel.
2021. márc. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
31%
ja es meg mondig varom az altalad emlitett ‘kutatas’ linkjet. mert ha mar bedobsz egy ‘ervet’, illik is alatamasztani.
2021. márc. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Szerintem erre gondolt.

Az okcupid sok felmérést csinált, mivel milliónyi aktív user anonimizált adat rendelkezésükre állt.


[link]

2021. márc. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon sok lepontozott valaszolonak van igaza 😄😄 na de ez a gyk mit várjon az ember.. szinte látom az incel + golddigger csajok vérben forgó szemeit ahogy egy egy ilyen válaszoló leírja az igazságot és már csak azért is ranyom a piros kézre “nehogymá’ igaza legyen” 😂😂😂nem csodálom h sokan úgy tartják, hogy a gyk -n a legalja van sok esetben jelen mindkét nemből.. erős tisztelet a kivételnek! +1 a csajoknak lassan a George Clooney meg a Noah Mills féle palik is átlagos pasik vicces na 😂😂
2021. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

30 as

Britt tudósok egy tudományos komferenciàn megállapítottàk hogy téged sem az eszedért szeretnek.

2021. márc. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
21%
Úgy látom, kitört itt a komment háború. Minden ilyen kérdésnél ez van, ahol a nők sértve érzik magukat. Többségben is vannak, ahogy ez a válaszok pontozásán látszik. Mindenféle kutatás nélkül elmondható, hogy külsőségek terén az átlag nő válogatósabb az átlag férfinál. A tinderrel szinte mindenkinek negatív tapasztalatai vannak, kivéve annak a kevés jóképű pasinak, akik sorban viszik szobára onnan a nőket (majd 1-2 dugás után továbblépnek). 2 hete regisztráltam, a kövér nők kivételével szinte mindenkit jobbra húztam, ez szerintem van 300 nő, erre van kemény 6 matchem jelenleg. Értem én hogy nem jön be az ember mindenkinek, de azért ez elég siralmas. Nem vagyok alacsony, sem dagadt, sem igénytelen tróger és nem kopaszodok. Normális képeket tettem fel, nem tükrös szelfiket.
2021. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
70%

Ezt most szinte látom, ahogy a pasik egy fele írkál társkeresőn a pasik másik felének, aki kamu női profillal van fent, hogy bebizonyítsa azt, hogy minden nő felszínes és pénzéhes. 😂

Vajon hány olyan profil maradt, ami tényleg társra vágyó nőé? 2? 3?

És most írd ki kérdésbe, hogy miért nem lehet online ismerkedni.

De te ugye lelkiismeretesen írsz mindenkinek egy kedves elutasítást?

2021. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!