Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők a futó férfiakat vékonyság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők a futó férfiakat vékonyságuk miatt nem tartják kevésbé vonzónak?

Figyelt kérdés

Szinte nincs olyan nő akinek azért tetszene egy férfi mert vékony. Sőt inkább úgy vannak vele, hogy akkor inkább ne sportoljon, legyen kicsit husi.


A nők akik maguk is futnak, nekik meg tetszenek a vékony futó pasik?


Vagy igazából ők maguk sem választanának onnan párt.


Mert nőkre jó hatással van a futás mert karcsúsít ami nőknek jól jön.



2021. ápr. 2. 12:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők, akiknek kifejezetten tetszik a vékonyabb testalkat, és még több olyan, akinél (ha nem is előny) nem hátrány vagy egyáltalán nem befolyásoló tényező. Nyilván van olyan is, akinél kizáró ok, de azzal nem egymást keresitek és kész.
2021. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%
Sokat futok és biciklizem, mégis folyton d.ghatnékom van, különösen a Margitszigeten futó formás popsijú csajok láttán gerjedek be, de a barátnőmnek is sokszor az agyára megyek a napi szexszel. No ennyit a tesztoszteron csökkenésről...
2021. ápr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem te el vagy tévedve. A vékony, sportos nőknek inkább bejönnek a vékony pasik, mint a “husisak”, de ne is nevezzük így őket, jó lesz a “túlsúlyos” is.


Én is vékony, sportoló lány vagyok és a vékony, átlagos és sportos alkatú pasik jönnek be, egyedül a túlsúlyt nem tolerálom semmilyen mértékben.

2021. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
85%
Ja azért azt tegyük hozzá, hogy a vékony alatt én sem a pálcikalábú, anorexiásan vékony pasikat értem, az a szint már nekem sem tetszik. Az egészségesen vékony teljesen rendben van, de egyébként ezzel a férfiak is így vannak, az anorexiás nőkre nem hiszem, hogy bárki bukna, de az egészségesen vékony kategória talán a legnépszerűbb mindközül.
2021. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Mit szaladgálsz?

Van más sport is,ami nem zabálja annyira a calóriákat,és talán valamennyi izmot is fel tudsz szedni.Hiába súlyzózol,nem tudsz fejlődni mert lefutod.Nem eszel eleget.Ha meg futni akarsz,akkor ugye nem előnyös a tömegnöveles.

Nem tudsz egy se..el két lovon ülni.

Vagy az egyik vagy a másik.El kell dönteni.

2021. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

# 15


a kérdés nem rám vonatkozik egyébként, hanem általánosságban tettem fel, hogy ha egy férfi aki futó és ezért vékony annak ez lehet e hátrány ismerkedéskor.

2021. ápr. 2. 14:12
 17/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire vékony az a vékony. Van az a fajta vékonyság, ami a nők többségének a számára nem vonzó (a nagyon pálcika, egészségtelenül kinéző, 10 éves kisfiú testalkat stb.)... a csak simán vékony alkatot nem tartom ilyen szempontból problémásnak, sok nő van, akinek kifejezetten az tetszik.
2021. ápr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én futó lány vagyok, és nem vettem észre, hogy lenyomná a tesztoszteronomat (női viszonylatban) akármennyire is a futás. Szerintem ez nem igaz, csak annyi a tény, hogy a hosszútávfutás nem segíti az izomtömeg növelést. De ha valaki kiegészíti más edzésformával, akkor teljesen jó.


Amúgy ez csak egy tényező, önmagában ettől egy nő sem fog elutasítani, sem belédszeretni, olyan dolog, mint hogy valakinek kék a szeme, valakinek barna stb.

2021. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!