Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire számít az, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít az, ha egy nő tapasztaltabb a férfinál? Az rossz hatással lehet egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Szeretnék ismerkedni, de az a baj, hogy mindig olyan srácokat fogok ki, akinek előttem nem volt barátnője és kb. 0 tapasztalata van egy párkapcsolatról. Nekem se volt hosszabb kapcsolatom, pont emiatt, mert azok a srácok nem vették komolyan. Elegem van már ebből! Én nem akarok már senkinek se ilyen "ugródeszka" lenni. Legutóbb is ilyen sráccal randiztam, de a múltbéli rossz tapasztalatok miatt félek neki esélyt adni. Adjak neki esélyt, vagy inkább felejtős?

2021. ápr. 1. 19:38
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem olyan nehéz logikailag magyarázatot adni.

Te vagy 21 éves.Nem tudom nagyjából hány éves volt a legidősebb barátod,de valoszínűsítem 20+2,3 év.

Nomost azért ebben a korosztályban nemigazán lesz tapasztalt férfi.

Illetve kevés lesz.

Idővel ez változik.

Te is es ők is szereznek tapasztalatokat,és egyre kevesebb ilyen jellegű problémával fogsz találkozni.Addig is viszont türelem.

2021. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Minden lehet jó és rossz hatással. Nekem egyszer a nagy szerelem is negatív hatást váltott ki.

Normális személyiségeknél ez pozitív, mert legalább az egyik tapasztalt.

2021. ápr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Én párszor már megszivtam ezzel,szó szerint az volt,hogy előttem nem volt nővel mondjuk,aztán ott hónap jarogatas után ejtettek, mert szerettek volna másokkal is megtapasztalni a szexualitast. Emiatt keresek olyan párt, akinek már több kapcsolata volt és talán tudja értékelni azt,amit én nyújtok neki testileg/lelkileg. Szóval nem a tapasztalat hiánya zavar (mert a legjobb szex elmenyeim egy szűz fiuval voltak),hanem az,hogy valószínűleg még akár próbálkozni masokkal is.


22 nő

2021. ápr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez a "másokkal is akarok élményeket" dolog előjöhet 40évesen is. Sajnos nem egy ilyenről hallottam már. És akkor a férfi/nő otthagyja a családot, gyereket , mindent...:S
2021. ápr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező nagyon beteg vagy mentálisan, mi az hogy élni sincs kedved egyedül ? Tudod ezt kapcsolatfüggőségnek hívják. Semmi rossz szándék nélkül írom de javaslom erősen a szakembert számodra aki segít megtalálni önmagad és kigyógyulni ebből.
2021. ápr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
59%
#25 Ez egy hülyeség. A legtöbb ember kapcsolatra vágyik, abban szeretne kiteljesedni, családot, gyerekeket szeretne. Ez a normális és a társadalmilag elvárt magatartás is. Akkor kellene neki orvosi segitség, ha mindentől el akarna zárkózni...
2021. ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

26. Nekem ez nem tűnik egészségesnek :


15/26 A kérdező kommentje:

El is vettétek a kedvemet az egésztől, majd megdöglök egyedül. :'(

tegnap 23:11

2021. ápr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Hát kapott jopár beszólongatós kommentet, felhuzta magát.

Ez egy pillanatnyi érzés, amit kiirt magából, nem pedig egy élethelyzet.

2021. ápr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
58%
A megdöglök egyedül egy depressziós állapotra utal ,ami maga a kapcsolat függőség jele.
2021. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
ok
2021. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!